Kauno Maironio gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 37

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-13 20:55
Indrė Aželienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-09-13 20:55

as tai tikrai nenoriu ,studentiskas gyvenimas zymiai idomesnis,daugiau nepriklausomybes,renginiu,ir dar stipendijos dienos buna Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-14 20:32

nesinori i man gryzti i tuos mokyklos laikus aiksu gerai bet dabar dar geriau
Laima Bajarova

Sukurta temų: 0

2007-09-18 02:17

as tai noriu ziauriai i mokykla... tas studentiskas gyvenimas nera toks lengvas, ypac jei sutidini ne lietuvoj Nuliūdes
2007-09-19 20:04

kiekvienas pasirenka savo gyvenima pats ka studijuoit ir kadirbti
Loreta Arnatkeviciute

Pasisakymų: 22

2007-09-21 15:51

Manau kievienas metu laiko tarpsnis savotiskai yra fainas, bet gyvenimas rieda pirmyn ir atgal gal neverta dairytis... Mirktelėti O reikia surasti malonumu dabar, kad nebutu liudna, o neieskot prisiminimu praeiti Liežuvis
Violeta B

Pasisakymų: 2

2007-09-21 16:40

Ne, tikrai nenorėčiau dabar būti mokinė. Kam gręžiotis atgal? Mirktelėti
2008-01-06 12:57

reikia gyventi cia ir dabar, zinoma [email protected] bet as vis tiek labai noreciau Šypsena [L] buvo labai nerealu [L] Pabučiuoti
2008-01-08 10:35

Grizti i gimnazija labai norejosi kai tik baigiau ja, jauciausi kaip isvaryta is namu, bet...prasidejo studijos, jos buvo daug idomesnes, dar ir stipendija gaudavai, plius baliukai ir siaip visa studentavimo virtuve, tad gimnazija liko antroje vietoje, o po tiek metu, ji is vis susvetimejusi...tad grizti tikrai nesinori... Mirktelėti
2008-01-10 11:09

geriausi laikai yra po mokslu ir po studiju kai pradedi realiai gyventi Šypsena
2008-01-11 10:20

Na nezinau, gal kiekvienam skirtingai, bet man geriausias laikas buvo studijuojant Šypsena galejai buti atsipalidaves, tarkim nenueiti i paskaita, visokie renginiai, siaip maziau atsakomybes, tik kaip issukti savo uzpakali, kad skolos negauti, o dabar i darba negali nei pramiegoti, nei nenueiti, baliavoti irgi pristabdai, nes nemiegojus ar pagiringa i darba taip pat nenueisi, tad atskaomybe isaugo dvigubai...geras tik vienas dalykas - gauti atlyginima Liežuvis :up: :B 8)
2008-01-11 13:22

viska gali suderinti ir prie visko priprasti svarbiausia yra vienas dalyka NORAS jei jis yra viskas imanoma.
p.s. man mokykla ir kitos istaigos nieko neismokino ta ka dabar darau ir ka gyvenime dirbu
Laurita Gruodyte-Žilė

Pasisakymų: 10

2008-01-28 12:43

Gal ir idomu butu vel eiti i mokykla.Man asmeniskai patiko!
Roberta Marija

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 3

2008-02-10 13:58

nu as dar vis einu i mokykla. ;DD Liežuvis
2008-02-11 09:38

nieko pasisakysi kaip ja baigsi Kvatotis
Linas Kevlicius

Pasisakymų: 41

Sukurta temų: 2

2008-04-11 06:33

visi jus jauni... pasakysiu, mano kiekvienas gyvenimo momentas nepakartojamas... Jei galeciau isgyventi ji visa vel..va cia tai butu smagumelis..pradeciau nuo kokiu 8 ir vel pirmyn... [Y] Kvatotis
Violeta Antanaviciute-Matuleviciene

2009-07-22 13:02

Aš tai asmeniškai niekada nenorėčiau grįšti į mokyklos laikus...geriausias gyvenimo etapas man prasidėjo visai neseniai, kai atsistojau ant kojų, pradėjau dirbti mėgstamą darbą ir esu nuo nieko nepriklausoma... Šypsena

2009-07-22 20:06

o as daznai prisimenu aukletojos pasakytus zodzius:"patikekit vaikai mano, jus tikrai noresite sugrizti i mokykla.."tikra teisybe, ...gyvenu jau kelis metus sukurus savo seima, ir galiu pasakyti, tikrai smagu prisiminti mokyklos laikus, kai niekas nerupejo, tik mokytis, linksmintis ir t.t....dabar yra visai kitaip....gyveni, ir galvoji, kaip pragyventi toliau...Šypsena 

Violeta Antanaviciute-Matuleviciene

2009-07-24 13:38

Na kiekvienam savo duona, kaip sakoma...aš tai dabar nieko negalvoju  tik skraidau ir linksminuosi....   aišku gal kada gyvenimas pasisuks kitaip, bet labai tikiuosi, kad tai bus negreit....

Audrius Paukstys

Pasisakymų: 4

2009-07-26 23:39

na istikruju nieko ten nepalikau kad gryzti i mokykla noreciau

Kristina Zablockiene

2009-07-27 12:13

na is mokyklos laiku smagiausia prisiminti draugus,klasiokus,vakarones, o ka liecia moksla tai abejojiu ar tikrai noreciau sugrist i tuos laikus.

Iš viso įrašų: 37

Klasės susitikimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama