Raseinių r. Paupio pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 4

Ar dažnai norime "sugrįžti" į mokyklos laikus?

Autorius:
Sukurta: 2007-10-08 21:21
danute kasparavic

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 6

2007-10-08 21:21

Tikrai pasiilgstu tų takų, su didžiausiu virpuliu retai,bet tenka į juos sugrįžti.Visada miela su draugais susitikti ar bent telefonu pabendrauti. KAS GALI SUNAIKINTI TYRIAUSIUS VAIKYSTĖS PRISIMINIMUS? Nuliūdes
danute kasparavic

2007-12-09 21:31

Labai,labai įdomu,kodėl PAUPIŠKIAI nenoriai bendrauja...Kodėl jie čia tokiomis šauniomis temomis nenori pasidalinti...Vai,kur Jūs?.... Šypsena [C] [email protected]
Maryte Stanioniene (Giedraityte)

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-10-19 13:24

Tikra tiesa pasakei,Danute.Man irgi idomu,kodel nebendrauja,nors virtuliai.Kai tu buvai astuntoje klaseje,tada as buvau septintoje.Ir nuo to laiko kai kuriu klases draugu nesu nei karto maciusi nuo baigimo laikotarpio.Pvz.Onutes Kasparaitytes,su kuria sedejau viename suole,ji buvo is kaimo,gal atstumas apie 3km.lyg Jurbarko rajono ribose. Po melioracijos,jos sodybos neliko,o kur ji pati,lyg viena ir augo,deja,visiska tyla.O taip butu idomu susitikti.Taip po 8 klases baigimo musu takai ir keliai issiskyre...

danute kasparavic

2010-10-19 19:44

Maryte Stanioniene (Giedraityte) Šiandien 13:24 rašė:

Tikra tiesa pasakei,Danute.Man irgi idomu,kodel nebendrauja,nors virtuliai.Kai tu buvai astuntoje klaseje,tada as buvau septintoje.Ir nuo to laiko kai kuriu klases draugu nesu nei karto maciusi nuo baigimo laikotarpio.Pvz.Onutes Kasparaitytes,su kuria sedejau viename suole,ji buvo is kaimo,gal atstumas apie 3km.lyg Jurbarko rajono ribose. Po melioracijos,jos sodybos neliko,o kur ji pati,lyg viena ir augo,deja,visiska tyla.O taip butu idomu susitikti.Taip po 8 klases baigimo musu takai ir keliai issiskyre...

Na aš vis pasidžiaugiu savo ryžtu, kad kažkada ėmiausi kažkada organizuoti pirmąjį , o vėliau ir kitus susitikimus... Mūsų klasėje nėra „dingusių“... kai kurių nebuvome susitikę, bet informaciją apie juos žinome... O tau Maryte, linkiu PASIRYŽIMO   nors ir po tiek metų organizuoti būrinsavo klasę...   Tiesa, PAUPIŠKIAI, KUR JŪŪŪŪŪŪS?!

Iš viso įrašų: 4

Merkinei 650

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama