Klaipėdos "Sendvario" pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 29

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-14 14:05
Ana Micholč

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-09-14 14:05

Erzinti
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-14 14:10

Niekada nenorejau ir nenoresiu..Dar mokydamasi mokykloje zinojau, kad sentimentu jai nebus..(nors kazkas man bande irodyti, kad bus..klydo.. 8))
Sigita Macidulskaitė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-09-14 14:47

[N]
Sonata Gabševičienė

2007-09-14 14:58

Sentimentų turėtų atsirasti po kokių -niolikos metų. Nebūtina prisiminti neteisingų mokytojų ar blogų pažymių, labai faina prisiminti klasiokus, įvairius fainus renginius Šypsena
Žilvinas Aleksevičius

Pasisakymų: 9

2007-09-14 17:15

Sonata 100% su tavim sutinku tuo klausimu esminiu
2007-09-14 18:35

bijau,kad ir po dvidesimt metu tu sentimentu mokyklai neatsiras.. [N]
Kristina Amelina

Pasisakymų: 5

2007-09-15 10:05

Nejaučiu jokio noro grįžti į mokyklos suolą... [C]
Kristina Amelina

2007-09-15 10:05

Nejaučiu jokio noro grįžti į mokyklos suolą... [C]
Vita Jablonskytė - Čepauskė

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 2

2007-09-17 22:32

O kaip gi zibureliai, diskotekos, vasaros zygiai, ziemos ekskursijos i kaimynines salis, krikstynos, paskutinis skambutis ir t.t. ir pan.? Tikra nostalgija apima pagalvojus... Aisku, kad egzaminu is naujo nesinoretu laikyti, bet popamokine veikla, tai liuks buvo Mirktelėti 2001 m laida kazkokia tai matyt "ypatinga" buvo...
Marius Gylys

2007-09-18 09:35

Aha, zibureliai, diskotekos ir t.t. pramoga buvo musu laikais. Velesni laikai atvere daugiau galimybiu pasitusint. Dabar paklausk abiturientu kiek susije mokykla ir tusas tai paziures kaip i ufonauta, ir nesupras klausimo. Tuo labiau kai ivede ta profilini mokyma ir mokniai savo puses klasioku nepazysta...Šypsena
Daiva Necajeva- Tamkuviene

Pasisakymų: 7

2007-09-18 17:32

Man mokykloje visai patiko, visai miela :B. O mokymasis tikriausiai pats mėgstamiausias užsiėmimas [Y], pakartočiau šį bei tą su mielu noru. Tik suaugau ir už veiklą pinigų norėčiau gauti, o tai - neįmanoma ;| :-~
2007-09-19 19:48

Na, praejo gal daugiau nei 20 metu, pradzioje sentimentu tikrai nebuvo, bet po truputi vis rupi daugiau ir daugiau suzinoti apie buvusius mokytojus bei klasiokus. Taip kad dar palaukite ir ta nostalgija po truputi pareis.
Mindaugas Vaišvila

2007-09-26 21:00

Pasiilgstu ypac tu metu, kol mokykla uzdare kapitaliniam remontui, tai yra iki astuntos klases. Ir dabar laiks nuo laiko pravaziuodamas ir ne tik prisimenu mokykla tik gerais prisiminimais Mirktelėti ech kad gryzt i tuos metus Mirktelėti
Zivile Kapaciunaite

Pasisakymų: 2

2007-09-27 20:22

As visai noreciau Šypsena Šypsena Šypsena
Skaidre Pelekaite

2008-03-05 04:56

kas sako kad nenoretu sugrysti i tuos laikus,tiems vadinasi dar per mazai laiko praejo po baigimo:-) kaip gali buti nemalonus vaikystes, jaunystes prisiminimai.Vietos kur pirma karta berniukas patempe uz kasos, pirma karta isimylejai,pirma karta kazkas tave isimylejo!neisivaizduoju kam tai galetu buti nemalonu:-) as kai buvau pirma karta po daugelio metu viduje, nenorejau is ten iseiti,man net sapnuojasi si mokykla tankiai :-) ir nera zodziu kaip noreciau ten nors trumpam sugrizti, i tuos metus...eh......:-)
2008-03-05 15:01

Jau 15metų, kaip nebereikia man eiti į mokyklą ir nostalgijos dar nėra Šypsena Įtariu, kad ir nebus. Į studijų laikus laaaabai noriu,o pro mokyklą dažnai vaikštau ir visada džiaugiuosi, kad man ten sugrįžti nereikės.
Jurgita Kasperaviciute

2008-03-06 21:31

O man patiko, ir gryzti noreciau. Buvo faina, ypac paskutinese klasese. Mirktelėti
2008-03-16 03:47

:T
Andzelika xxxxxxxxx

2008-03-16 16:46

Niekada nenoreciau,gal per paskutinius 10 metu kas pasikeite mokykloje,bet as su dideliu siaubu atsimenu mokyklos laikus pries mazdaug 26 metus,ypac pradines klases,tada mokytojai turejo didele galia,drasiai galejo zeminti vaikus pries visa klase,trankyti galvas i lenta,dauzyti per veidus Nuliūdes buti grieztu mokytoju ai buti diktatorium yra du skirtingi dalykai..Jau nesneku apie mokytojus kurie savo numyletinius turejo ,o kas i ta grupe nepateko,gali stengtis kiek norejo,geru pazymiu negaudavo.Manau kiekviena mama ar tevelis pritartu man ,jei dabar mokytojas dauztu vaikui nesvarbu kur,tai turetu nemaloniu pasekmiu(cia graziai issireiskiu).Vat tokie mokyklos "nuostabus" prisiminimai.
daiva siaulyte

2008-03-16 19:35

taip andzela as sutinku su tavo pasisakymu,gal kada ir parasys is musu klases mokiniai kurie nukentejo nuo pradiniu klasiu mokytojos RACIENES :down: ;|
Iš viso įrašų: 29

malonios akimirkos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama