Šakių r. Lukšių V. Grybo vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 3

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
Sukurta: 2008-03-07 00:44
Renata Klimaityte

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2008-03-07 00:44

Šypsena)))))))))))))))
zinote is ko juokiuosi? ogi is to, kad "pasisakymu sia tema kol kas nera" Kvatotis
o jei rimtai, tai man labai uzkliuvo mano pirmosios aukletojos, gerb. V.Baltrusaitienes parasyta pastaba: "gali susikaupti ilgam ir kruopsciam darbui"... rimtai.. daznai ja prisimindavau. su gailesciu. kad nebegaliu to (pa)daryti \;9
beje, sia aukletoja labai daznai prisimenu kaip autoriteta. nergaitei, busimai moteriai.. nera skirtumo. ji daug dave tai, kuri norejo gauti.
ACIU jums, pirmoji aukletoja [Y] [email protected]
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-03-13 23:01

Man jau pradeda pirstis mintis kad anksciau taip viskas puiku ir nuostabu buvo o dabar taip viskas blogai KvatotisDDD Nostalgija, galingas ginklas Kvatotis Na apie pastabas tai mazai prisimenu, tiek kad atrodo ketvirtoje klaseje man jau lipino papildoma lapa Kvatotis oj buvau blogas oj koks blogas Erzinti
Jūratė Klimaitytė-Stanaitė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2008-04-20 16:57

Kadangi buvau pirmune baltais kaspinais (iki tam tikro laiko Kvatotis), tai pastabu skyrelyje tebuvo pagyrimai o:o Kvatotis Kvatotis. O veliau kazkaip nepamenu, kad kas nors ka butu parases. nebent pati Kvatotis
Iš viso įrašų: 3

Tenerifė 2009 12 11

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama