Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 327

Ar esate patyre mokykline meile ir koki petsaka jums ji palyko ?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-28 21:21
Audra Lasinskaite

Pasisakymų: 173

Sukurta temų: 2

2007-09-28 21:21

Kvatotis Kvatotis,gera temele!!!!
Nu net ir nepamenu ,kad kazkokia meile buciau turejus ,o gal ir buvo ,reiks pamislyt! ;|
Aiva Karosiene

Pasisakymų: 46

Sukurta temų: 0

2007-09-28 22:22

mislik mislik Audra...jei neprisiminsi-as tau padesiu!!!!! Kvatotis
Reda Ramanauskaite-Pinkiene

Pasisakymų: 96

2007-09-29 12:27

Tai vadinas Audra kaska turejo,bet as nepamenu.O Aiva ? Su manim tai viskas aisku Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-29 19:15

Reik suprast,kad Reda cia nuotraukoj isikibus i mokykline meile?? Man tai labai ciotka,kai zmones nuo mokyklos laiku isgyvena kartu ilgus metus.
Manes neaplanke tokie ankstyvi jausmai. Baigiau mokykla be jokiu rimtu meiliu. o:o

2007-09-29 20:08

jo ,jo ta mokykline meile buvo tik savotiskas zaidimas ir nieko daugiau.Manyciau ,kad cia dideli vaidmeni man suvaidino klases aukletoja Birute.Mums neleisdavo nei dzinsu apsirenkti,sakydavo,kad vaiku neturesim.Taipogi aukstakulniu naleido moveti,sakydavo,kad kreivos paliksim.Dazytis nesvaju ! auskaru Ne ! Tai apie ta tikra meile net ir pasvajot bijodavau.Taip ir praejo tie keturi mokyklines meiles metai zaidimo forma.O kur toliau sukalicitas zmogelis nubegsi [L] Taip prasitampe 7 -rius metelius apsizenijom.Tai ir daba ir reikia taMOKYKLINE MEILE apsikabinti Kvatotis
Rasa Janonytė

Pasisakymų: 154

Sukurta temų: 1

2007-09-29 20:23

Bet dabar jau ir pasidažius, ir su aukštakulniais, tai...atsiimkit už visas praleistas progas Mirktelėti ...manau, kad džinsus jau gali dėvėt Kvatotis
2007-09-29 23:04

Man atrodo jusu aukletojai vien mintis apie tai,kad kazkuri is jos aukletiniu gali rimtai isimyleti mokykloj sukeldavo priesinfarktine busena... Ir ne tik jai ko gero,o daugumai aukletoju.Tokie laikai buvo,kad tarybu sajungoj nebuvo sexo,o vaikai gimdavo is oro.Dzinsai sukeldavo nevaisinguma,o auskarai ir vienas gramas lupu dazu mergina paversdavo pigia kekse. Visi gyveno tamsybese sviesaus rytojaus viltimis,bet isivaizduodavo,kad patys sviecia is vidaus,nes sieloje buvo labai tyri kaip rasos lasas. Nebuvo pletku bei intrigu,nieko nebuvo pagaliau. Negalejo buti nieko neigiamo,visi buvo pliusiniai.Ot laikai buvo,a.... Net sunku patiketi,kad per kazkoki salyginai nedideli laika viskas taip pasikeite... Netgi uzsitvoti vaika kokioj devintoj klasej tapo daugiau nei normalu... jezaumarijasvenciausia... [D]
Loreta Razmiene

Pasisakymų: 55

Sukurta temų: 1

2007-09-30 10:32

Is mokyklos tai nieko neturejau,o seip tai turejau,nebloga buvo ta draugyste,bet turbut gerai kad ji taip ir baigesi,graziai. Kvatotis
Virginijus Rainsonas

Pasisakymų: 39

2007-10-01 10:41

mokykline meile....... Šypsenaech,bet neprisimenu,kad buciau kazka isimylejes.o gal mane kas mylejo Liežuvis

2007-10-01 11:22

Man Virginijos mintis kaskaip trenke per maumeneli ,kokia tiesa ! Tik kartais as pati nebesuprantu kurie laikai geri buvo.Save tai jau pagaunu kad senstu.Vis labiau tuos Breznevo laikus prisimenu.Panaseju i klases aukletoja Kvatotis O del dzinsu Rasa,dabar jau sunkiai be ilendu ,nebent butu daug alastikos Mirktelėti O Virgi gal kas ir butu isimilejes,bet jis visada pyktas kaskoks budavo Erzinti na nebent as ji toki prisimenu.
Virginijus Rainsonas

2007-10-01 18:26

gaila Reda,kad mane pikta prisimeni..... Nuliūdestikrai toks nebuvau ir nesu Šypsenaaisku,kasd nepuldavau su visais biciuliautis....bet tai nereiskia,kad buvau piktas Šypsena

2007-10-01 22:04

Seip ar taip ,bet mes vistiek daraugai buvom Šypsena
Virginijus Rainsonas

2007-10-02 08:25

nugi tep jau tep Reduse Pabučiuoti Mirktelėti
Vidas Eidukas

Pasisakymų: 212

2007-10-02 11:46

Virgi o as manau zinau kas mylejo tave mokyklos laikais Šypsena Mirktelėti

2007-10-02 18:42

Vidi ,o kas ? ir man idomu pasidare Kvatotis Rodos tikrai nepastebejau.O gal cia kokia slapta meile buvo Mirktelėti ?

2007-10-02 18:44

Tai isduok ta paslapti ir mums :B

2007-10-02 20:01

O kas tai galetu buti ? Mirktelėti
Virginijus Rainsonas

2007-10-02 21:11

ka tu sakai Vidi Šypsenazinai kas mane mylejo...... Kvatotisnagi,nagi ir man idomu Mirktelėti
Virginijus Rainsonas

2007-10-02 21:14

ka tu sakai Vidi Šypsenanagi,nagi ir man idomu..... Mirktelėti
Virginijus Rainsonas

2007-10-02 21:18

ka tu sakai Vidi Šypsenanagi,nagi ir man idomu...... Mirktelėti
Iš viso įrašų: 327

Reklama Sukurk savo