Šiaulių Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 6

Klasės susitikimai. Įspūdžiai, įdomiausios akimirkos, patarimai..

Autorius:
Sukurta: 2007-07-20 12:30
Lilija Petrilioniene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 2

2007-07-20 12:30

Vis rasau,apie organizuojama klases susitikima,bet deja pasisakymu nesulaukiu.Vadinas niekam tai neidomu. Nuliūdes
Erikas Bronizas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-26 20:36

Kodelgi įdomu, bet matosi, kad ir mano klases susitikimai niekam nerupi jau 13 metu o kaip senai buvome susitikę. Nuliūdes
Ramunė *

Pasisakymų: 3

2007-07-27 20:55

Musiskiai irgi kazkaip nenori susitikti Nuliūdes :down:
ramunas stackevicius

Pasisakymų: 3

2007-07-30 11:25

Gal nėra neįdomu... Tiesiog klasiokai - labai skirtingi žmonės, išsilakstę, išsiblaškę kas kur. Kitas ir prie kompo gal net neprisėda.

Kursiokams kažkaip lengviau bendrauti - bendra specialybė, yra bendrų interesų, panašius darbus dirba. Nors ir mano kursiokės dabar rečiau kažką parašo - matyt, atostogauja merginos Šypsena
Lilija Petrilioniene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 2

2007-08-04 22:53

Bendru interesu galima rasti ne tik pagal specialybe.Visu pirma reikia tureti noro.O tada jau galima bet ka suorganizuoti.Tik zmones pasyvus dabar pasidare.
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-01-06 11:21

Atsirado naujas portalas "klasė". Kaip gerai, atrodo. Bet, deja.... visi mano klasiokai kaip vandens į burną prisisėmę.... Geras bendravimas... Nieko nepasakysi...Net ir pakalbinus kai kuriuos tyli... Turbūt išsiregistruosiu. Dar kiek palauksiu ir... Nuliūdes
Iš viso įrašų: 6

Muzikantai 2005 ww..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama