Kauno "Nemuno" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 11

Ar esate prisiminimui pasilikę klasės sąsiuvinį ar pažymių knygelę? Ar dažnai pavartote? kokie prisiminimai jus aplanko?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-09-27 16:39
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-27 16:39

atsimenu vienais metais deginom pazymiu knygele, paskui dar pirstus apsideginom daba kai atsimenu labai juokinga darosi atsimeni Dariau ir Arturai ? Kvatotis
Sarunas peciulaitis

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2007-09-27 20:23

man rodos bande, padaryt tradicija is to ir bent jau pora karteliu deginom slaite Šypsena
agne vorobjova-flore

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-09-28 18:03

jo turiu gal penkias kokias pazymiu knygeles ir atminimu sasiuvini, ten gal daugiausia panos darydavo, pasidarydavom anketa su klausimais ir po to klasiokai bei draugai turedavo atsakyti ir dar nupiesti ka nors Kvatotis
Andrius Okulič - Kazarinas

Pasisakymų: 4

2007-09-30 15:58

aisku yra islike ir ne viena pazymiu knygele ir siaip nemazai prisiminimu... Šypsena :up:
Darius Aleškaitis

Pasisakymų: 2

2007-10-23 08:35

Jep atsimenu kaip deginom ir kaip smagu buvo. Manau visai gera tradicija, nors ir nebuvo tose knygelese kazkokiu blogybiu, taciau reikejo kazkaip issilieti pries ta kvaila svietimo sistema kuri iki siu dienu nelabai tepasikeitusi. Tikiuosiu bent jau musu vaiku vaikai gal jau mokinsis asmeniniu tobulejimu ir motyvacija pagrystu mokymosi procesu.

P.S. echh gaila kad tu sasiuviniu neliko, nes jai butu like tai su malonumu juos sudeginciau dabar, prisimindamas tuos mokyklos laikus. Kvatotis
P.S.S. gal dar po kokiu 20 metu mano nuomone siuo klausimu ir pasikeis bet abejoju kad anksciau.
2007-10-27 04:10

SUDEGINTI SUDEGINTI SUDEGINTI !!!kalusyk Dariau ot shudas mes juk jau viska is mokyklos laiku sudeginom , nu gal kai tavo vaikai paaugs gal ju daiktu sgalesi deginti Šypsena))
Darius Aleškaitis

Pasisakymų: 2

2007-10-31 15:00

Vaiku daiktai yra vaiku daiktai, jiems ir spresti ka su jais veikti.
2007-11-30 08:52

Laikau pazymiu knygeles,kad vaikams parodyt,kaip reikia mokytis! Šypsena
Snieguolė Sadauskienė

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2008-01-13 21:19

Kai tvarkau spinta visada randu ir pasiziuriu. Ir pagalvoju,kad galejau ir geriau mokytis. Juk taip buvo nesunku,kai pagalvoji. o:o
Aldona Vilimiene

Pasisakymų: 1

2008-05-20 15:37

Pažymių knygelių tai nepasilikau, nors mokiausi neblogai, tačiau liko "Prisiminimų" rašymo sąsiuvinys, tik gaila per klasės susitikimą buvau pamiršusi pasiimti ir parodyti kokių linkėjimų man klasiokai buvo prirašę. Mes juk pradinėse klasėse rašydavom vieni kitiems prisiminimus, piešdavom į sąsiuvinį visokias grožybes. Kvatotis
Ak Kaite

Pasisakymų: 5

2008-06-28 13:20

as visai neperseniausiai pratybas atidaviau sesei kaikuriuos lietuviu kai kuriuos matematikos sasiuvinius kitus ismeciau kaikuriuos kotrolinius atminimui pasilikau nes ten pripaisyta visuor buvo Šypsena o siaip visus dailes sasiuvinius pasilikau, nes tai daznai man yra reikalinga, studijuoju dailes institute Šypsena o pazymiu knygeliu neisaugojau isskyrus pastabu lapus Kvatotis
Iš viso įrašų: 11

Dunmore urvas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama