Panevėžio Alfonso Lipniūno vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 21

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
Sukurta: 2007-07-30 10:53
Eglė Kasperavičienė

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-07-30 10:53

Ut, kokia puiki tema Šypsena Mano pati juokingiausia pastaba buvo, is kurios ir mama juokesi buvo "Laura neklause budinciojo ir klaseje sokinejo per gumyte, kai reikejo iseiti, nes reikejo isvedinti klase" [Y] Tada gavau net tris sauktukus "!!!" (na, buvau dar pradinuke). Esu gavusi ir pastaba uz tai, kad pietu metu ne valgiau, o dainavau Šypsena Zodziu - buvau, tikriausiai, labai padykusi Liežuvis
Eglė Kasperavičienė

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-07-30 16:54

Dar viena prisiminiau - susimusiau su berniukais... Kas laimejo - nepamenu, bet matomai, kad busiu zalos pridariusi, jei jau pastaba parase Šypsena)))
Margarita Konovalova

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-12-29 20:37

As irgi pastabas gaudavau uz tai, kad su berniukais zaisdavau pradinese klasese Šypsena, na ir uz tai, kad juos musdavau Šypsena Šypsena...o apsiginti juk reikedavo ;|
Gerdas Lipnevicius

Pasisakymų: 1

2008-09-13 13:26

tokia klasioke buvo kuriai visada per lietuviu traukinedavau kasas Kvatotis
Aurelija Grazeviciute-Cerniauskiene

2009-04-28 19:59

besimokydama pradinej klasej "geriausiai" draugei pasakiau,kad mano mama mokytoja pavadino vista,"drauge" ta pacia minute tai paskelbe visai klasei,o visa klase isskunde mane mokytojai,tad gavau ilga pastaba,kurios mintis buvo,kad jeigu mokytoja vista,tai mano mama supuves kiausinis

Justinas Šaumanas

2009-05-01 11:14

Mano pastaba idomiausia buvo, kai muzikos mokytoja parase, jog as ja pavadinau durna

Donata Bučionienė

Pasisakymų: 2

2009-05-07 01:16

Savo juokingiausia pastaba gavau gal 3-oje klaseje,kai susipesiau su geriausia drauge del kramtomosios gumos popierelio.Ji skambejo mazdaug taip-siandien Donata susipese su Rasa del popierelio ir apkandziojo viena kitai rankas.Gal tada ir nebuvo juokinga,bet dabar...

Jurgita Zurbaitė

Pasisakymų: 3

2009-05-12 23:38

O as tai pastaba gavau, kai gerb Kinizikevicius atejo i klase apziureti vaikuciu( gal kokia 2 ar 3 klase) , buvo ziema ir jam neitiko mano ziemines mamyte megstos siltos kelnes todel kad jos buvo raudonos spalvosŠypsena Nekalbant apie taip kaip jis rikuodavo vaikus eilute tikrinti ar turi sukas, nosime ir dar kazkaŠypsena 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-13 12:19

Jurgita Zurbaitė Lapienienė Vakar 23:38 rašė:

O as tai pastaba gavau, kai gerb Kinizikevicius atejo i klase apziureti vaikuciu( gal kokia 2 ar 3 klase) , buvo ziema ir jam neitiko mano ziemines mamyte megstos siltos kelnes todel kad jos buvo raudonos spalvosŠypsena Nekalbant apie taip kaip jis rikuodavo vaikus eilute tikrinti ar turi sukas, nosime ir dar kazkaŠypsena 

ir veidrodeli

ausra spraggins

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2009-05-15 05:23

nu jo cia geras prisiminimas su knizikevicium.as ir pamirsus buvau,aciu uz priminima:tiksliai kad tikrindavo ar turi sukas,veidrodeli ir nosine...

Mindaugas Lapinskas

2009-05-26 17:21

Viskas čia gerai užtat Jurga iki dabar nešiojasi veidrodeli,šukas,nosine.

rasa rudyte

2009-08-12 20:21

ir as atsimenu ta pastaba savo pazymiu knygeleje dona kaip mes juokingai susikandziojom hahahahh skaudejo arne hahahah

Donata Bučionienė

Pasisakymų: 2

2009-09-11 00:33

bet koks skausmas buvo pakenciamas uz ta  reta "love is..." popiereli  Verktimatai as net prisimenu koks ten buvo)

agne bikneviciute

2009-09-12 13:32

niu niu paneles matau duodavot vaizdeliu mokykloj  as ir ne angeliukas buvau turiu raudonu pastabeliu del namu darbu nedarymo del kalbejima ir trukdyma ir pazymiu trinima  ir t.t.....

Vidmantas Balčas

2009-09-14 08:27

o uz lietuviu kiek turejai ? Šypsena

agne bikneviciute

2009-09-15 20:25

cia manes klausi? 7

Evelina Aukštikalnytė-Dimgailė

2009-09-15 20:33

vidmuli, nesikabinek- itariu, kad cia aukstaitiska tartis, o ne gramatines lklaidos Kvatotis Kvatotis

agne bikneviciute

2009-09-27 19:08

idomu kiek pats turejai uz lietuviu  kad kitu klaidas tikrini

rasa rudyte

2009-09-28 15:23

jo atsimenu ir as dona ta nuotiki hahahaha karingos gi mes buvom haha o tu agnyte atsimeni kaip mus direktorius pas save i kabineta nusivede uz tai kad pagavo uz kampo rukancias?hahaha

agne bikneviciute

2009-10-04 16:38

oi rasyte atsimenu  velavom i pamoka o jo langai tiesiai nuo dvylikaukscio  ir tas kad tave paleido nes bus dvyliktoke o mus tai laike ir tarde  nevesk jaunesniu is kelio...turi pavyzdi rodyt

Iš viso įrašų: 21

seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama