Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 12

Ar esate prisiminimui pasilikę klasės sąsiuvinį ar pažymių knygelę? Ar dažnai pavartote? kokie prisiminimai jus aplanko?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-09-26 15:04
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-26 15:04

Ilgą laiką saugojau visas savo pažymių knygeles nuo pirmos klasės, kažkaip pavarčius jas ir prisiminimai lengviau sugrįžta - perskaičius pastabą ar pagyrimą. O tos pradinių klasių pažymių knygelės, tai kelia tokią sentimentalą šypseną, - lapų kampučiai nutrinti, vos ne permatomi, nuterlioti rašalu Kvatotis Gaila , kad jų jau nebeturiu, kažkur nusimetė bekeliaujant iš vienos vietos į kita...
2008-01-20 11:13

As irgi turiu visas pazymiu knygeles... karts nuo karto vis pavartau, prisimi8nimu daug iskyla, ypac is pradiniu klasiu [Y]
siaip turiu kelis sasiuvinius, bet cia jei ko prireiktu, ka nors prisimint ir pan. [C]
vigilija s...

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2008-01-29 00:56

pas mane irgi yra kelios likusios Šypsena
Agnyti Balciute

Pasisakymų: 1

2008-01-29 11:22

as turiu visas pazymiu knygeles :up:
Renata Čepaitė-Žurauskienė

Pasisakymų: 6

2008-01-29 13:24

Aš taip pat turiu visas pa pažymių knygeles.Esu dar išsaugojus visus 12 klasės kontrolinius darbus kur rašydavom ant lapelių [Y].
Renata Čepaitė-Žurauskienė

Pasisakymų: 6

2008-01-29 13:33

Dabar paskaičius kontrolinių darbų lapelius juokas ima ir plaukai šiaušiasi kaip" gerai" mokinomės [C].
Mindaugas Šliauteris

2008-01-30 09:53

Sveikutes, damos [email protected]

Siaip gerai paieskojes tureciau rasti visas pazymiu knygeles nuo pirmos klases, bet dar nepribrendau joms pavartyti, o ypac tu skyriu, kuriuose pastabos Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Kazimieras Špokauskas

Pasisakymų: 8

2009-06-07 17:33

Gaila, bet jau nebeuzsilaike,o butu visai neblogai paskaityti,prabegus 30metu po mokyklos baigimo.

Erika Popovič

Pasisakymų: 11

2009-08-18 15:04

Mokykliniu sasiuviniu neissaugojau ne vieno,bet pazymiu knygeles turiu visas (nuo I-os iki XII-os kl.) Pavarcius ir perskaicius pastabas dabar  ima juokas ,o tada...baisu budavo duoti paskaityti ir pasirasyti tevams . Stai keletas mano gautu pastabu.

Pazangumas krito.Mazai demesio skiria pamokom.Maziau "gastroliuoti",daugiau dirbti! (VIII kl.) Parase mokytoja L.Kubiliene.

Erika visai nebesimoko antraji trimestra.O kad ji gali gerai mokytis-zinau.Seniau net dziaugtis galejo jos ziniomis.Kodel ji nesimoko,o svarbiausia-nenori,as nesuprantu. (VIII kl.) Parase mokytoja I.Kulvinskiene.

Pastoviai plepa su drauge per anglu kl. pamokas,i pastabas nereaguoja,uzsiimineja pasaliniais darbais (siuntineja rastelius).(X kl.) Parase mokytoja D.Zariankiniene

O cia, matyt,pati linksmiausia pastaba :

Tingeti negarbinga...

Tingeti negrazu...

Bet eme ir aptingo

Erikute pamazu...

Ar ne taip?   (XIIkl.) Parase aukletoja Z.Vaitkeviciene.

sonata slavinskiene

Pasisakymų: 2

2009-08-18 15:07

eilini karta isitikinau, kad geriausia humoro jausma turejo ir turi Vaitkeviciene

Iveta Stackeviciene

2011-03-07 13:20

esu išsaugojus istorijos, lietuvių. biologijos 11-12 klasės darbus. Jie tikrai pravertė universitete, dabar esu dėkinga visiems mokytojams, nes universitete jau turėjau daug teorijos Šypsena

birute sruogiene

2011-11-14 11:45

pazymiu knygutes ir prisiminimu sasiuviniai...

Iš viso įrašų: 12

Lukutis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama