Kauno "Ąžuolo" katalikiška vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 41

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-13 18:29
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-26 22:10

as pamenu, kaip visi graziai bego (mano kartos mokiniai) is azuolo po 9klases, as ir bandziau, nepavyko, paskui numojau ranka, ir nesigailiu dbr, man aisku nepatiko tvarka, valdzia ir dar daug kas, bet as pasiilgstu tu nerupestingu laiku - kaip begdavom is pamoku, issisukinedavom per kontrolinius, ir siaip smagiai leidom laika.
Kornelija Eidukevičiūtė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-09-27 11:26

As noreciau grysti i mokykla.. kartais tikrai pasiilgstu tu senu geru laiku... Šypsena manau viesiems mums buvo labai smagu ir gerai praleidome laika..
Kastytis Naudžius

Pasisakymų: 4

2007-09-28 12:07

oi daznai pagalvoju ir mielai, tik va aisku jei su dabartine galva, kiek daug visko kaitaip butu galima pasukti, a tai tada per durnas buvau Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-11-23 19:59

nugi viskas butu jei visi sueitu nesvarbu 9 10 11 ar 12 klase vistiek nieks nesimoke Kvatotis nedraugiskai bet pasakysiu taip kam buvo sunku mokykloj (ne mokintis o bendraut ) tai manau nenoretu Kvatotis taigi geriz mokykla sedi kortom saskem losi eini i valgykla is cebureku pasimetyt poto pas pavaduotoja parasai pasiaikinima ir toliau MOKINIES Kvatotis
2008-01-23 05:29

noreciau ir dar kaip!!! ****(Tiem kurie su manim uzaugo ir isejo--nu nejaugi nefainai buvo??? to ka turejom mes, niekas kitas neturi ir netures, ne taip? Jule, Garbane, juk zinot apie ka sneku)
2008-01-24 17:37

oh,yeah!!!!!
2008-01-25 00:52

nu va matai Šypsena
2008-01-25 05:23

smagu buvo prie lango pasedeti Rimtuolis simtadieni dalyvauti bet kas daugiau ai dar vokieciu pamokoj 3se suole sedeti :up: smagu kai lengvai nusirasyt galima buvo ir viskas visa kita pamokos pavaduotojos raudonas kilimelis nebuvo smagu o ypac aukletoja tai brrr [N] dar daba prisimenu Erzinti visa kita kas smagu vyko uz mokyklos sienu Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2008-01-25 20:30

prie "trusiku" ane? Kvatotis
2008-01-25 20:40

as tai ziauriai "X" pasiilgstu, maciau sedi ten dar ir dbr girdejau iksu vadina Šypsena norejosi prieit ir sakyt, as ir cia sededavau, bet sakys kas cia per durna teta Kvatotis
patikdavo pasisildymai prie radiatoriaus, kai mazes nuvydavom, dvyliktoku isimylejimas ir p.....vojimas, ai ir siaip daug linksmu dalyku, net tos pavadaskes, ir kilimeliai, grauztuku metymas i siena, po to plovimas, pabegimas is pamokos sedint joje uz spintos visas 45minutes [Y]
2008-01-26 02:15

nu taip ir maniau jog uzsiminsi apie grauztukus ir 45 minuciu sedejima uz spintos..nemanau kad kas nors yra taip sumanes, o tada visai sauni mintis atrode ane? Kvatotis Liežuvis o tai kad as ant kilimelio tai net nebuvau Šypsena apie ka jus cia snekat? nemokejot sutart ar ka?
2008-01-27 16:34

apie spintas as ir prisimenu teko vienam is klasioku per geografijos pamoka pas ta stora sena mokytoja jei kam nors dar deste sedeti visa pamoka spintoi uzdarytam Kvatotis darbu pamokos pas antanuka visai linxmos budavo pametyt is lektuveliu y mokytoja, buvom kazkada ir uzrakine klasei Kvatotis ir shiaip daug visokiu linxmu nuotykiu.. bet abejoju ar dabar kas nors panasaus gautusi sugryzus.. ;|
2008-01-27 21:20

niu nesakyk, buvom visos TA karteli ant kilimelio, o siaip mus kazkaip mylejo ir nekviesdavo ant kilimo, nors nei pirmunem nei drausmingom pavadinsi mus Kvatotis
2008-01-28 01:42

ai tu apie TA karteli kalbejai...hmhmmm..
vienu zodziu, tiems kuriems buvo linxma tada butu lixma ir dabar..tie kurie nemokejo dziaugtis tuom ka turejo tada tai labai gaila nes niekad ir nemokes Šypsena keliu uz visokius prisiminimus ir nuotykius aukstai, dzinkt dzinkt [B]
Arvydas Narbutaitis

Pasisakymų: 12

2008-01-28 09:49

O buvo tikrai linksma Liežuvis
Jonas Cernevicius

Pasisakymų: 9

2008-02-06 02:35

Oi, pas pavaduotojas kabinete esu nemazai laiko praleides Šypsena Kazkaip mane jos visai mego Šypsena Nors beveik visada ten ir nutysdavo tik tokios mokytojos, kaip Milleriene Šypsena Nors ir su aukletoju ten esam buve Šypsena kai prisimenu, tai tikrai ziaurus buvau... prisisnekedauvau, nusivilkdavo mane pas pavaduotoja, ten akis draskydavau ir vis tiek dazniausiai issisukdavau Kvatotis
Nieko aisku ten tokio jau rimto ir nebudavo, tik, kad kokiam mokytojui pareiskiai, kad jis durnas, nes tave debilu isvadino Šypsena
Grizt is tirko nenoreciau, nors ir buvo linksma. Nors linksmiau viska prisimint Kvatotis
2008-02-06 21:11

O ponia Mileriene buvo kazkas kita..Šypsena cha, prisimenu kai surinko visu panu, ir bernu kurie nesiojo,papuosalus Šypsena ir neatidave iki dienos pabaigos Šypsena dabar juokas ima, tada norejosi spirti..bet siaip kaip zmogus tai buve puse velnio, duodavo medaus su arbata kai kosedavom..manau kiekvienas turejo prie jos pritapti, kam buvo svetimas isvis bet koks pritapimas prie mokytoju tam negerai ir nepavydziu..nes nezino ka praleido Šypsena Per daug pasikelusiu mokiniu buvo tada...ir ne visi suprato ka reiskia zodis pagarba.. (nors kartais ir nebuvo uz ka gerbti)..bet vyresnis zmogus liekia vyresniu
Jonas Cernevicius

Pasisakymų: 9

2008-02-07 14:51

Jinai is tikro nereali buvo Kvatotis Tikra priplaukus menininke Šypsena Bet uztat pralinksmindavo visus nors savo belekokiom idejom Šypsena nors kartais ir sunervuodavo kai tusinuku pribraukydavo ant piesiniu... Šypsena
O pasikelusiu mokiniu visada buvo Šypsena Is tokiu smulkmenu, kurios dabar yra labi linksmos ir susideda linksmi prisiminimai apie 12 metu praleistu mokykloj Kvatotis
2008-02-08 19:43

beje, Mileriene buvau sutikus praeita vasara mentinej Kvatotis abi laukem pokalbio ant kilimelio, po kurio nuskausmina finansiskai, vargsele pirma karta padare avarija per 20 etu vairavimo staza. turiu pagirdi moteriske, kad labai graziai atrode pagal savo metus Šypsena uoj smagiu dalykeliu pripasakojo apie Azuola Šypsena
2008-02-09 17:26

kokiu? Šypsena
Iš viso įrašų: 41

Mano New Zealand

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital