Kauno "Versmės" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 51

Diskusijos apie beleka, tik ne apie mokyklos reikalus

Autorius:
Sukurta: 2007-08-09 21:34
Linas Smailys

Pasisakymų: 47

Sukurta temų: 3

2007-08-09 21:34

Pabandziau kazkokia tai tvarkele bandyti ivesti, bo kiekvienoje uzvestoje temoje apie 70% reikia mesti lauk, nes netinka i tema [D]
Pasistenkim kolegos rasyti ten kur reikia ir tiktai tai ka reikia ir visiems nuo to bus tik geriau. :B
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-09 21:36

Kvatotis gerai tu čia Linai :up: tema galėjo vadintis "bla bla bla, apie bileka" Kvatotis
Linas Smailys

2007-08-09 21:38

Nereikes varvinti akiu prie monitoriu, sutaupysime laiko, isvengsime "pievu" skaitymo ir skaitysime tai, kas asmeniskai idomu. :T
Lina Jasenauskaitė

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2007-08-09 23:56

Tai kad cia ir taip nera ka skaityt,mazai kas raso tai asmeniskai as akiu neisvarvinu Šypsena
2007-08-10 06:45

Linai, ar atsimeni kai mes pirmoje klaseje sedejome kartu tam paciame suole? Šypsena As vis kartas nuo karto pasiziuriu i tas visu pirmokeliu nuotraukytes, ir prisimenu tas dienas Šypsena
Linas Smailys

2007-08-10 19:04

Ne, Rūta, ko tai nepamenu. ;| Jei jau sėdėjom vienam suole, tai gal ir porelė buvom :B
Klausimas ne į temą: Rūta G. gal kartais Americoj ragavai manekenės duonos?Norisi žinoti, bo sklando gandai tarp mano klasiokų(-ių) apie tave. :B
Kur, beje, Agnė Kliaugų prapuolusi? Čia tu jos ieškojai, galvoju padėsiu tau ją surasti, bo jin "Bazėj" dirbo, Klebonišky su chachaliu matydavau, bet staiga ėmė ir prapuolė Liežuvis, nesėkmė.
Linas Smailys

2007-08-10 19:12

Marika - ko tai nesulaukiu iš tavęs atsakymo, bet kadangi pas mane yr problemų su žinutėmis, tai pabendrausim atviromis kortomis :B
Tu KTU Humanitariniame f. studijavai ar tebestudijuoji dar ir bent prieš pusmetį ūžinai šviesią "bulką", gyvenai trylikaaukščiame name šalia "Gričiupio", ar taip, ar aš nemaišau tavęs su kita "Versmės" absolvente ? :T
2007-08-10 20:58

Linai: ~ Taip, as buvau manike ... kol dar vaikeliu neturejau, po to kai gime mano dukryte (jau 4 metukai), tai ne tas rupejo. Kol modeliavau, tai labai buvau laiminga, bet po kai gime dukryte, tai visa demesi skyriu jai.

Dabar sito issireiskimo nelabai suprantu, tai prasau paaiskinti ka tai reiskia: "Klebonisky su chachaliu matydavau"??? [N] Kas tas chachalis?

As susiekiau su ja pries mazdaug 7 men, bet kas is to, kaip rasiau anskciau, as megstu susirasytneti, o kiti nelabai .... Erzinti
J M
J M

Pasisakymų: 49

Sukurta temų: 2

2007-08-11 07:38

linai ta pati ta pati as ir is netoli esu
2007-08-11 12:40

GINTAI, SU GIMTADIENIU [email protected] Pabučiuoti [B] ,žiūriu mes tą patį mėnesį gimę Rimtuolis
Audronė Pleskūnaitė

Pasisakymų: 36

Sukurta temų: 1

2007-08-11 16:45

na matai, Linai, o as buvau 100 proc isitikinus, kad atsakiau tau i zinute, kuria beje, gavau Šypsena

KTU HMF baigiau jau prie 3metus, o visa kita tiesa... taip, cia as ta pati Šypsena o kodel as tau asociacijas su KTU? gal mes ten buvom susitike?
Gintaras Sarkus

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2007-08-11 19:03

Jovita dekui Rimtuolis

Linas Smailys

2007-08-11 22:38

Chachalis Rūta "tautinio folkloro" žodyne reiškia draugą, gyvenimo pakeleivį, žodžiu boyfriend'as. :B
Va kokią akivaizdžią žalą daro bendravimo stygius gimtąja kalba :B
To Marika: turėdavau laiks nuo laiko reikalų su dėst. Celiešiene, tai vat ir užmatydavau tave, kad kur tai matyta mergina :B
O J.M. tu galbūt tas pats kur daba gainioji 7-a "bimbalą" ir buvusiame tavo namų balkone buvo ar dar tebeyra pritaisytas toks įdomus jūreivukas, kuris su vėliavėlėmis rankose rodydavo vėjo kryptį :B?
J M
J M

Pasisakymų: 49

Sukurta temų: 2

2007-08-12 10:20

Linai as gainioju daug bimbalu tiek 7 tiek 3 ir dar keleta masinu turiu o seip mano tewu balkone nebuwo jureivuko... nebuwo niekada ziurint apie kuruos namus sneki dar savanoriu pr ar taikos ? bet principe jureivuko nebuwo Šypsena
Linas Smailys

2007-08-17 21:46

Diana G. matau šiuo metu esi on-line. Norėčiau paklausti, kur prapuolė tavo Dikas? [D] Nuotraukoj matau kokią tai baltą laiką jau įsigijus esi 8) Čia mainai įvykę, ar tiesiog kartų kaita :B
Linas Smailys

2007-08-17 22:05

Gal pabandom šį tą šnektelt apie klasių jubiliejinius meet'us. Manau kas tai vistiek darė, būrėsi ir šventė Kvatotis
Gal kokia netradicinė aplinka, atrakcijos, nuotykiai, foto kur tai nete patalpintos. Tiesiog įdomu. Mirktelėti
2007-08-19 17:37

Mūsų šiemet 10 metų kai baigėm vidurinę, kažkas kažką buvo užsiminę apie susitikimą, bet taip ir liko tik užsiminimu ;|, nelabai kokia ta mūsų klasė buvo, turiu minty draugiškumą, bendravimą, manau nelabai atsirastų norinčių susibėgt Šypsena
2007-08-19 19:13

Linai. Diką užmigdžiau prieš 2 metus. šuo buvo jau 12 metų ir pradėjo sparčiai progresuoti vėžys. teko skubiai priimti sprendimą, kuris morališkai man buvo itin sunkus, tačiau viską dariau savo draugo labui, nes šuo kankinosi, šlapinosi krauju ir neėdė.alternatyvų jau nebebuvo. O dabar laikau ne baltą laiką - bet samojedą. laikos baltos nebūna. laikos - ne šiauriniai ir ne kinkinių šuniai, kaip kad šitas mano terapeutas - OrsisŠypsena)). vat taip va. kinologu turbūt nebusi Liežuvis
2007-08-29 19:37

Na, tai tiems kuriems idomu:
Tai gi, laikas i ligonine nes mazylis gims rytoj! [Y] Šypsena
Linas Smailys

2007-08-29 20:22

Oi, laukiam, laukiam - Rūtos naujagimio laukiam! :B :up:
Laikykis - sveikatos, kantrybės ir ištvermės tau! [email protected] Pabučiuoti
Iš viso įrašų: 51