Šakių r. Lukšių V. Grybo vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 15

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-13 20:25
Kęstutis Barušauskas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-09-13 20:25

Dažnai Kvatotis
Jūratė Klimaitytė-Stanaitė

Pasisakymų: 6

2007-09-13 21:23

nebent i "klubo" laikus [Y].
va ten tai gerumas buvo. apskritai uzhklasine veikla man itin patikdavo, kai jos deka buvo galima pvz. koki algebros kontrolini praleisti... Kvatotis
Renata Klimaityte

Pasisakymų: 8

2007-11-06 21:35

nieko sau! pavarai ratoox Kvatotis
tiesa sakant, nebenoriu as i tuos laikus grizti [N] [N]
nebent i tuos metus po mokyklos baigimo :up: [Y] Mirktelėti
Darius Mineika

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 3

2007-12-10 21:38

LINKSMU SVENCIU Kvatotis
Živilė Sadlauskaitė

Sukurta temų: 0

2007-12-16 12:57

niekada Erzinti
Filomena Šuliauskienė (Samuilytė)

2007-12-22 23:34

ziuriu mokyklos laiku visai nenertinat :down: :down: :down: , pvz, as tai pagalvoju vis, kad smagu butu grizt i tuos laikus Šypsena
Ausra Jakaviciute - Shier

2007-12-24 06:18

daznai prisimenu mokyklos laikus... tiesa pasakius, visi prisiminimai teigiami - mokytojai geri, tik gero mums linkintys, klasiokai - cool!!! Mirktelėti ir siaip gyvenimas daug geresnis nei tuo metu atrode [Y]. jei galeciau bent vienai dienai sugrizt, atsedeciau 6 pamokas, o po to tusovke suorganizuociau, nes viso daznai pasiilgstu... Mirktelėti
Renata Klimaityte

Pasisakymų: 8

2008-03-06 23:27

Andriau V.,
o kuo jau jie, tie mokykliniai laikai, tau tokie skaudulingai brangus???? ;| kamuoja nostalgija? kam? greiciausiai tam laikui, kai gali leisti sau buti nerupestingu... bent jau man - tik tiek. visa kita labai jau niuriai nusispalvina...........................................
na bet jei tai tavo pagrista nuomone - gerbiu ir dziaugiuosi, kad dar gali buti ir buna kitaip Mirktelėti
Algimantas Antanaitis

Pasisakymų: 3

2010-02-09 20:41

Kam nostalgija,kam nerūpestingi metai ir t.t.Aš tuos laikus prisimenu gal todėl,kad viskas, atrodo, tada buvo gera,miela.Gal tik taip atrodo...Prabėgo daug metų po mokyklos baigimo,labai daug.Sunku tiksliai pasakyti,ar būtų gera sugryžti atgal.Prisiminti gera,sutikti klasiokus,draugus būna įdomu,o šeip tai gal daugiau nostalgija.Bet pažiūrėkim iš kitos pusės-tada buvome jauni,pilni svajonių,idėjų.Gal būtų neblogai,jei eitų sugryžti atgal,padaryti tą,ko nespėjome,ištaisyti klaidas...

Redagavo: (2010-02-11 22:08)
Skirmantė Aniulienė

Pasisakymų: 3

2010-02-10 09:24

jooo mokyklos laikai tikrai cool kai prisimenu visko būta nostalgija likusi bet pakartoti visko nenorėčiau na aišku renginių maratonus taip visada su mielu noru... kai pagalvoji ot fantazijos turėjome...

Gustė Žukauskaitė

2010-02-10 12:32

.Kadangi aš mokausi dar mokykloje tai dar net nežinau ar norėčiau užaugus sugrįžti ar ne.Bet dabar aš labai noriu mokytis,nors ir sunku,bet labai labai labai smagu.

Violeta Juškaitytė-Sinušienė

2010-03-03 13:22

noriu ir labai daznai...matyt senstu Šypsena ir atrodo, kad gryzusi mokyklon susigrazinciau ir jaunyste ir klaidas padarytas istaisyciau, bet....

Renata Butkute

2010-03-28 17:06

O man kaip tik, kuo toliau tuo maziau galvoju, kad noretusi grizti. tiesiog su mokyklos draugais ir toliau sauniai bendraujam, tad "man gerai, man nieko netruksta" Šypsena

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-03-29 21:51

Mokyklos laikais praleisdavau labai daug pamoku,ir dar-pastoviai veluodavau,dabar jas atlankyciau su KAUPU ir su dziaugsmu...tikrai.........

Reda Šalniūtė-Bilskienė

2010-04-03 12:54

Norėčiau sugrįšt į mokyklą-dėl draugų, linksmos kompanijos,šokių kolektyvo, interklubo..Nors ir dabar to netrūksta. O bėga laikas... Keisčiausia buvo kai buvom pakviesti kaip klubo veteranai į klubo šventę. Smagu,kad mokytojos dar prisimina pavardes ir  išveja varu į sceną kaip kokias mokinukes.Šypsena)

Iš viso įrašų: 15

Mano artimieji

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama