Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta...

Kauno dailės gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 9

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
Sukurta: 2007-07-22 14:22
Rebeka Bruder

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2007-07-22 14:22

Kazkaip i pazymiu knygele tai nieko tokio niekas kaip ir nera parases, gal ir buvo, bet kad neturiu as nei vienos pazymiu knygeles. O stai asmens byloj ketvirtoj ar trecioj klasej aukletoja supyle, kad as esu cholerisko temperamento ir t.t. Labai juokinga veliau buvo skaityti, ypac atsizvelgiant i tai, kad man tuo metu buvo ne daugiau kaip 9 metai...
Giedre Zukauskiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-09-12 20:28

Sedejau klasej, atejo aukletoja ir ipyle pastaba mazdaug tokia: drabstosi sniegais, skriaudzia, musa mazus veikus bei juos erzina.
Viskas is to, kad klasiokai maziukus ismaude ir kazkuri mokytoja uzmate. Dar keleta esu gaves mazdaug tokio turinio: Tadas geras vaikas, gerai mokosi, bet tukdo dirbti klasei.
tautvilas povilionis

Pasisakymų: 8

2007-09-13 00:49

o jus tipo turejot dar kazi kokias pazimiu knygutes as tai tokios neturejau [N]
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-13 08:59

jo brol, man irgi kazkaip sunkiai sekesi su tom knygutem, paprastai pirma semestra ji dardazniausiai budavo pildoma, o veliau... hmmm, kad kazkaip niekas nereikalavo ju mokykloje kiek pamenu.
Jolanda Ganiprauskienė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2007-09-14 00:21

aaaa, kiek pamenu pastabos buvo sakomos arba pas Kalaboka ant kilimelio arba pas ponia Dalia ant kilimelio...o tos "knygeles" tai kazhkaip nefunkcionavo B)
O tu, kur pas Kalaboka, tai uzh auskarus nosy su Jonu Zagorsku, kuris veliau tapo mano destytoju, pas Kalaboka esam gave "zhodzhiu"...
O pas ponia Dalia, tai... Tautvi, tu ten Ramune gelbejai ish padeties... bet vis tiek mes su ja ant kilimelio sedejom... :H
laura ilgaudaitė

Pasisakymų: 6

2007-09-14 08:58

Nieko sau, o aš taip ir neparagavau tos, kitos gyvenimo pusės. Dabar ir aš norėčiau kilimėlio Šypsena Šypsena Šypsena būtų ką papasakoti. ėx Šypsena
2007-09-23 17:51

neaa, pazhymiu knygeliu nebuvo ir pas mus nuo kokios 9 klases gal.. bet uzhtai esu gavus asmenini meiles laiska nuo anglu mokytojos!! [Y] buvo parasyta, kad neuztenka gerai mokytis, pasirodo dar ir pamokas lankyti reik.. [D] atseit kitiem bloga pavyzdy rodau :devil: Kvatotis
nepadejo.. o:o
Kęstutis Kasperavičius

Pasisakymų: 11

2007-09-27 16:55

Jo pamenu buvo tokis veikėjas Žarskus... Oi aš ten vieną pastabą po komentaro apie moterų teises gavau Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Klasiokai manau pamena, gali papasakoti 8)
Agne Kemezyte

Pasisakymų: 1

2007-10-11 13:55

Taip ir nesugebejau nei vienos gaut ,kad ir kaip stengiaus [D] Kvatotis Bet galiu pacituoti geriausia iki siol matyta pastaba:" Per matematikos pamoka dainavo." Pff nu kas cia per pastaba [N] Kvatotis
Iš viso įrašų: 9

Klasiokai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama