Alytaus Panemunės vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 7

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-14 14:02
Egle Razaityte

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 3

2007-09-14 14:02

Sugrizti nenoreciau, nezinau, mano nuomone, kas jau praejo, tas nebesugrazinama, ir ilgetis neverta, bet grazius prisiminimus issaugojau, keista, bet kartais netgi teko keleta kartu sapnuoti mokyklos chora nuriam atstovavau labai ilgai, niekam nesakiau, bet sito tai as ilgiuosi...
Alvija Leseckaite - Vilcinskiene

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2007-09-15 21:29

Kai pavargstu nuo kasdienes rutinos ir ivairiu reikalu kuriuos reikia "tvarkyti" ar kitaip spresti, kai atsakomybe uz save ar kita artima ima atrodyti perdidele......... tuomet labai noriu sugryzti i mokyklos laikus nes tai buvo GERI laikai. Vienintelis rupestis tebuvo mokintis o visos kitos gyvenimo problemos atrode labai tolimos ir kad niekuomet taves nepasieks, deja... Rimtuolis
Na nesakykit kad nepasiilgstat ir bent kartais nepasvajojat sugryzti i tuos laikus kai ne mes o mumis buvo rupinamasi.... Mirktelėti
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-15 21:44

[Y]
2007-09-17 11:52

Atvirai pasakius, visiskai nepasiilgstu mokyklos. Nei uz ka nenoreciau grizti i mokyklos suola. Dziaugiuosi tuom ka turiu dabar ir su malonumu prisimenu studiju laikus (smagu buvo Šypsena )
Kornelija Vaicekauskaitė

Pasisakymų: 44

Sukurta temų: 1

2007-09-20 09:00

kai pamatau vaikus einancius i mokykla, tai nuosirdus gailestis apima.
Oganes Arakėlian

Pasisakymų: 48

2007-09-20 19:40

Na o man smagu prisiminti, gal ir ne viskas idealu buvo bet kad gerai tai tikrai... Šypsena
Bent jau as linkes visada ir viska spresti pats, tvarkytis taip kaip man patinka, savimi pasirupinti - gal butent del to ir nenoreciau sugryzti... Mirktelėti
Oganes Arakėlian

Pasisakymų: 48

2007-09-20 19:42

Na o man smagu prisiminti, gal ir ne viskas idealu buvo bet kad gerai tai tikrai... Šypsena
Bent jau as linkes visada ir viska spresti pats, tvarkytis taip kaip man patinka, savimi pasirupinti - gal butent del to ir nenoreciau sugryzti... Mirktelėti
Iš viso įrašų: 7

mazasis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama