Kalvarijos savivaldybės Kalvarijos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 5

Klasės susitikimai. Įspūdžiai, įdomiausios akimirkos, patarimai..

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-01-06 21:16
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-01-06 21:16

Viena karta buvau ir galiu pasakyti,kad nereaaaaaaaaaaaaaliai faina buvo Kvatotis Kvatotis su visais pratesimais,tik ryte kiek blogiau buvo Kvatotis Kvatotis
Austeja Januskaite-Ancikeviciene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2008-01-07 10:05

Taip be proto idomu ir kuo toliau tuo daugiau.As buvau 4kartus viena is ju praleidau ir gailiuosi. Tiek daug sirdziai peno fainaaaaaaaaaa...... Vidurine baigusi jau 25m. Patikekit tikrai yra ka veikti net nematai kada rytas ateina Kvatotis [C] [D]
Dana  Pauliukonienė

Pasisakymų: 5

2008-01-07 19:04

buvau viosuose...pagrindine organizatre :devil:tai tikrai nepakartojama [email protected] man tu,kurie apie tokius susitikimus net nesusimasto [email protected] apie tai net nekalbu
Grazvydas D

Pasisakymų: 3

2008-01-15 19:51

vaikiska.
nesidairau atgal ir nematau prasmes ir motyvacijos dalyvauti tokiose nesamonese.
per tiek metu diena is dienos kartu,kad bloga vien pagalvojus jei dar tektu pamatyti tas "rylas"
Vilija Jankeliūnaitė - Lisauskienė

Pasisakymų: 4

2008-08-24 20:37

Po 10 metu,susitikimas buvo nerialus . Buvo atrodo ne klasioku susitikimas, o geru biciuliu susitikimas.Mes taip neosdavom per ziburelius, kaip per susitikimus. Ir uztai didelis dekui organizatoriams. Tik gaila, kad nevisi pasirodo.Linkiu, kad kita karta visi susirinktumeme ir to linkiu visiems kitiems . Šypsena :up: Kvatotis
Iš viso įrašų: 5

Prabėgęs laikas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama