Kauno r. Vilkijos gimnazija (buv. vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 9

Ar esate prisiminimui pasilikę klasės sąsiuvinį ar pažymių knygelę? Ar dažnai pavartote? kokie prisiminimai jus aplanko?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-09-26 15:30
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-26 15:30

As turiu pazimiu knygeles,buvau po baigimo atsivertus gal 3 kartus idomiausia pardiniu klasiu,kur pastabos surasytos Kvatotis
Andrius Vegys

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 1

2007-09-26 15:44

mano pazymiu knygeles ir kazkur metosiKvatotisKvatotis b et nezinau kur ir niekada neziurejau :H
Inga Martinkute-Seslauskiene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-09-26 19:37

pazymiu knegeles guli kazkur pas mama rasomam stale Kvatotisesu kelis kart varcius jas ir is tikruju idomiausios tos kuriose pastabu ar pazymiu uz drausme prirasyta,o sasiuviniu irgi daug pririnkau,na tik tuos kuriuose surasytos geriausios interpretacijos is literaturos, Šypsena,tai va dabar sese dekoja,kad gali parasyti ta pati,o mokytojai juk nei neitaria,kad tai mano,o ne seses mintys Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Pijus pachmielas

Pasisakymų: 25

2007-09-27 03:27

man atrodo pas mus klaisej daug kas turi paisiaiskinimus kur aukletoja atidave kodel begom is pamoku..va ten tai kuriozai...o pazymiu knygeles..hmm kad daugumoj vietos pastabom neuztegdavo prisimenu B)
MINDAUGAS burneikis

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-12-03 10:38

Sveiki, manau, kad jei turit vietos, tai galima toius dalykus palaikyt, idomu pasidaro kai prabega daugiau metu, randi pirmos ar antros klases knygele, sypsena greitai atsiranda, o senam sasiuvini is savo rasto ar klaidu pasijuokt gali Šypsena
Vincas Kudirka

Pasisakymų: 4

2007-12-04 15:49

atrodo kad turiu beveik visas, tik paskutinese klasese niekas ten pazymiu nerasydavo, visi kazkaip uzlenke buvo Kvatotis
Gintautas Krasauskas

Pasisakymų: 2

2008-09-30 13:12

paskutiniu metu tai yra,bet ankstesniu pazymiu knygeliu neliko [N]
2008-09-30 16:39

turiu, ko gero, visų metų.Įdomiausios pradinių klasių, nes ten yra ką paskaityt: tai daugybos nesimokinu, tai valgau, tai pro langą žiūriu, iš choro pabėgau Kvatotis
Jurgita Jasionytė

Pasisakymų: 7

2008-10-02 20:24

Turiu absoliučiai visų metų. Įdomu ne tik į pažymius, bet ir į pažymių knygeles
Iš viso įrašų: 9

gyvenimo tarpsniai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]