Kretingos r. Darbėnų vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 2

Ar esate prisiminimui pasilikę klasės sąsiuvinį ar pažymių knygelę? Ar dažnai pavartote? kokie prisiminimai jus aplanko?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-27 13:04
RITA ALSAUSKAITE-RIMEIKIENE

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2007-09-27 13:04

Esu pasilikus daug kaŠypsenaNes nuo prigimties esu megeja, issaugoti viska kas brangu ir svarbuŠypsena))Issaugojau vos ne visas pazymiu knygeles po keleta sasiuviniu is praeities ir dauguma is paskutiniu metu, nes ten daug vertingos info, kuria norejau issaugot ir gal kada kam prireiksMirktelėti
Ir is univero laiku viska vos neissaugojauŠypsenatik si kart kompiuteriniam varianteMirktelėti))
Pavartyt tenka retopkai, bet prisiminimai geri, ypac jei randu, koki rasteli kai susirasinejau su draugemŠypsenaJuokingai smaguŠypsena
Beje kiekvino sasiuvinio gale yra daug naudingos infoŠypsenaprirasineta ko reik ir ko neMirktelėti)))
Vilma Kaubriene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-02-09 13:37

As tai viska esu isaugojus.Pas mamos spintose ar stalciuosi viskas guli graziai sudeta.Ir knygos liko,kurias reikejo nusipirkti,siaip zadejau parduoti,bet taip ir liko pas manes.Pazymiu knygutes,net pratybu sasiuvyniai is pirmu klasiu,kaip fain paziureti kur grazus penketukas parasytas arba kur gulbe i raityta Rimtuolis ,na ir sasiuvyniai islike,kai kurie net ir dabar dar tebera taip padeti, kai baigiau vidurine po egzu sudejau tai ir dabar tebeguli Šypsena
jo prisiminti gera,kai rande kokiu juokeliu :up:
Iš viso įrašų: 2

Mano vestuves

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama