Ar esate prisiminimui pasilikę klasės sąsiuvinį...

Kauno Maironio gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 10

Ar esate prisiminimui pasilikę klasės sąsiuvinį ar pažymių knygelę? Ar dažnai pavartote? kokie prisiminimai jus aplanko?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-30 12:22
ASTA BALCAITYTE

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2007-09-30 12:22

Zinoma,kad turiu keleta pazymiu knygeliu prisiminimui pasilikus ir sasiuviniu yra likusiu!!Pavarcius juos mane apima toks ilgesys praejusiu mokyklos laiku!!
Ak Kaite

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 0

2007-10-04 22:14

daznai pavartau matematikos bei fizikos sasiuvinius, nes ten geri pazymiai yra kuo didziuotis.
Dailes uzrasus net dabar pries egzus dailes istorijos atsiverciu, nes labai gerai vedziau konspektus reikia kokios informacijos tikrai zinau , kad ten rasiu. Mat mokausi Kauno dailes Institute stiklo specialybe tad esu priversta ne tik daile sasiuvinius, bet kartais ir matematikos ir fizikos ir net chemijos sasiuvinius atsiversti ir po senus eskizus pasikuisti Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2007-10-05 16:43

jo as tai pazimiu knygeles neturejau nes niekad jos man ir neprireike o dailes konspektu taip pat neturejau nes tipo kam ju reikia taigi ir taip viska zinai
2007-10-05 20:50

to ko prireike man gyvenime po mokyklos to tikrai nemokino na o praejus keltia metu kaikuriu dalyku prireike kaip sako butent to ko mokykloje nelabai mokinausi bet nieko tuom gyvenimas nuostabus nes gyveni ir mokaisi :up:
2007-10-05 23:04

Abu su vyru mokinomes toje pacioje mokykloje ir abu turime beveik visas pazymiu knygeles Šypsena Taip pat issaugojus anglu kalbos gramatika Šypsena
Gerda Kregždienė

Pasisakymų: 7

2007-10-08 01:54

Mirktelėti
Gerda Kregždienė

2007-10-08 01:55

Mirktelėti
Gerda Kregždienė

2007-10-08 02:01

MirktelėtiKlausimas konkretus.Beabejones esu pasilikusi.Ir kai ko prireikia kuistis palepeje,pas tevelius,visada uzsuka mano akis i mokyklos laiku kartonine dezute. Šypsena
O ten uzrasai, knygos- kai kurios,pazymu knygele-aisku,ir netgi "spargalkes" Mirktelėti
Smagu prisiminti Kvatotis
Linas Kevlicius

Pasisakymų: 41

Sukurta temų: 2

2009-08-17 05:47

Aha, net I amerika atsiveziau jas neseniai... Vaikai paskaite, tai buvo juoko.. Tetis vien pastabu knygutese turi,,. ir tiek kad netelpa kur vietos palikta... Juokingiausia buvo 3 klases pastaba, kai pro langa klases issokau...ir mokytoja pamate.. Na ir dar kruva pastabu kad pertrauku metu susimuses buvau.. net pats nepamenu kad toks padukes buvau-o cia juodai ant balto viskas surasyta.. Neissisuksi..

2009-08-18 07:31

turiu issaugojus viska nuo pat pradiniu klasiu....ne tik malonu ir linksma pasiziureti i juos, bet ir gera prisedus prisiminti viska....uzgula maloni jausmu banga....Šypsena

ech, mokykla....Šypsena 

Iš viso įrašų: 10

Klasės susitikimas..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama