Šilutės r. Kintų vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 8

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
Sukurta: 2007-07-23 10:48
agne vasiliauskaite

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-07-23 10:48

kai buvau trecioje klaseje, gavau pastaba uz mokyklinio inventoriaus lauzyma Rimtuolis bet as tikrai buvau niekuo deta, nes tais laikais pamokos vykdavo dviejomis pamainomis ir antroje pamainoje besimokantys vaikai isplese ta balta plastmase, kur parkerius dedavom Šypsena nu tai prie ko cia as? B)
Lina Papievienė

Pasisakymų: 3

2007-08-27 23:50

gaila kad pažymių knygeles išmečiau Nuliūdes, bet kiek prisimenu, nė vienos pastabos nesu gavusi [N], visai neįdomu, nors būtų ką prisiminti Kvatotis
Gintautas Būdvytis

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 2

2007-08-28 00:28

As buvau negeras...
Pirmoje klaseje buvo tokiu pastabu:
"... labai pamego zodeli "pamirsau". Gerb teveliai padekite ... prisiminti".
"Buvo nedraugiskas, kaisiojo koja klases draugams" (Atleisk Gintarai Šypsena

Pastabu buvo tiek daug, kad reikejo naudoti parastes prie pazymiu puslapiu. Mama kazkur saugojo pazymiu knygeles, senokai maciau, ne visas atsimenu, bet is pirmos klases "razbainiko" gyvenimo kazkaip isimine ilgam.

Ai tiesa, labai gerai atsimenu klasiokes mamos grasinima:
"As Jums balandeliai plunksnas apipesiosiu" (Linos M. mama) Šypsena Perduok linkejimus.
Lina Pelionytė-Slavinskienė

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2007-08-31 10:40

"Nors mokosi pavyzdingai, elgesys vis dar lieka patenkinamas"

Atrodytų nieko ypatingo, tik glumina tas "vis dar lieka", turint omeny, kad tai vienintelė mano pastaba pažymių knygelėse per 12 metų... o:o
arturas kasparavicius

Pasisakymų: 3

2007-08-31 20:36

che geriausiai cerniute " kasparavicius per pamoka zaidzia mobiliu telefonu " nors ten tebuvo paprastas ragelis su " silelio " antena
agne vasiliauskaite

Pasisakymų: 5

2007-09-05 15:34

ta diena per chemijos pamoka prisimenu ir as Kvatotis saunuolis, Arturai, dabar turim ka prisiminti Mirktelėti :up:
Lina Pelionytė-Slavinskienė

Pasisakymų: 10

2007-09-13 23:49

Šaunuolė ir mokytoja Černiutė! Mirktelėti
Aida Kasparaviciute-Kohn

Pasisakymų: 4

2008-06-13 22:53

Mane net juokas suėmė - mano pastabos buvo lygiai tokios pačios kaip Linos P.(1993 m.12) . Tie mokytojai visai neturėjo fantazijos. Kvatotis
Iš viso įrašų: 8

Mano nuotraukos :***

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama