Klaipėdos r. Gargždų "Kranto" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 8

Ar esate prisiminimui pasilikę klasės sąsiuvinį ar pažymių knygelę? Ar dažnai pavartote? kokie prisiminimai jus aplanko?

Autorius:
Sukurta: 2007-10-24 14:54
Vaida Mickute Venckeviciene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-10-24 14:54

labai daug metu turejau ir mokykloj rasyta dienorasti ir pazymiu knygele bet viena diena viska sudeginau kazkodel nebenoriu viso to prisiminti Erzinti
Lolita Bertašiutė-Feigienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-11-23 21:10

Taip,ligi siol turiu visas,pazymiu knygutes.Malonu kartais pavartyti,viska prisiminti. Kvatotis
Lena Makaveckiene

2007-11-23 21:38

Niekada nesuprasdavau kai visi sakydavo: baigsi mokykla, po keliu metu atsiminsi kaip buvo gerai, noresi kad griztu tie laikai. Siaip ir dabar keista, nenoriu kad jie griztu, nors del mokytoju neturiu jokios pagiezos, bet kiekvienas laikotarpis savaip zavus Šypsena
Todel man smagu ir prisimint tuos laikus, bet dar smagiau dirbt megstama darba ir labai malonu susitikt su buvusiais klasiokais.
Jurgita Liaudanskytė-Cirtautė

2008-04-17 15:07

Turiu pazymių knygelių ir sąsiuvinių, bet turbūt per mažai laiko praėjo, nes net netraukia jas pavartyti, dar nepasiilgau tų laikų.
Ingrida Verketyte

2009-06-29 20:26

As ir turiu visas pazymiu knygutes.Bet i jas nebeziuriu.Tik mano vaikai kartais pavarto.

Laima Gėlingytė-Žilienė

2009-07-04 11:29

Aš turiu visas pažymų knygeles ir atsiminimų sąsiuvinius.Aš jų nevartau, tik vaikai mėgsta pavartyti

yra nera

2009-07-21 08:27

labas, mteriskas kolektyvas.....kazkodel tik mes sugebam ir darbus susitvarkyti ir i klase lt islystiMirktelėti))))

turiu ir as savo pazymiu knygeles..laikau...man idomu...nes tai jau-istorija...

Verktibeja..ar zinote, kad nebera gerbiamos I.Kalvaitienes.....birzelio 23 d. palydeta anapilin .)

antanas lukauskas

Pasisakymų: 2

2009-08-15 10:16

taip turiu, visas pazymiu knigeles, o vartysiu kai ateis tam tikras laikas. Bus saunu pamatyt savo pazymius

Iš viso įrašų: 8

mano fotografijos ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama