Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 34

Mokyklos "meilės". Ar apie jas dar pagalvojate? Gal dažnai, o gal tik kartais? O gal apie tokias net nenorite prisiminti? O gal jų neturėjote?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-19 07:07
Donata Juodiene

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2007-09-19 07:07

Gera tema :up: :B Nuliūdes
Donata Juodiene

2007-09-19 07:08

Bet nebeatmenu meiliu is mokyklos Nuliūdes
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-19 08:36

Na, o kur tu meiliu nebuvo? [Y] VISUR jos buvo [L]
Gera tema, bet nemanau, kad bus vystoma Šypsena
2007-09-19 10:47

Donatele, o kartais tamsteles vyras ne nuo mokyklos laiku? Mirktelėti [email protected] va taip va... Liežuvis tad nera per daug rupestelio sukti galvytes del kitu, jei tokiu buvo, mokyklos "meiliu" Mirktelėti

[email protected]
2007-09-19 11:32

Na o as "meiliu" mokykloje neturejau... [N] nebuvau as "bjaurusis anciukas", bet todel, kad buvau rami... o:o rami nedrasi mergaite... o:o tuomet ir prioritetai buvo keliami visai kiti... juk as buvau dar vaikas mokykloje... [Y] ir visai nebijau [N] sakyti sio zodzio, nes tikrai tokiu ir buvau.. [Y] :up: Mirktelėti Pabučiuoti

Na bet "simpatija" mokykloje turejau... [Y] :B :up: o:o gera prisimintis ta istorija, ir is jos smagiai pasijuokti... pasijuokti is to, kokie vis delto jauni mes esame "zali"... oi oi, pamenu, kaip mokytoju prasydavau, vos ne kas pusvalandis "susitvarkyti" Kvatotis kad tik akies krasteliu i "ji" "paglazalinciau" [Y] o:o Kvatotis :B oi oi... o kaip neramu buvo, kai suzinojau kad "jis" atvaziuoja pas kazka i svecius kaiminysteje, ir kai valandu valandas ant rasomojo stalo sedejau [Y] ir pro langa ziurejau [Y] tikedamasi, kad "jis" netycia kur nors iseis... :B o:o
Bet mazos desimties metu mergaites didziausiam nusivylimui "jis"
neisejo [N] Nuliūdes :B nezinau kodel, bet tai mazai mergaitei buvo labai svarbu "ji" pamatyti... o:o
Ta akimirka o:o supratau, kad esu dar vaikas... o:o ir juo buvau metu metus kol mokiausi mokykloje... [Y] :up: o:o Mirktelėti

Pabučiuoti [email protected]
Donata Juodiene

2007-09-19 13:03

Lina aciu, kad priminei Kvatotis Kvatotis Kvatotis, jau buvau pamirsus!!!Jo gera meile buvo, ir gerai kad dabar yra o:o, tik kai as jau su juo meile plesiau jis jau mokykloj nebesimoke... Mirktelėti
Donata Juodiene

2007-09-19 13:04

Ir dar, toks jausmas , kad LINA cia po blatu man ta tema uzvedei Kvatotis :B Mirktelėti
2007-09-19 19:39

baik, Donata,Šypsena kas nori, tas ir pasisako... [C] [Y] :up: Mirktelėti Pabučiuoti
2007-09-19 19:43

o kad tema palaikai, tai cia jau respect'as [Y] :up: Pabučiuoti

[email protected]

taigi, kaip ten tie reikalai su "meilemis" mokyklos? [Y] :B :up: Mirktelėti
2007-09-19 19:51

na, vaikinai ir merginos... drasiau, ne gi cia mes dviese, su Donata Pabučiuoti , pabendrausim.. pasipasikosim..[C] ?
- ne, ne, ne... [N]
Norim ir Jusu istorikes kokias, isgirsti..! [Y] o:o

Taigi, idemiai, itempe ausis :ausys: klausome... [Y] o:o

[email protected]
Marius Musauskas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-09-19 22:27

manau gera tema. turejau mokykloj meile ir ne viena,............apie viena dar po mokyklos kuris laikas pagalvodavau, .........o su kita gyvenu po siai dienai Kvatotis
nesenai buvau sutikes bet......jokiu jausmu nebuvo tik siaip malonu pamatyti.
Donata Juodiene

2007-09-20 07:08

Lina, matai net vyruka viena prakalbinai maladec mergyt :up: Pabučiuoti
Jovita Petraškienė

Pasisakymų: 5

2007-09-20 11:11

Dieve dieve,kiek tu meiliu buvo (tuo metu taip atrode), o dabar supratau, kad nebuvo nei vienos tikros Kvatotis
Deividas Aimontas

Pasisakymų: 3

2007-09-20 17:37

[D] [D] [D]
2007-09-21 10:57

Kai tik apie meiles, tai is karto aktyvumas padidejes :B
2007-09-21 11:14

mazokai isvis cia ziuriu is mokyklos bendrauja [Y]
2007-09-21 13:26

deividai,

kas atsitiko, kad akytes taip laksto? Rimtuolis ar tiesiog [L] tiek buvo?
2007-09-21 23:05

smagu kad i pokalbi isitraukia ir berniukai... Va, matote, kaip vis delto gyvenime, buna... kad ir kokie mes tuomet buname vaikai, baige mokyklas tampame suauge, ir i "didiji pasauli" zengiantis nedrasiais zingsneliais, bet su dideliu smalsumu.. su smalsumu suzinoti: "ir kas vis delto ta meile, ir kokia ji yra?" ar ne? Šypsena

gera kai silti jausmai issilaiko ilgus metus... kai tas jausmas mus lydi visa gyvenima... gera kad neatsibostame, o kad neatsibostume ieskome vieni kituose nauju dalyku... nors su tuo zmogumi buni jau prabuves 10 ar 15 metu... Šypsena

Mokykloje kaip ziuriu pagrinde budavo "meilemis" klasiokai arba klasiokes, retai kada vyresnis, (na cia netaikau Donatai J) Mirktelėti o gal Tavo Donatai M. kitas variantas..? Gal ji jaunesne? ar Jus klasiokai? o:o
2007-09-21 23:11

Gerai Jovita sako... tuo metu kol atrandi ta "aukso viduri" daug buna simpatiju... rodos ir meile jau neuzilgo atsiras... Kvatotis bet... [N] bet viskas labai greitai ir praeidavo...

Atsiminiau dar viena istorija... [Y] :up: prisipazinsiu... buvo kad patiko man viens... :B o:o klasiokas... - bet taip jis ir nesuzinojo.. nes niekam ar nei sakiau, nei parodziau savo veiksmais kad man jis patinka... ;| :B Kvatotis Juk laikiau save dar vaiku, o gal bijojau to jausmo.. nzn.. [D] o:o
2007-09-21 23:14

o siaip, dar vaikas ir buvau... Mirktelėti :up: [Y] o:o
Iš viso įrašų: 34

Į temą :)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital