Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 42

Martinkutes antifanu klubas

Autorius:
Sukurta: 2007-09-29 01:45
VAIDA MARKSAITYTE

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-09-29 01:45

Cia gali pasisakyti zmones kuriems Martinkute sugadino arba apsunkino gyvenima...
AGNE CESAITE-SKORUPSKIENE

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-09-29 18:34

negi yra ir tokiu?
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-30 04:10

nedaug turbut tokiuŠypsena))
as jos nemegau, bet cia turbut del to, kad dainuot galiu tik kaip Minedas Kvatotis
2007-09-30 09:03

o man regis, kad Martinkutes nemegsta tik tie, kuri per muzikos pamokas norejo "malti suda", o pas ja reikejo ir pasimokyti Šypsena
AGNE CESAITE-SKORUPSKIENE

2007-09-30 16:23

man rodos ji su paciais blogiausiais mokyklos razbainikais sugebedavo rast bendra kalba.
Jovita Petraškienė

2007-10-02 11:54

Tai pati fainiausia mokytoja Šypsena
Zita M

Pasisakymų: 2

2007-10-02 16:22

Šypsena

Redagavo: (2010-11-15 14:36)
2007-10-03 16:05

O man, Jūratė Martinkutė buvo super mokytoja Šypsena Prikolna ir saviakė Šypsena
Nepastebėjau aš jokio specialaus žlugdymo ir išsidirbinėjimo iš mokinių.
Taip, jos chore dainavau, bet nemanau, kad tai kažką lėmė.
Sėkmės mokytojai Šypsena [email protected] [email protected]
Daiva Gauryte

2007-10-03 21:45

O man baisiausia buvo kai reikedavo solfedziuoti, nes natu nepazinojau Kvatotis Kvatotis ir zinoma, ju niekad taip ir neismokau, bet kam dailininkui tos natos Liežuvis dabar galvoju [D]
Mantas Ubysas

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 2

2007-10-07 00:30

nereali mokytoja ,as kaip anglu mokiausi tai man lengviau buvo biski nes anglu kalba tekdavo padainuot, Kvatotis Kvatotis Kvatotiso tai vokieciam kaip jaustis buvo saunuole :up: :up: :up:
Paulius Sir

Pasisakymų: 2

2007-11-15 20:36

bralis saunuolis. potaike apie kur mokytoja pasneket pati sauniausia mokytot pektos vidurines istorijoje Kvatotis man tai patikdavo pradzioj pamok apsilimas do re mi fa sol lia si ir iskitos puses o paskui ant pianino. mhm linksma Kvatotis
2007-11-15 23:14

O man tai patiko Martinkute, faina mokytoja, gera choro vadove Šypsena Aisku, 5-oj vidurkej linksmiausia budavo su skuduciais groti Kvatotis
2007-11-16 02:45

visi tie kurie siailiojasi del martinkutes, sukurkit jos fanu kluba! Antifanu klubas yra antifanams. Is pasisakymu aiskiai matosi, kad visi choro dalyviai svaigsta del martinkutes. Juk aisku, kad jus, choristai, negalit objektyviai vertint tos mokytojos. Jums buvo gerai tai ir "faina mokytoja". Idomu kaip dabar giedotumet, jei dievas balselio butu pagailejes ir reiketu pries klase do re mi sudainuot ir sestis i vieta gavus dvejeta? Nesutinku su pasisakiusia, kad tinginiams martinkute nepatiko. Teorija galima ismokti, bet dainuot neismoksi jei neturi klausos, tingi tu ar ar netingi. Taip kad visi choristai dinkit i chora ir nevarykit cia. Zita, Daiva, mumi jumi mylim Šypsena :up:
neringa urbonaviciute-augutiene

2007-11-20 08:50

Nu čia tai visiškas briedas :down: Į chorą manęs ne tik kad klausos neturėjau, bet dar ir iš principo neėmė - nors ir labai prašiau Kvatotis O klausos neturėdamas prieš klasę taip dainas traukdavau, kad keletą posmelių liepdavo patylėti, kad girdėtų ką kiti dainuoja Kvatotis Bet už nuoširdžias pastangas turėjau tik geriausius įvertinimus... O kalbos su Martinkute nerasdavo tai tik principingi tinginiai [Y]
juste Liutkevičiūtė

Pasisakymų: 1

2007-11-25 19:45

as manau kad ji viena sauniausiu mokytoju, kuri popamokini gyvenima sugebedavo avesri idomu, nors ir nelengvu darbu Šypsenatad manau tik daugiau stiprybes jai Šypsena
VAIDA MARKSAITYTE

2007-12-10 13:47

Ei daininkai jus skaityti nemokat ar kas jums darosi. Cia ANTIFANU, o ne fanu klubas.
Deividas Aimontas

Pasisakymų: 3

2007-12-13 23:12

EEEE apie Martinkute gerai arba..... GERAI o tu "antifane" gydyk galva - nematai kad tik tu toks vienas NEVYKES!!!! Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Lina Č

Pasisakymų: 9

2007-12-14 07:35

Faina mokytoja.. :up:
Donata Juodiene

Pasisakymų: 12

2007-12-14 11:10

regis nieks nesupranta sios temos paskirties, o visi 12 klasiu baige...ziauru.. ;|
Lina Č

Pasisakymų: 9

2007-12-17 13:00

Ir kokia gi šios temos paskirtis.."išsikraukim" ? ..tau tik psichologas padės..trauma reikia gydyt.. Šypsena
Iš viso įrašų: 42

Pazinkime Gamta

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama