Kauno Šančių vidurinė mokykla (7-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 9

Klasės susitikimai. Įspūdžiai, įdomiausios akimirkos, patarimai..

Autorius:
Sukurta: 2007-12-11 10:18
bronco damalakas

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2007-12-11 10:18

mūsų klasės susitikimai visados laukiami ir šilti. nejau niekas nesusitinka su klasiokais? parašykit, tikrai įdomu. žinoma , mūsų klasėje buvo 36mokiniai. visi nesusirenka, bet didžioji dalis tikrai. dalyvauja visų(norinčiųjų)antrosios pusės. nors, kas labai įdomu, antrosioms pusėms entuziazmas dalyvauti mažėja. pamažu lieka vieni klasiokai.dalyvauja ir auklėtoja M.BREZGINA. susirenkam klasėje, po to kažkur važiuojame... scenarijus, manau, vių kolektyvuose panašus. o bendravimas priklauso nuo žmonių,kurie dalyvauja. drįstu teigti, kad tie , kurie dalyvauja,atvyksta ne savęs parodyti , o prisiminti mokyklinius metus,visas išdaigas pasipasakot , pamatyt žmones, su kuriais mokėsi. per praeitą susitikimą nuvažiavome paryčiais į šlapią pievą prie Nemuno,kalbėjomės, supomės medinėse sūpynėse... buvo romantiška ir gražu. paskui forume dalinomės prisiminimais. tikrai per tokius susiėjimus vėl pasijuntame vaikais... dauguma taip ir sako. po to smagu apie tai pasakot savo paaugliams namuose, kurie negali atsistebėt , kad tiek metų žmonės dar vis vadina vieni kitus klasiokais ir taip šauniai moka bendrauti ir leisti laiką kartu. Rimtuolis parašykit atsiliepimų daugiau. tikrai įdomu.
Evelina Palubinskiene,Beresneviciute

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2008-04-23 15:37

NIEKO SAU ZMONES CIA UZSUKA KAS METUS :down:, KOKIOS KALBOS APIE SUSITIKIMUS, JU TURBUT SENAI NIEKS NEORGANIZUOJA, O JAE ORGANIZUOJA, TAI SUSIRENKA TRYSE AR KETURIESE [N]
AUŠRA BIRGELAITĖ - KRYMCEVIENĖ

Pasisakymų: 1

2008-05-02 01:12

Visai ne Evelina. Aš ir mokiausi toj pačioj klasėj ir mūsų susitinko apie 25. Aš iki supynių nėjau, nes buvau pavargus ir akis skaudėjo (reikėjo linzes išsiimti). Sekantis susitikimas 2010 (būtinai įsidėsiu akinius. B)
Julius B

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2008-09-26 16:58

nu jo zmones vapsie nesilanko cia kam ka kalbet
ASTA VAIČIULIENĖ

Pasisakymų: 4

2009-05-11 09:34

Pasirodo, mano pasisakymą pasirašė bronco damalakas... įdomu, bet tokio klasioko lyg ir neturėjome... gali būti, kad 2010 metais per susitikimą turėsim progos susipažinti?

Nijolė Skebėraitė-Jukštienė

2009-05-19 09:00

O mes 1971 m. laidos klasiokai susitinkam kas penki metai tikrai, o kartais ir dažniau. Ir auklėtoja visada su mumis. Tai labai smagu.Žinoma, atvažiuoja ne visi, bet branduolys apie 10 žmonių - visada. Kiek mes visko prikalbam, kiek prisimenam, išsiskirstom pajaunėję 20 metų

Kristina Trakimaite

2009-06-16 23:28

Pavydziu kad palaikot rysius nors ir ne vakar baige mokykla..... musu 2003m laida nelabai susibega.. o gaila

ASTA VAIČIULIENĖ

Pasisakymų: 4

2009-07-23 11:17

mes susitinkame kas keli metai, įvairiai, priklausomai nuo poreikio, dabar susitikimas 2010 metais, bus suėję 25 metai po mokyklos baigimo, kaip minėjo mūsų buvusi klasiokė Aušra, kuri gyvena netgi ne Lietuvoje, bet seka visas naujienas ir viską gerai žino. Šaunuolė, Aušra.

Paulius Butenas

2010-02-03 19:02

butu gerai susibegti visiems bet kaip ta suorganizuot,kaip visi kas  kur  issibarste ir i lt gryzta labai retai

Iš viso įrašų: 9

Mano foto albumas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama