Šiaulių "Aido" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 66

Didžiausias mokyklos "niekadėjas" arba "šventasis"

Autorius:
Sukurta: 2007-08-06 15:06
Diana Staškūnienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-08-06 15:06

čia kalba apie mokinius, ar mokytojus, jei apie pastaruosius, tai pan., tema jau yra Šypsena
Indrė Venckutė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-08-06 18:37

O jei apie mokinius, tai turbut galvociau tik paie savo klaseje buvusius niekadejus.. :devil:
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-06 19:37

Ka jau cia ir beprisiminsi niekadejus... Šypsena visi uzaugo ir "kadejais" patapo... Mirktelėti Va prisimenu toki Alvyda Mendeli..(ne mano klasej mokes, bet...), gal ir ne koks mokinys buvo, bet dabar zvaigzde Kvatotis
Ingrida Kasperaviciute

Pasisakymų: 5

2007-08-06 20:21

Toki as irgi prisimimenu, jis musu laidoj tikrai pagarsejes! O tai kas ji dabar per zvaigzde? Smalsu pasidare.... As nuo LT ziniu truputi atsilkus... taip sakant rezistente...
2007-08-06 21:29

Na jis dalyvauja LNK realybės šou „XXL” ... Kvatotis placiau galite pasiskaiyti cia - http://www.alfa.lt/straipsnis/144673
gintaras kivylius

Pasisakymų: 16

2007-08-07 11:23

Koks jis ten zvaigzde Erzinti parsidaves policininkas buvo... Uz kontrobanda ikliuvo Kvatotis
2007-08-07 16:21

oba!!! tai tau koks shventasis niekadejas... ir mokykloj pasizhymejo, kaip suprantu, ir po mokyklos toliau zhymisi... smagumelis... Kvatotis
P.S. Indre, o tu kuri chia minetum, kad jau uzhsiminei apie savo klase ar laida??? ;|
Ingrida Kasperaviciute

Pasisakymų: 5

2007-08-07 19:26

Nu va! Apsisvieciau! Aciu uz info! [Y]
Giedrius Kazakauskas

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2007-08-07 19:40

cia jau kiekvienas apie savo laida galetu sneket Šypsena visais laikais buvo hyperaktyviu Kvatotis
Rytis Stanevicius

Pasisakymų: 7

2007-08-08 11:54

prisimenu as kaip mes Savo aukletojos Starkuvienes kabinete atidarydavome kavine-bara "Kolba" uzejo kazkada Mendelis su savo porininke, tai gerai, kad buteliai jau buvo isgerti ir pasleptiŠypsena))) bet klase visa dumuose nuo cigareciu paskendusi, tai paklause jis tuomet musu "Ar zolyte skaniai rukosi" KvatotisKvatotisKvatotis juoko vaikams buvo tuomet mazai Kvatotis
2007-08-09 11:07

Neatsimenu jokio mendelio Kvatotis

ir neidomu :d

Baisiausias Giniotis budavo, kai grasindavo mergom kokias kasas nurauti :d vat cia tai dyrikas :d
2007-08-09 11:07

Neatsimenu jokio mendelio Kvatotis

ir neidomu :d

Baisiausias Giniotis budavo, kai grasindavo mergom kokias kasas nurauti :d vat cia tai dyrikas :d
2007-08-09 20:32

Apie gerb. Ginioti reiketu rasyti ne prie sitos temos Mirktelėti ir seip tai.. visai nebaisus jis buvo (tik gal grieztokos isvaizdos)... ir nei vienai kasu nenurove Kvatotis
gintaras kivylius

Pasisakymų: 16

2007-08-10 08:38

As buvau parases tolete ir prie direktoriaus kabineto GINIOTIS AKINIOTIS, dar buvo toks gerb. direktorius KEINYS- GAIDYS- B....S taip esu ne karta ant sienos parases...
O budamas pirmoje klaseje turejau pirma direkcini pas Keini, pasiaiskinima mano iki siol mama saugo Kvatotis Liežuvis
2007-08-10 09:34

Nu jus p.Audrone gal mazai su juo susidurete, bet kazko labai gero net db apie ji nesigirdi
2007-08-10 09:49

Nera to blogo, kas neiseitu i gera Kvatotis Mirktelėti
2007-08-10 18:08

Nu nereikia cia labai varyti 9h visa klase nebuvo dziaugsmas mokyklai.
Bet va mes sportininkai visada buvome pavyzdingi, i susirinkimus pas Gynioti eidavome visi. Linksmam pasi bendravimui. Šypsena
2007-08-12 08:18

Manau su Gniiociu susidurdavo tik neklauzados, uz tai ir blogas buvo ir baisus ir t.t. O direktorius ir turi buti grieztas, o ypac dabartiniai liaudziai nes dabar jau jaunimelis tai ohoho. o Zita tubut nebuvau jau aukselis kad teko su jo susidurti
2007-08-12 08:22

Nebuvo jis ytikrai kazkoks zveris, vienu metu mums fizika deste, ir viskas normaliai, ir man atrodo cia nevieta varyti ant pacio direktoriaus, ieskokit tarp saves niekadeju ir visokiu kitokiu
2007-08-12 14:01

Kvatotis ei, Zita vabshchie ne prie ko... jai toli grazhu butu iki tu niekadeju, net jei ir labai noretu... Kvatotis nzn (arba neprisimenu), kas ten tokio galejo buti nutike, kad ji taip Ginioti paminejo, bet kazhkaip shventai isitikinus esu, kad ji su juo jokiu ypatingu konfliktu neturejo... gi kartais del mazho dalyko gali kas nors i atminti isirezhti...
P.S. mitile, kas ten su tuo Giniochiu tau buvo? Kvatotis
Iš viso įrašų: 66

Mano vaikuciai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama