Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (buv. Vlado Rekašiaus vid. mokykla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 18

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
Sukurta: 2007-08-05 12:36
vaiva Jegoroviene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-08-05 12:36

Oi as pastabu daug gavau. Dabar juokas ima Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Mantas Sidlauskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-08-29 21:11

Neturiu pastabu... Nuliūdes
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-30 20:10

as kelias pastabas esu gaves 1na kad netvarkiau Levens krantu Kvatotis o kita kad pabegau is chemijos pamoku ir nuvarem pas drauga filmo ziureti...
Ramunė Merkelytė

Pasisakymų: 1

2007-09-02 11:25

na kai paziuriu savo pazymke Šypsena, tai kartais geda pasidaro ir vaika auklet, nes pas sunu pastabu gerokai kol kas maziau Šypsena dabar biski geda susitikt liektuviu k. mokytoja, nes gerokai as ja pakankinau su savo bajeriais, o ji tegalejo man kruva pastabu parasyt. bet labiausiai uzstrigo per 2 dienas gauti keli irasai ir 2 is to paties pedagogo .
1. kad trukdau dirbti pamoku metu, esu kokio tai nedoro elgesio
2 (to paties pedeagog) kad esu pavyzdinga ir padeka uz puikiai pravesta simtadienio vakara
3. mokyklos pavaduotojo , kad dekoja uz puikiai suorganizuota rengini Šypsena
tai suprast tuos pirmus irasus vienos pedagoges kad buvau gera mokine ir gero elgesio, ar buvau negero elgesio mokine Šypsena
man jos vietoje butu geda rasyt jau po pastabos padeka, juolab, kad zinojo jog ta diena kaip niekad rimtai ruosiausi renginiui ir pokalbiai pamoku metu vyko tik del jo, kad suderint paskut detales Šypsena

Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-09-05 18:58

Man tai pradinese klasese uz plepejima Liežuvis Kvatotis
Simona Girdvainytė-Ridikienė

Pasisakymų: 5

2007-09-05 19:19

O man ipielino 12-oje klaseje,kad Fizikos mokytoja pasiunciau ant 3-u zodeliu...... Kvatotis
2007-09-10 13:17

Pastabu buvo yra ir dar tikrai bus Kvatotis Kad ir senai mokses koridoriai nebeminami. Bet ne apie tai Mirktelėti Visu isvadrdyt taikriausiai neuztektu bitu si puslapy palaikanciame serve Liežuvis bet labiausiai istrigo tokia Dariaus Mazylio pastaba geram draugui:

X Y keikiasi PER informatikos PAMOKOSE Kvatotis Kvatotis Kvatotis

PER PAMOKOSE! Superine pastaba...
Simona Girdvainytė-Ridikienė

Pasisakymų: 5

2007-09-11 13:20

Man pastebele-ikliurino tas pats - Darius Mazylis..... Kvatotis Matomai jis nelabai turi ka veikti..... Šypsena
2007-09-11 14:32

Aha idomus jisai toks. Kartasi atrodydavo, kad labai nemegsta mergaiciu... Kvatotis
2007-09-11 15:13

Hey Šypsena Jau kaip jis mergaites myli tai .... oooo :devil: Nebutu jis Darius Šypsena Seip geras zmogus byvo, nebudavo sitacijos, is kurios mes neissisukdavom pas ji, gan sukalbamas zmogus. bet viena karta jis man pasiko:
Prisiminimai:
Kazka darem per jo informatikos pamokas. Reikejo kazkokius testus daryt, o mes kaip visada i nuogas mergas ziuredavom, nes tais laikais internetas dar retas svecias namuose budavo. Bet nebuvom mes jau tokie ir blogi, paspresdavom ir uzduotis kai jau LABAI reikedavo. O atlikus uzduoti ji prisikviest kad patikrintu-budavo neymanoma. Tad karta nesusivaldes (o tokiu kartu buta daug) as ji pakvieciau mazdaug taip:
#$*&%#$ Darius ^%&^@# valini cia ^*%#@$.....
tada jis suregavo, bet ne vien jis, as nemaciau jam uz nugaros stovinios tos storos pavaduotojos, kur dar retkarciais ir pradinukam destydavo (ne meduza). Ta ilekus i klase pradejo stradalint kas cia taip negraziai keikiasi ir panasiai. Aisku as tylejau, sakau gal prasisuksiu Kvatotis Tada ji rimtai isiuto ir pradejo stumt ant visos klases, kad sedesim po pamoku tol kol prisipazins kas ten taip negraziai snekejo. Bet vistiek visiem buvo ne motais. Tai ji pradejo Dariui grasinti, kad tipo jis neiskundzia kas taip pasielge ir kad tai gali atsiliepti jo karjerai ar kaip "gero" mokytojo statusui Kvatotis Tai tas permyzo bl ir isstukacino mane.... oi kaip tada norejau Dariuka sulupt Kvatotis Bet nieko, viskas gerai kas gerai baigesi :up:
Sigitas Krivičius

Pasisakymų: 3

2007-09-25 18:14

na ir as neiskenciau nepasisakius apie pastabas nes iki siol man jos istrigusios B)
Sigitas Krivičius

2007-09-25 18:22

skaudziausia buvo pastaba ketvirtoj klasej..kai lietuviu kalbos sasiuviny per klaida palikau rastely MOKYTOJA DURNA! dar sugalvojau mokytojai pasakyti kad ten buvau ne as o mano pussesere!o ko ten ji as palikau tai velnias zino..
kita irgi panasi situacija atsitiko irgi pas mazyli pamokoj per kontra kai sasiuviny palikau spere nuo kurios nusirasinejau Kvatotis gavau tada dvejeta uz nusirasinejima ir 9 uz kontrolini plius pastaba BUKIAUSIAS PASAULY NUSIKALTIMAS Kvatotis
Sigitas Krivičius

2007-09-25 18:26

o tu visu pastabu apie bloga elgesi plepejima pamokose nedrausminga elgesi trukdyma pamokose mokytojai ir pan net neskaiciuoju..kazkurioj klasej buvo likes tik puslapis laisvos vietos kur gale knygelese buvo vietos pastaboms... aciu dievui dabar darbe esu paklusni darbuotoja Kvatotis
aciu dievui kad ir pagyrimu budavo :up:
ech pasiilgau mokyklos..
2008-02-07 15:32

O as tai prisimenu tiek, kad 9-toj (1-oj gimnazinej) klasej pastabos pazymiu knygelej tikrai nebetilpo (iskaitant 3 direkcinius irasus) Rimtuolis
Na kadangi atejau is Matulionkes, tai sunkiai prisitaikiau prie esamos tvarkos, nes buvau yprates daryti Matulionkej beveik ka nori ir likti nebaudziamas, kadangi ten dauguma taip dare Kvatotis
2008-02-07 15:35

O geriausios budavo A.Ziulpos pastabos:
- klasiokui su korektorium ispaise ausis;
- valgykloje metesi maistu ir t.t.
Na dar Mazuikiene prisidedavo:
- replikuoja pamoku metu;
- tyciojasi is klasiokiu mergaiciu ir pan. Šypsena
2008-02-14 19:45

Kazkaip keista Kecai, kad pas tave tik viena bauda Kvatotis Kvatotis as per gera mergaite buvau, kad pastabas pelnyciau Liežuvis
inga aristova/gudiene

Pasisakymų: 2

2008-03-05 08:48

Na,o pas mane pastabos irgi netilpdavo knygelės gale,viena karta net parasus buvau mokytojos padirbus :down:oi kliuvo tada. 9)
2008-09-16 19:21

Tais laikais labai mokytojai pykdavo (skundėsi ir tėvams), kad mokinė važinėja į mokyklą automobiliu, bet tatai niekaip turbūt negalėdavo įvardinti pastabose, tad gaudavau "už kramtoškės kramtymą pamokos metu", "už netinkamą elgesį", "už plepėjimą ir krizenimą bei replikas" Kvatotis Atsimenu kad lankiau tikybos pamokas pas tokį kunigėlį Liuimą, tas dažnokai išmesdavo iš pamokos...kaip sakė mano klasiokė ir bendrasuolė (nes nepamenu jau), buvo pas mane tokia juoda bliuzelė su NEKUKLIA iškirpte o:o , tai kunigeliui mažu nervas neatlaikydavo...šventvagystė, sakyčiau. o:o
Iš viso įrašų: 18

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama