Palangos Vlado Jurgučio vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 19

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-09-13 18:09
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-13 18:09

na būna tokių minčių žinoma... [Y] Šypsena ne labai dažnai bet...norisi... [Y]
Laima Žiaušytė/ Vyšniauskienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-09-13 21:05

is tikro kartais norisi Rimtuolis
AUDRIUS JURGUTIS

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-09-13 21:16

Nikumet [N] [N] [N]
2007-09-14 09:26

Sugrisciau su salyga...lai atleidzia man tikintieji...bet kad butu super pedagogas - RAUDYS
Valdone Visinskyte

Pasisakymų: 10

2007-09-15 16:23

Tikrai ne, kol kas... buvau aplankyti mokytoju ir keistas jausmas uzpludo, kad man cia nebe vieta... [N]nors kai mokiausi, man patiko ten vaiksciot [Y]
Jurgita Klemkaitė- Gadeikė

Pasisakymų: 7

2007-09-18 16:30

ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne [N] [N] [N]
visi kartu! ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne [N] [N] [N] [N] Kvatotis
IEVA VOLSKE

2007-09-26 18:35

:up:labaiiiii noreciau... kokie smagus laikai buvo, sakes!!!! ir kaip dabar mokyciaussi ..... ir mokytojai faini buvo o ypac musu aukletoja gerb. BRUZIENE Pabučiuoti
Tomas Malukas

2007-12-13 17:33

Labai norechiau pamatyti Pedagoga RAUDI!!! Kvatotis
Jis mane LABAI "MEGO"!!!
Jo kabinete buvau dazhnas svechias.... o:o
Valdone Visinskyte

2007-12-22 02:08

Tomai M, turiu nuvilt, kad PEDAGOGAS RAUDYS mire pries daugmaz 12 metu...
Tomas Malukas

2007-12-30 11:22

Vaje.... ;|
Jei rimtai, tai ash Raudi atsimenu kaip Zmogu ish didelis raides.
Jis stengesi kad mums norsk kiek butu galimybes pazhinti mokslu... Turbut jei ne Jis tai ash kokiame internate butchiau tada...

P.S. Daug metu jau praejo...oi kaip seniai Palangoje nebuvau.... ;|
2007-12-30 12:48

..gal tokiems, kuriems internatas grėsė ir pravertė jo griežta ranka, bet kai mane dešimtmetę smulkutę megaitę nė už ką, paėmęs už kaklo papurtė tai iki šiol su nuoskauda prisimenu... Pikta iš tikrųjų.
2007-12-30 23:15

aha,man panasiai buvo... pamates,kad as penktoke su auskarais, taip mane papurte, kad iki siol atsimenu Nuliūdes
Jurgita Klemkaitė- Gadeikė

Pasisakymų: 7

2008-01-15 19:29

gryzciau nebent i kokia chemijos pamoka, pasedet strickaites suole ir paprikolint su klasiokais Kvatotis :up:
Valdone Visinskyte

2008-01-16 01:12

Pritariu Eglei ir Evelinai, Raudys man visada buvo siaubu siaubas nors jis man nedeste jokios pamokos, bet uz nepasiveikinima yra uzvozes antrokei per veida... prie sienos tokios 'mokytojus' vaiku traumuotojus! atsimenu kaip dziaugiausi kai jis mire, kad daugiau nebelies... na negrazu... bet jis irgi nezmogiskas buvo :down:
Kęstutis Verpečinskas

Pasisakymų: 8

2008-01-24 11:16

jooo.....paliko Raudys gilų pedsaką jūsų atmintyje... Turbūt nėra nei vienos temos apie mūsų mokyklą, kurioje nebūtų paminėtas Raudys. Reiktų mokyklą pervadinti, vietoj Jurgučio į Raudžio. Nes turbūt nedaugelis žino kas tas Jurgutis, o va Raudys jau kiek metų neatsiejamas nuo 2 vidurinės mokyklos. Šypsena ir geriausias ir blogiausias.... Šypsena
Kęstutis Verpečinskas

Pasisakymų: 8

2008-01-24 11:18

o dėl sugrįžimo į mokyklą tik dėl klasiokų ir gero laiko...ir tik ne 12 klaseje prieš egzus...turbūt ne vienas nuo streso tuo metu pasitrumpino gyvenimą bent keliais metais. Pagalvojus, gerai kad viskas baigėsi gerai....
Loreta Mačiulienė

2008-03-18 22:35

Grįžčiau nors ir dabar! Mokiausi kartu tik 3 metus - o prisiminimų begalė! Kiek visko prikrėtėme (berniukai gali prisiminti, kaip ruošėsi pas vieną iš jų namuose automobilizmo egzaminui, o mes laikėme frontą mokykloje) ir t.t. O šventės! Jeigu jas su smulkmenomis prisimeni net po 20 metų! Tokių tikriausiai neįmanoma pakartoti! O kelionės per žiemos atostogas į Karpatų kalnus...
Bet svarbiausia - klasiokai! Jūs buvote super!
Pasiilgstu tų laikų... Nerūpestingų...
Erika Bubliauskiene

2008-03-31 02:17

Labai noreciau sugrizt i tuos laikus kai mokiausi mokykloj.... Dabar atrodo, po universiteto (bakalauro ir magistro),kad ten taip lengva viskas buvo Kvatotis Nors tuo metu metu atrode sunkiai imanomaŠypsena
Andrius Volosenkinas

2010-11-30 10:15

as labai noreciau grįzti i savo klase,pas tikrus,draugiskus klasiokus is Vidmantu

Iš viso įrašų: 19

SALŲ DVARO APYLINK..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama