Kėdainių r. Pagirių Adomo Jakšto pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 5

Ar esate prisiminimui pasilikę klasės sąsiuvinį ar pažymių knygelę? Ar dažnai pavartote? kokie prisiminimai jus aplanko?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-27 17:01
Joana Šimanauskienė

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 5

2007-09-27 17:01

Mokykliniu sasiuviniu esu pasilikusi dar nuo pradines klases. Pazymiu knygeles irgi beveik visos. Gal todel, kad 2 nelabai yra.
Sasiuviniu parastese tai visokiu bebeku pripaisyta. Vienas sasiuvinis net pavadinima turi spec. - spargalkyne.
Siaip tai dar saugau klases laikrascio visa tiraza, kuri redagavo Jonas, Arvydas ir kiti vaikinai. Geras! Yra ka paskaityti. Net dabar ima juokas.
reda Šidlauskaitė-Valavičienė

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2007-09-28 09:10

geras.o as tokiu dalyku,kaip pazymiu knygeles ar sasiuviniai,neissaugojau.tik liko daug atviruku,atminimo sasiuviniu,na,ir aisku,klases albumas su nevisomis nuotraukomis Šypsena
Nijolė Lisauskienė

Pasisakymų: 31

Sukurta temų: 1

2007-09-28 14:52

o as turiu visas 12 pazymiu knyguciu ir dar atviruka, kuri padovanojo man per rugsejo pirmaja abiturientai Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-09-07 22:20

Šiais metais mūsų laidai sukako 35 metai nuo Pagirių vid. mokyklos baigimo. Esu išsaugojusi kelias pažymių knygeles ir sąsiuvinius.
Alfonsas Grinys

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2015-05-01 22:25

Mes baigę mokslo metus suplėšydavom sąsiuvinius po paskutinės pamokos...Juk nebereikalingi...

Iš viso įrašų: 5

siaip

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama