Vilniaus "Gabijos" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 21

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-14 15:59
Živilė Vinciūnaitė

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 2

2007-09-14 15:59

Kartais butu gerai. Ypac prisiminus muzikos pamokas ir ka per jas veikdavo musu berniukai Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-14 20:46

Man tevai neleidzia grizti i mokykla.
Egle Sakalinskaite

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-09-15 10:58

ne i mokykla grizti nenoreciau
linas radau

2007-09-15 13:06

as tai labai noreciau, kad tik kas leistu Nuliūdes
2007-09-16 14:47

Ka mokikla ka mokikla. Neturyt ka vejkt ar ka, kat tokiom temom kalbat. Apsidarikit kas aplinkuj darosi - vyskas isvokta, sugreuta, darbo nera. Valdzioj vagys.

Jei kas ir liko gero tai Romo pastabos, va sien viena ryte prismineu:

Romas siandien pavelavo i karines parengties pamoka.

O tu Zivile pastebejau, kad i sita foruam rasineji vien nesamones, tau bile kad parasit. Labaj neskoningai atrodo. Kvieciu tave istrinti savo niekam tikusius pasisakimus, o gereuse visiems butu jei istryntum ir savo profyli.
Živilė Vinciūnaitė

2007-09-16 15:04

Pauliau apsidairyk aplinkui. Daugiau nieko nzn ka parasyk, apart kas i kokia pamoka pavelavo! Ir visur kisi ta slamsta, cia forumas ne pastabu tema!! Kvatotis :down:
linas radau

2007-09-16 22:54

kodel kai tik zmogus pradeda uz teisybe kalbet, iskart ji visi bando nutildyt ????
2007-09-17 09:53

Manau, Pauliau, gausi dar vieną pastabą

Paulius nesimokė lietuvių kalbos Kvatotis
2007-09-18 01:38

Kodel Zivile smerkia Pauliu???
PVZ Zivile plaukia pasroviui, daro viska ta pati kaip ir visi.
Tuo tarpu Paulius eina pries sistema, plaukia pries srove. Jis kovoja su pilka kasdienybe.
Zivile, apsidairyk, ant tokiu zmoniu kaip Paulius dar kol kas laikosi Lietuva. Deka Pauliaus dar yra ka vogti is Lietuvos ir gyventoju.

Viska pasakiau

J.J.
2007-12-16 22:30

Jaroslaw, cia gal ta pati Zivile, kuri pries 15 metu pietrytiniame mokyklos kampe keisdavo vagnorkes i dolerius?
2008-02-09 13:23

O tai ji ir pietrytiniame mokyklos rajone darbavosi? Nes ji man vagnorkes keite mokyklos palepeje, virs aktu sales, salia fizikos uzdavynynu knygu kolonu.

Beje, ka tik paemiau i rankas stebuklingu budu pas mane atsidurusia klasioko Romano pazymiu knygele, atsiverciu pastabu skilti ir randu gana idomia pastaba:

"Siandien Romanas pavelavo i trigonometrijos pamoka".
2008-05-14 12:46

Labai norisi, kas nutiktdavo geriausia ir blogiausia iki baigiant mokykla tai buvo joje Šypsena
Aisku grist tai kokiam menesiukui manau uztektu.. :devil:
Dalia Vaitkevičiūtė-Čiupienė

Pasisakymų: 9

2008-05-14 20:17

taip, vel noreciau isgirst skambuti i pertrauka Rimtuolis
2008-06-17 17:58

Pouleu, siandien vel pas mane buvo uzbegusi Domicele. Klause, kada pagaliau grazinsi jai roges. Paskambink tu jai pats,nes man jau pabodo tarpininkauti.
2008-06-19 19:07

Tai tu pakelk balsa ant jos, iskart apsiramins.
Paziurek, kad ir sitame forume, kai su Zivile pradejom griezciau kalbet tai iskart apsiramino.

Beje, girdejau, kad pries dvi dienas vienu prisedimu suvalgei du kibirus bulviu su spirgais. Saunuolis.
2008-06-20 12:32

Tiek to, paskutini karta as Domicelei pasakysiu pakeltu tonu, kad jau nera tu rogiu. Pragertos jau seniai, dar pries Kaledas.

Del bulviu, tai siek tiek hiperbolizavai. Visai ten ne kibirai, greiciau puodai. Saulius rusy buvo, pamate, kad kaimyno rusys neuzrakintas, tai paeme viena maisa bulviu, cukraus toki maiseli ir dar skalbimo masina i musu rusi persitempe.

Tai grizes priskuto trys puodus - vienas jam du man - ir isvire. Pataise spirgu. Tai vat ir uzkandom...

Kada pas tave baigiasi konferencija Cekijoje? Kada grisi i Lietuva?
Živilė Vinciūnaitė

2008-06-21 21:52

Ot nera ka daugiau pasakyti tik mane prikaisioti Šypsena
O as vis galvoju kodel man ausys kaista Kvatotis

Nedoreliai.... Beja pries 15 metu nepardavinejau nieko Šypsena Nes sedejau pirmoje klaseje ir deliojau 2+2 Kvatotis :up:
2008-06-22 15:53

uoj.. vakar gerai pagerem.
Apie 7 h vakare uzejau pas Zivile A. Ji prigrasino savo vyrui, kad priziuretu vaika. Mat jau vaiku prieziuros komisija tikrino ju seimynele ir vos vaiko neateme. Cia ne juokas. Zinot kiek dabar paslapos uz vaika moka?
Mes su Zivile A. nuvarem i ikiuka, ten pasiemem po 8 alaus ir Bajoru degtines 0.7 l . Ai pagalvojom, kad siandien nelabai yra nuotaikos gert. Apsilimui isgerem po 3 alaus miskelyje, paskui nuvarem i mano juoda BMW markes automobili ten patvarkem Bajoru degtinaite. Klausem ruskoje radijo. Zivile A. man pradejo pasakoti kaip ja vyras musa namuose, kaip ji nepriziuri savo vaiko ir tik klase.lt rasineja visokias nesamones. Sake, kad tai daro nes neturi ka veikti ir prase nepykti, kad visa sita istorija ji neigs siame forume. Pasakiau, kad ja suprantu ir visai nepyktu.

Pabaiges paskutinius alaus butelius vaziavau namo, dar Zivile Pameciau iki maximos, mat jai mazai dar buvo, tai sake Zaliu Devyneriu pasiims ir submarina statoile.
Griztant namo sviete pilnatis ir kur ne kur prie rusu mokyklos ukavo peledos.

Iki
2008-06-26 14:09

Aaaaaa! Tai cia jus zalciai! O as ta pacia diena nuejau i ta ikiuka ir paprasiau Bajoru 0.7 litro. Tai sako, kad ka tik Zivile su kazkokiu vyru paeme paskutine bonke bajoru 0.7 l.
As galvoju, kas cia per ta Zivile...? O pardaveja man ir sako: "cia ta pati mergiote, kuri jau nuo mokyklos laiku narkotikais prekiauja."
Tai tada as jau praktiskai ir supratau, kad cia musiske (mokyklos forumo) Zivile.
2008-06-27 12:25

Ka jus rukot, kad tokiu minciu pilna galva? Kvatotis Kvatotis
Iš viso įrašų: 21

Ambasados atidarym..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital