Kauno Pilėnų vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 38

Didžiausias mokyklos "niekadėjas" arba "šventasis"

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-08-10 00:13
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-10 00:13

Galėčiau kažką pasakyti apie buvusį direktoriaus pavaduotoją Dubauską, kuris mums dėstė biologiją. Su didžiuliu pasitenkinimu jis rašydavo vienetus, net ir neduodamas bent menkiausios vilties ištaisyti tuos pažymius. O "taboka" kad smirdėdavo... :T [D] :down:
Bet užtat dar ir kitur liūdnai pagarsėjo... Kvatotis
inga seriakova

Pasisakymų: 36

Sukurta temų: 3

2007-08-10 09:15

man tai pati geriausia buvo mano aukletoja Kastanauskaite-ji istorija deste,bet is mokyklos isejo apie `93 tai nelabai kas pamena ir dar maladec pavaduotoja BLAUZDZIUNIENE :up:,o apie Dubauska tai lygtai i kita shule isejo destyti lygtai direku i vilijampole jei neklystu
Armida Damanskaite

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2007-08-10 14:31

o va blauzdziunas buvo mano aukletojas ir as jam dekinga uz viska! tikrai super geras zmogus,nors aisku visi jo nemegom,bet dabar as zinau ir suprantu koks jis puikus zmogus mums buvo. o labiausiai nemegau tai chemikes zilinskienes ir rusu sikorskienes. gal todel kad sitie dalykai man nemieli buvo,nesupratau as to,nesimokinau. [D]
2007-08-10 17:17

Taip. Istorijos mokytoją Kastanauskaitę galiu tik geru žodžiu paminėti. Atsimenu dar ją, manau ir daugelis mano klasiokų atsimena. Labai mėgdavo megztinio rankoves iki alkūnių atsmaukti. Kvatotis
Tomas J

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 0

2007-08-14 12:41

Istorikai visi faini buvo, nes ir musu aukletoja Slušnienė buvo labai gera, vat :up: Kvatotis O dar man patinka tie du istorikai kur per LTV diskutuoja pastoviai: Bumblauskas ir dar toks diedas (senukas) su super antakiais Kvatotis Kvatotis
Rūta Rinkevičiūtė-Davainiene

Pasisakymų: 2

2007-09-02 18:16

Vienas nuotabiausiu zmoniu, kuri man teko sutikt tai mokytojas Jarusevicius. Jauciu Jam didele pagarba ir susizavejima Jo intelektu. Nuostabus mokytojas [email protected]
Virginija Gaučaitė-Paulauskienė

Pasisakymų: 5

2007-09-26 21:47

Tai, kad Jarusevicius absoliuciai netoleruodavo kitaip galvojanciu.
Arvydas Mikutavicius

Pasisakymų: 1

2007-09-26 23:02

Nu man labiausiai patiko fizinio mokytoja ir mano aukletoja Gevorkian jei kas zinot ir pamenat tokia. Eidavo i namus pas vaikucius ir tikrindavo rasomojo stalo stalcius paziuret kokia ten tvarka cha cha cha geras ne.
Rytis Ma

Pasisakymų: 6

2007-09-26 23:11

geografijos mane moke s.marciulionio krepsininko mama.ir jis baige 35 vyduno mokykla. rytis36 12b Šypsena Šypsena Šypsena [email protected] sveikinu beata su gimtadieniu. [email protected]
2007-11-03 19:35

o dubauskui dabar sutikes tai tikrai i sikna ispirciau, atsimenu kaip 6 ar 7 klasej gavau per veida , ot laikai buvo ir jei kam pasiskusi nieks nepatikedavo Erzinti
Rasa Praskeviciute

Pasisakymų: 21

2007-11-11 19:37

Šypsenakaunetiene buvo sventuole karta kaip pagavo kad sperinuosi tai tik vieneta irgi be pasigailejimo irase [N] dabar man tik juokas ima Mirktelėti gal ir i nauda isejo. Siaip fainiausia mokytoja dar buvo Stiriene Mirktelėti
Darius Šaras

Pasisakymų: 4

2008-02-19 17:12

apie Dubauska nieko blogo negaliu pasakyti priesingai negu pvz apie m Giedrikiene,bet kas buvo prazuvo,vis vien pagarba jiems musu svietejams [email protected]
Deimantas Tvaronavicius

2008-02-20 00:53

jei kas pamenat buvo tokis shokiu mokytojas maziukas su akineis tai dabar pamates ne tik y shikna yspirciau nes 7 klasei yklijavo fanara, 2 guzus ir dar ciukcia y shona yspyre :devil: velnias tik priesh vaikus ir sugebedavo pasustravoti
Kristina Sidaraite

Pasisakymų: 13

2008-02-21 12:36

Jo, sokiu mokytoja ir as prisimenu. Puskvailis Erzinti
Kristina Sidaraite

2008-02-21 12:40

Jarusevicius ne mokytojas. Bent man Erzinti Vienintelis zmogus, kurio nenoriu prisiminti Erzinti :down: Vat man labai patiko musu aukletoja, rusu mokytoja :up: Tik pavarde uzmirsau Kvatotis Hari, gal priminti gali? [D]
sandra bagdžiutė

Pasisakymų: 5

2008-02-21 14:27

na kristina geda aukletojos vardo ir pavardes neatsiminti gi IRENA BIKINIENĖ Kvatotis
Deimantas Tvaronavicius

2008-02-21 17:00

na va matai be manes primine Šypsena
Deimantas Tvaronavicius

2008-02-21 17:04

o geriausia mokytoja tai buvo violeta astrauskiene (anglu kalbos)
tai kaip daba pamenu ish 28 pazymiu buvo 11 dvejetuku nes ji mane labai mylejo Pabučiuoti :B pora kart vos nesusprogo berekdama
Kristina Sidaraite

2008-02-22 12:30

Atsiminiau, kad is B raides Šypsena
Deimantas Tvaronavicius

2008-02-23 14:39

didziausias mokyklos niekadejas buvo SVETOSLAJEVAS PATASKAJEVAS pamenat mokyklos laikrastyje rase
Iš viso įrašų: 38

Europos taurė-2012..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama