Alytaus "Volungės" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 27

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-13 20:21
rima smolskute

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 2

2007-09-13 20:21

kaip bebutu keista,arba ne Šypsena Šypsenadaznokai
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-13 20:30

aš irgi dažnai Šypsena
2007-09-14 13:53

Na nezinau pabaigus mokykla dar buvo noras, o lailkui begant eme mazeti, o dabar faktiskai jau nelabai gali but toks noras nes nebeliko mokyklos ilgesio
Rasa Radžiukynaitė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-09-14 18:52

Laikas nuo laiko, idomu apziureti kas pasikeite (dabar pvz. mokytoju pavardes ant kabinetu duru - kazkada to nebuvo).
Visai smagu pasivaikscioti ir atrasti dar kazka pazistamo...
2007-09-14 22:20

Neprisimenu, kad per tuos metus (o jų net 9Šypsena) būtų nors kartą kilęs toks noras. Į mokyklą buvau nuėjęs kartą, nes tikriausiai pamaniau, kad reikia pačio sugrįžimo, kad suprastum, kad to nori, - bet netgi tada taip ir nepajutau kažkokio mielo jausmo širdy ar pan.. Tik tie patys mokytojai su savo ambicijom ir siaurais įsitikinimais.
Apima jausmas, kad pats kažko pasiekei ir patobulėjai, kaip žmogus, o nueini tem (į mokyklą) - viskas taip pet,kaip ir prie dešimtmetį, deja..
Nuo to karto mokykloje daugiau nesilankiau.
daiva petruzyte

Pasisakymų: 7

2007-11-25 14:52

seni laikai geri laikai Šypsenaten prabego nuostabiausios dienos metai kaip butu smagu kad vel but galima padiurniuoti kaip senais laikais kai buvome vaikais Mirktelėti
Rasa Bartaseviciute

Pasisakymų: 1

2007-11-29 13:36

pasitvirtina taisykle: ka nors ivertini tik tada kai jo netenki Nuliūdes taip ir su mokykla, tik is jos isejus ivertini visa tai ka ji tau dave Šypsena taip kad sugryzti ten visada smagu
2007-11-30 23:35

O ka tokio ji tau dave?
Man kazkaip 0 sentimentu.. sorry
RASA PUIDOKIENE

Pasisakymų: 24

2007-12-13 15:26

vat keista iš Ingos tokius žodžius girdėti ir tiek... Šypsena juk mokykla vis tiek kažką davė, ir manau, kad gero Mirktelėti man smagu prisiminti mokyklinius metus :up:
arturas rackauskas

2007-12-17 22:52

o man tai labiausiai noretusi sugrizti i mokyklos aktu sale...arba salia rubines, po laiptais i ta kambareli (kurio jau nera... gaila...)
2007-12-18 02:22

o kas tam kambarely vykdavo? Kvatotis [B] [B] a? rubininke Pabučiuoti ? ?
Darius Braziunas

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 1

2007-12-18 08:30

bet ziuriu 1999 laidos 12C kakzoki apatiski, kas cia jum pasidare ??? ;|
man tas noras dar ir dabar yra, ypac y sporto sale uzsukus prisiminti jaunas dienas Šypsena
o siaip manau mokykla yra pirmas zingsnis y gyvenima, kas ji zenge kad ir drebanciom kojom bet zenge, tiems ir prisiminimai like, o kam buvo viskas vistiek.. tam ir dabar yra viskas vistiek... [D]
RASA PUIDOKIENE

2007-12-18 21:31

Artūrai, o į kambarėlį aktų salės gale nesinori? Kvatotis Kvatotis Kvatotis
RASA PUIDOKIENE

2007-12-18 21:35

o dėl rūbininkės kambarėlio, tai ką žinau ;| atsimenu dar pradinėse klasėse aš to kambarėlio bijojau, tiksliau tokios piktos rūbininkės [D] (rodso, kad jos jau nebėra Nuliūdes)... ir kaip baisu buvo ten eiti, kai rūbinėj kuprinę palikau Kvatotis Rimtuolis įsivaizduojat? pareinu namo, mamai noriu pasigirti pratybom, bet nerandu kuprinės 8) dar mamą apkaltinu, kad paslėpė Kvatotis tai pėdinau atgal į mokyklą Rimtuolis jau vakarop Rimtuolis oi kokį tada moralą išklausiau [C] [D] [D]

ne, nu nostalgija didelė užpuolė :up: :H gera buvo...
arturas rackauskas

2007-12-24 21:24

as kalbu ne apie rubininkes kambareli, o apie ta, is kur per pertraukas sklisdavo muzika. o dabartine rubininke kai pamaciau, tai seiles nutyso... Šypsena
RASA PUIDOKIENE

2007-12-26 17:22

nu matai, aš tos rūbinės kambarėlio nepamenu Nuliūdes [D] 8)
2008-02-23 00:03

idomu kaip dabar mokykla atrodoŠypsena gal jau nesimeta po 2 lt zaliuzems Šypsena
Donatas Selimavicius

2008-02-23 08:32

po 2lt manau jau neuztenka Šypsena
2008-02-24 09:38

Ir ko ten toj mokykloj ilgetis??? Nebent jaunystes Šypsena Nieko ten gero daugiau... Dar dabar kosmarai apie mokykla kartais sapnuojasi Kvatotis
ARTŪRAS KAŠĖTA

Pasisakymų: 5

2008-03-22 01:44

Butu labai saunu, kad sugristu tie beprotiski laikai Šypsena
Iš viso įrašų: 27

nuotraukos...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]