Marijampolės 5-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 94

Didžiausias mokyklos "niekadėjas" arba "šventasis"

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-08-07 00:06
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-25 17:23

Didziausia stresa 5-ukej,aisku,kad varydavo Ramskis (amzina jam atilsi), dar ir "gelezine ledi" prisidedavo su savo klykianciu balseliu Kvatotis o siaip tai galva lenkiu pries Jonaitiene, Jukneviciene, Nedaskauskiene, direktorius Pileckas irgi sukalbamas buvo :B
2007-10-21 13:52

visdelto mokytoju negaleciau buti... arba isproteciau arba uzhmocinciau koky beklykianty idiota prie stalo... kazhkokia disciplina buvo anksciau...
Gerda Radzevičienė

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 0

2007-10-22 08:14

Tai matom Mantai kad tau tik laiva vairuot belieka Kvatotis
2007-10-31 13:16

taip Mindaugai,Mantas vairuoja laiva,o tu pats? cia tipo tokia firma ikures kur pats save ant kilimelio pasikvietes,ar cia mokytojauji? pats sau...visi taip moka..o laivo vairuoti nemoki.. Šypsena
Laura Dugnaite (Kardokiene)

Pasisakymų: 1

2007-11-01 09:08

Oi vaikai, nesipykit Mirktelėti
Na man kol mokiausi, tai visi ne šventieji atrodė o:o
Bet ir pati ne iš tų gerųjų mokinių buvau, tai negali ir ant mokytojų pykt Kvatotis
Vaidotas Rėzgys

Pasisakymų: 1

2007-11-14 13:04

Vis pusiau sventi, pusiau niekadejai...
Tik vienas visas niekadejus: Benjaminas... Nevertas mokytojo vardo. Bent jau mano nuomone...
2007-11-15 14:48

ooo,kaip matau Mindaugas mete "mokytojauti"ir pradejo sokti su zvaigzdemis...svaiginanti karjera.. Šypsena
Gerda Radzevičienė

2007-11-15 15:53

Nu kad turbut niekada "nemokytojavau". Šypsena O zvaigzdziu sukury kartais gerai pabut. [Y]
2007-11-15 22:57

O kuris ten zvaigzde? Mindaugas ar ta kur salia? Rimtuolis
Gerda Radzevičienė

2007-11-16 07:55

Nu Mariuk, tu sou biznierius o zvaigzdiu nepazysti. ;| Kvatotis
2007-11-18 19:38

kas geresnio jaunimas 8)
2007-11-25 23:08

kazkaip nznau, man tai Benajminas nelabai panasus y niekadeja Kvatotis Kvatotis Kvatotis man tai patiko jo vedamos pamokos ir kaip jis jas pravesdavo. Linxmeuse kai jis skaitytdavo lietuvos ryta ir valgydavo sokolada pasidejes stalciuje, o visi sededavo ir laukdavo kada pabaix valgyti ir prades pamoka su mintim, kad nespes pakviesti prie lentos atsakineti Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Respect Benjaminui :up:
2007-11-27 09:34

Mielas Mindaugai,o ka reikia daryti norint i ta sukuri papulti,uztenka baltus marskinius apsivilkti ir juodas kelnes tureti,ar dar reikia ir ka noras moketi? Rimtuolis
Harold Kovs

Pasisakymų: 7

2007-11-27 15:06

paskaitau tai net linksmiau psidaro Kvatotis
Gerda Radzevičienė

2007-11-28 08:07

Nu Marijau pyk nepyk, bet kiek tave atsimenu is mokyklos tai..... kaip sakant Dievas tau to nedovanojo. Beje jos ne juodos ir baltiniai ne balti. Matau akinukus nesioji 8), bet spalvas tai tik spelioji. O gal Morkūnas ar Vėželienė prastai pamokas destė. Kas čia žino dabar......
Harold Kovs

Pasisakymų: 7

2007-11-28 10:51

kad nepasimestų temos esmė, noriu parašyti, kad tikro MOKYTOJO vardo, mano manymu, nussipelnė Vasilčikas, jis dėstė mums fiziką, nerealus mokytojas: įdomios pamokos buvo, asmenybė taip pat labai šarminga, visda gerbė visus mokinius, niekada nelaikė pykčio ir manau, bent jau mūsų klasė jį gerbė.
Ruslana Apynavičienė

Pasisakymų: 4

2007-11-28 13:59

Vasilcikas tikras inteligentas, ir sustruoliai ji gerbe, dar man patiko Stundzenas (vokieciu k.), kazkaip kol jis deste iki 12 kl, tol lankiau tas pamokas Liežuvis Rimtuolis Ramanauskas gal ir neblogas kirvis buvo, bet egzu metu ir pries juos - super. kai kuriuos net kvailiais isvadino, jog mokslo metu eigoj nesake, kad chemijos pazymiu stojant reikes [Y] Na gerbiu ji uz tai, kad ir kvailas kazka mokejo :ausys: O ka jau kalbet apie aukletoja muzike L. Sulekauskiene :up: Niekas neapsieme musu klasei aukletojaut, bet ji manau irgi nepasigailejo [email protected]
2007-11-28 22:39

jo, Vasilcikas mums tik turbut viena pamoka deste, nes pavadavo kazka, gal Zebrauskiene ar Masolaite, net nepamenu, nes is pradziu viena deste, po to kita Šypsena bet is tos vienos pamokos liko labai didelis ispudis, tikrai labai patiko jo bendravimas, aiskus destymas, savo dalyko ismanymas ir siltas bendravimas...tikrai saunus mokytojas [Y]
Gerda Radzevičienė

2007-11-29 10:53

Sakau reiktu zmogui paminkla pastatyt. Pasirodo jis net mano mamai deste pamokas. :up: Patirtis daro savo. 8)
Jolita Tamulioniene

Pasisakymų: 2

2007-11-29 21:05

Nuostabiausia mokytoja Jonaitiene Šypsena Taip pat Vasilcikas - dekingi, kad sutiko mus po Masolaites fizikos pamokyti...Jei ne - kazin kokiais pazymiais butume baige ;|
Daugela, Jukneviciene faini, Benjaminas irgi buvo nieko, nes Taip ir Ne zaidimu tuo metu uzsiiminejo Kvatotis
Iš viso įrašų: 94

mano nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama