Jonavos r. Žeimių vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 4

Didžiausias mokyklos "niekadėjas" arba "šventasis"

Autorius:
Sukurta: 2007-10-24 22:47
Jolita Pavlovaitė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 5

2007-10-24 22:47

ei remiguti eiks prie sventuju,as busiu niekadeja Kvatotis :up:
Neegzistuojantis vartotojas
2008-01-28 22:04

Ka tu Jolka, iki "sventojo" dar man toloka buvo. Va, prie "sventuju" is musu tiktu Dainius B., o is vyresniu, kiek prisimenu galetu tokiu buti R.Tamosiunas :up:
2008-01-29 21:54

Nu sveiki brangus klasiokai.Vis cia apsilankau, paskaitineju, bet niekad nesiryzau ka nors rasyti.Bet dabar su tais sventaisiais tai prajuokinot.Jolita,as tau pritariu, Osauska skirsim prie sventuju!Blemba kaip gerai budavo kai nusirasyt duodavo!Cyvas sakydavo, kad visa klase nuo Osausko namu darbus "persifotografavo".Tai va jam sventojo sparnelius ir duokim. Tamosiunas ne sventas, oi ne sventas....Pamenu kaip anu laiku mokykloje, budamas vienuoliktoku, uz sporo sales rukyt eidavo Kvatotis :T. Dieve, kai prisimeni, ir mus palygini su dabartiniu jaunimu, tai visi mes sventi buvom, mokytojas buvo sventas reikalas, ir klausydavom ir bijodavom, o ir mokykla buvo institucija su kuria reikia skaitytis.Na papriestaraukit man Liežuvis
Grazina Panovaite

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2008-10-05 01:46

Na jei tik is klasioku tai nuostabus zmogus B.Tamulionyte Kvatotis. O visi likusieji tik pasventinti [Y]
Iš viso įrašų: 4

Mano kuriniai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama