Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 32

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-09-13 18:10
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-13 18:10

nebent sugrist i kokia konkrecia diena, kai ko nors neismokau ar kazkas nepasiseke.... kartais visai smagu prisimint mokyklos laikus, bet vel is naujo trint mokyklos suolo tikrai nesinori [N]
Robertas Č

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2007-09-13 19:52

Taip, ir man taip pat... Prisiminimu, tame tarpe ir nuostabiu, daug... Ir isdaigos, ir kartais nevaikiski zaidimai, ir tikra draugyste ir zygiai, keliones, pirmasis bucinys... Bet antra karta i ta pacia upe ibristi neimanoma... Kazin ar reikia, kazin ar verta Šypsena
Jurate Pranskaityte-Strasunskiene

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 1

2007-10-14 13:29

pritariu Mildai ir Robertui,laikas mokykloje buvo puikus,geras ir nepakartojamas...butent nepakartojamas...gera prisiminti,pasvajoti,bet tik tiek Šypsena Mirktelėti
Andrius Utka

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2007-10-23 12:11

Norėčiau, bent pats dabar sau taip sakau. O būtent dėl to, kad mokykloje turėjau žymiai daugiau galimybių, mažiau pareigų/atsakomybių ir daug naujų nepatirtų dalykų, kurie manęs dar laukė. Dabar daug ką esi pasirinkęs ir daug ką patyręs, žymiai mažiau dalykų gali tave nustebinti, labai daug pareigų, praktiškai vien pareigos/rūpesčiai/atsakomybė darbe, šeimoje ir pan. O kas laukia gyvenime beveik gali suprognozuoti ...
erika Dirvinskaite

Pasisakymų: 4

2007-10-23 12:36

neblogi laikai buvo visokiu dienu buvo tada atrodem visi toks geras kolektyvas o kur dabar visi isgaravom jau beveik 20m nebuvom susitike Nuliūdes Nuliūdes Nuliūdes
Ausra Pranskaityte-Meskeriene

Pasisakymų: 8

2007-10-23 18:11

kai mokemes, atrode - kada pagaliau tai baigsis?baigus mokslus supranti, kad tai buvo patys nerupestingiausi, linksmi, amzinai draugu buryje, metai.dabar darbas- namai, namai- darbas...ech, nors porai dieneliu ten sugryzus, negi nefainai butu? Kvatotis

2007-10-23 18:13

kai mokemes, atrode - kada pagaliau tai baigsis?baigus mokslus supranti, kad tai buvo patys nerupestingiausi, linksmi, amzinai draugu buryje, metai.dabar darbas- namai, namai- darbas...ech, nors porai dieneliu ten sugryzus, negi nefainai butu? Kvatotis
Laura Stankevičiūtė

Pasisakymų: 5

2007-11-04 19:25

Neduok Dieve... Dar nebuvau uzsimanius, ir nemanau, kad kada uzsimanysiu...
Šarūnas Končius

Pasisakymų: 15

2007-11-04 23:22

Mokykla - tai pats nerūpestingiausias metas ir aš bet kada sutinku ten sugrįžti. Ir nesvarbu, kad ten pakankamai rimtas buvau Mirktelėti

Tiems, kuriems dar nesinori sugrįžti į mokyklą, reikia šiokios tokios pauzės. Maždaug 10 metų yra pakankamas laikas. Kai studijos bus baigtos, kai prasidės darbų rutina, tuomet mokykla atrodys kaip pasakų šalis, kurioje problemų visai nebuvo arba jų dydis buvo tiesiog juokingas. Čia ir slepiasi visas mokyklos žavesys.
2007-11-17 23:59

Net negaliu paaiskinti kodel nenoreciau sugrizti i mokyklos laikus, nors ir neturejau jokiu esminiu problemu.Keisciausia tai, kad vis dar sapnuoju mokykla, kad neturiu is Kobros nei vieno pazymio(realiai buvau viena is geriausiu jos mokiniu), kad ka nors primusu(ko per 12m. nera buve)...keista, o kai paskaiciuoju, jog net 16m. praejo...negaliu patiketi....
Tuomet atrodziau sau "suaugus"(o dabar maziau nei tada Šypsena))... ir kuo greiciau norejau pradeti savo asmeniska SAVARANKISKA gyvenima.
Zinoma, tuometines problemos dabar man atrodo juokingos, kai palyginu su dabartinemis.
Gyvenau visai salia mokyklos, tad negalejau "pamirsti" pazymiu knygutes, ar dar ko nors...mane tai erzino Šypsena
dabar aplankau ten vis dar gyvenanti broli, paziuriu pro langa...man ji jau kita...gal turi itakos ir tai, jog neteko mokytis naujame priestate, kad tiek ne daug liko mano mokytoju...
as gal labiau noreciau susitikti su keliais mokytojais, tiesiog paplepeti, galbut pamatyti viena-kita savo simatija, bet grizti i mokyklini suola, vis del to nenoreciau....
ASTA  Chodocinskas

Pasisakymų: 7

2007-11-18 00:24

Galbut noreciau, bent dabar taip atrodo. Viena karta - vienai dienai , kodel gi ne vel pabuti mokyklos suole. Juk tiek daug nuotykiu ir nerupestingu akimirku praleista. Manau po tiek metu , vienai dienai ,sutikciau vel pasedeti mokyklos suole, mielu noru noreciau sutikti desciusius mokytojus ir beabejo savo klase. Šypsena Mirktelėtiir drauges Mirktelėti
Povilas Padolskis

Pasisakymų: 2

2007-11-20 19:05

ne!!!!!!!!! Kvatotis

2007-11-20 20:24

Kas tokio baisaus atsitiko, kad, Povilai, tai grieztai isrekei neee!Juk ir fainu akimirku turejo buti?
Povilas Padolskis

Pasisakymų: 2

2007-11-21 18:43

Fainu akimirku gal ir buvo ,bet tikrai ne per pamokas, linksmiau budavo neit i jas [N] [B]

2007-11-21 21:27

Man tai pats mokyklinis laikotarpis buvo fainas,ir i pamokas nenueidavome,ir mokykloje ciudu pridarydavome, ir renginius bei sokius organizuodavome.buvo kalnas jegu, ideju, azarto ir vaikisko uzsispyrimo.kartais mokykloje uztrukdavome nuo 8 iki 20 vakaro.ir mokiausi gerai, ir buvau ''zavadila''. Kvatotis
Laura Stankevičiūtė

Pasisakymų: 5

2008-01-29 02:36

man kuo toliau, tuo labiau mokykla nepatinka...

as kartais net nesuprantu, kaip kasnors kanors gali ten gero izvelgti...
Giedrius Remeika

Pasisakymų: 7

2008-02-08 23:03

prais mergaite 10metu ir suprasi kaip seni draugai ir prisiminimai kurie islieka geri yra idomus
2008-02-09 19:11

Sutinku, Giedriau, kad tik butu tokios problemos dabar, kaip buvo mokykloje ir tiek metu... ;| [P]
2008-02-09 19:44

Yes! - vertinu zmoniu atviruma ir paprastuma:
"man kuo toliau, tuo labiau mokykla nepatinka...as kartais net nesuprantu, kaip kasnors kanors gali ten gero izvelgti..." - fainas priestaringas vertinimas.

2008-02-09 22:08

Pritariu Giedriui [Y], tik nereikia net 10 metu laukti, kad suprastum, kokie nerupestingi metai buvo mokykliniais laikais Mirktelėti
Iš viso įrašų: 32

kelionių almanachas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama