Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 14

Didžiausias mokyklos "niekadėjas" arba "šventasis"

Autorius:
Sukurta: 2008-04-07 17:35
Aida Mušauskytė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2008-04-07 17:35

Man tai vieninteliai niekadejai buvo mano sesutes klasiokai vaikinukai o:o :handsup:jie mane kamuodavo vos pamate, net ant galvos i sniega pastatydavo [Y], pririsdavo prie kedes ir po koridoriu stumdydavo [Y] :devil:galiu mielai pagarsint tuos niekadejus Kvatotis tai SIOMA, GINTARELIS MILISAUSKU, TOMUKAS EINORIS, VITALIJUS......Aciu jums bachurai uz igauta drasa :up: :up: :up:
Gintaras Milišauskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2008-04-08 21:05

Na Aida, gal siek tiek perlenkei pasisakydama Kvatotis bet va malonu, kad tokius prisimeni :up:. Kiek prisimenu pati prisiprasydavai Liežuvis Mirktelėti
Tomas Einoris

Pasisakymų: 5

2008-04-13 12:07

Jo čia pavarei ant 94 laidos pačiu geriausių,stropiausiu galima sakyti beveik medalininkų,na Aida kai tave sutiksiu tai ne tik į sniegą stačia galva pastatysiu, bet ir... ane Ginte
Egidijus Simėnas

Pasisakymų: 4

2008-05-01 08:24

O cia tai drasi mergiote.Ir mane prikabino.As isvis nuo knygos is ranku nepaleisdavau,o dabar ka turiu iskaluasyti Kvatotis. gerai Einoriau as jumis visiskai sutinku su tuo pastatymu.... [Y]Nu ka mergina pati kaio sakant ir prisikalbejai.Man atrodo Vitalijus cia kalciausias ane?
Rita Baltramaitytė - Ivanauskienė

2008-05-15 13:19

na nepaneigsit jau jūsų klasės vaikinukai labai pasiutę buvo :up:
Egidijus Simėnas

2008-05-19 10:32

Oi Rita,tai tu su jom isvien Kvatotis? Taves jau tikrai neskriaudem.Gal? Šypsena
Rita Baltramaitytė - Ivanauskienė

2008-05-26 16:27

manęs tai tikrai niekas neskriaudė, todėl aš jus visus labai mylėjau [L] Rimtuolis
Tomas Einoris

2008-05-26 19:46

Jo Sioma, galima sakyti, kad mus čia su purvais sumaišė, aš su knygomis miegodavau, į mokyklą su kaklaraiščiu eidavau, dėl 8 verkdavau.Jo Aida statysime ..... Liežuvis
Egidijus Simėnas

2008-05-26 21:53

Ka tu Tomai del astuoneto? Pats prisimenu kai uz etika parase 9,tai net namo palydejom tau labai silpna pasidare,taigi visi paliudis Šypsena. O Aidai tikrai nereikejo taip "uzstumti"ant mokyklos elito [Y] [Y] [N].
Aida Mušauskytė

2008-06-25 16:15

o jus manot kad as jusu dabar bijau [N] vat issakiau kas ilgai sirdutej stovejo Erzintioooooo kokie gerieciai , kaip ten saket stropuoliai buvot Kvatotis ;|cha cha cha ot ir uzvariau visa teisybe apie jus Liežuvis Liežuvis Liežuviskad visi zinotu kokie jus gerieciai Šypsenair negazdinkit, vistiek kruvon nesueinat....gal tada ir baisoka butu Rimtuolispasiutus gi as Liežuvis
Egidijus Simėnas

2008-06-26 18:20

Ir dar stipri,rankas visam rajonui lauzai Rimtuolis
Tomas Einoris

2008-07-02 14:50

Oi klysti Aida, ir dar kaip krūvon sueinam,bijok mūsų,kai pamatysi tai iš karto bėk nes šitaip sumaišiai su Š... 94 metų laidą,antidepresantus pradėjau gerti,o kas kompensuos.Oi Aida jau 2 bonkas viskio statai, o tai mes tave pastatysim R....
Aida Mušauskytė

2008-07-18 17:36

jokio Tamosi [B] nestatau.................. [N] neissigalvok tu cia man [Y] o rankas tai megstu siomuk palauzyt [Y] :up: gerai jau gerai, VYRIOKAI, taika tebunie ir ramybe o:o 9) Mirktelėti
jol Ben

Pasisakymų: 1

2009-06-27 12:10

net nezinojau su kokiais saunuolias mokiausi

Iš viso įrašų: 14

mano seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]