Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 5

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-09-13 21:05
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-13 21:05

Pasiilgstu mokyklos kiekvieną rugsėjo mėnesį. O ypač rugsėjo pirmąją. Kaip maža mergaitė noriu vėl sėdėti mokyklos suole, kai dar gyvenimas aplink atrodė tox nesudėtingas ir paprastas.
Aurelija Lietuvininkienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-09-19 11:13

ar tikrai tada atrode gyvenimas toks nesudetingas, aaaaaaa? Šypsena As manau, kad kiekvienam zmogaus periode buna gyvenimas sudetingas tik kuo toliau tuo labiau jis sudetingeja ir tik praejus kazkiek laiko galim viska ivertinti kitomis akimis. Siandienai man atrodo, kad dabar mano gyvenimas yra pats nesudetingiausias is visu gyvenimo etapu.
2007-09-19 19:57

Na taip Aura, iš dalies tau pritariu. Kiekviename gyvenimo tarpsnyje yra tam metui skirtų ir sudetingų ir labai lengvų akimirkų. Bet tuo metu tai mums atrodo visai kitaip, matyt pagal tuometinę pasaulio suvokimo skalę. Na, o realiai viska yvertiname tik praėjus gerokai laiko ir dažniausiai atminty išlieka patys faktai ir ypatingi jausmai kazką išgyvenus, o ne juos supusios aplinkybės ar rūpesčiai. Taip kad prisiminus mokyklą suprantu - tada buvo dar vaikystė ir vien jau savo pavadinimu ji reiškia - nesudėtinga. Ir jeigu ką, čia mano asmeninė nuomonė. Neprieštarauju jei kas galvoja kitaip Mirktelėti
Aurelija Lietuvininkienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-09-25 12:46

as irgi nepriestarauju Mirktelėti
2007-10-10 14:03

As tai nenoreciau grizti i mokykla. Mane slege mokyklos "autoritetai". 8) Ir dabar man atrdodo gyvenimas paprastesnis nei tada. Dabar neturiu nei kam aciu sakyt, nei ka... Gyveni, kaip nori ir niekas ant galvos nesedi. [M]
Iš viso įrašų: 5

.......

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama