Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 29

Mano mokyklos jubiliejus. Atsiminimai, ispūdžiai...

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-01-25 13:11
Neegzistuojantis vartotojas
2008-01-25 13:11

jei neklystu tai vel arteja mokyklos jubiliejus? ar klystu? o:o
ingrida raicheliene

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2008-01-25 22:18

Sveikučiai Kvatotis informuokit smulkiau apie mokyklos jubiliejų.Ačiū Šypsena.Nors mokyklą baigiau seniai ir gyvenu toli nuo jos, širdimi esu su ja Šypsena.
Erika Popovič

Pasisakymų: 11

2008-01-27 12:48

JEI NEKLYSTU,TAI MOKYKLOS JUBILIEJUS DAR NEGREIT... Nuliūdes SIAP,JIS YRA SVENCIAMAS KAS 10METU. BUVO 1994METAIS,2004METAIS,O DABAR TURETU BUTI 2014METAIS. O GAL AS KLYSTU?.. Mirktelėti Šypsena
2008-01-27 21:18

net nzn, o tai gal vis del to kas 5 metus svencia? vistiek jubiliejus sioks toks [Y]
2008-01-28 22:06

Siaip pas mus jubilieju svente kas penkeri merai tik nemanau kad po paskutiniojo dar kada sves mokykloje nes buvo nuvemti visi kampai islauzyti stalai ir isdauzyti stiklai o visa tai gavo valyvi vyresniuju klasiu mokiniai kuriu i sia svente neileido va stai tokia buvo musu liaudis siaip sakyciau jog tokiu dalyku neturetu buti mokykloje jei kas mano kitaip tai tegul jie tada ir savo vemalus issivalo...
ingrida raicheliene

2008-01-29 19:54

Šaunuole, Sandra, aš taip pat už tai, kad šventės, o ypač tokios turėtų būti švenčiamos kultūringai Mirktelėti!O kas nesugeba ar nenori, tokiems geriau visai nedalyvauti ir neatimti iš kitų noro gražiai paminėti tokią šventę.
2008-01-30 00:13

o kaip tada isivaizduojate mokyklos jubilieju? Koks ir kur turetu jis but? Rimtuolis
Erika Popovič

2008-01-30 15:54

AS MANAU,KAD MOKYKLOS JUBILIEJUS ,KAIP IR VISADA,TURETU BUTI SVENCIAMAS MOKYKLOJE. TIK GAL SUSIRINKUS I TOKIA GRAZIA SVENTE REIKETU NORS SIEK TIEK KULTUROS... TIKEKIMES,KAD PO SEKANCIO MOKYKLOS JUBILIEJAUS (JEI JIS IS VISO BUS) NEBEBUS PRIVEMTU KAMPU,ISDAUZYTU STIKLU,SULAUZYTU STALU IR T.T. [N] Mirktelėti
2008-01-30 17:43

Kiek zinau jubiliejai mokykloje baigesi nes siemet mokykla yra renovuojama ir tokiu bardaku niekas nebeleis joje daryti ir kokie jubiliejai galvijai turi buti tvarte uzdaryti o ne mokykla niokoti
2008-01-30 18:10

na del tos renovacijos sutinku... tikrai nieks neleis niokoti naujai suremontuotos mokyklos [N]
tik tada reiks oraganizuotis kur pasibut su savo klases draugais...
2008-01-31 20:01

Tai jau taip cia gaus galvas pasukti vietiniai klasiokai tik i tuos klasiu susitikimus kuo toliau tuo maziau susirenka bendramoksliu kas isvaziave kam visai neidomu kaikurie ir gatveje sutike nosi nusuka atrodo kad tas siltas labas daug kainuoja negi klasiokai kalti jog tau gyvenime kas nors nepavyko
Renata Čepaitė-Žurauskienė

Pasisakymų: 6

2008-02-01 13:09

Nu nežinau aš mokyklos jubiliejų prisimenu tik iš geros pusės :up:, nemačiau nei privemta,nei sulaužytų suolų Šypsena.Man rodos ,kad kitą met tūrėtų būti mokyklai 55. [Y] [N]
2008-02-01 17:38

jei nematei tai tikriausia ne ten ziurejai
Renata Čepaitė-Žurauskienė

Pasisakymų: 6

2008-02-02 14:32

Nu nežinau pakampiais neslampinėjau ir nežiūrėjau kas ką daro. Aš buvau atėjusi susitikti su klasiokais ir gerai praleisti laiką Mirktelėti.Aš tik už tai,kad mokyklos jubiliejus turi būti švenčiamas mokykloje.Mes tai ten dar užsukam [Y] ,nes ją lanko mūsų vaikai.O tai kada joje apsilankyti kitiems kurie gyvena ne Ventoje ;|
2008-02-02 18:41

Nei vienas nejo ziureti kas kur vemia bet reikejo pakalbeti su mokytojais ir mokiniais po jubiliejaus pirmadieni ka rado mokykloje
ir kam tas puolimas
2008-02-02 23:55

na manau kaip bebutu viskas bus gerai, jei nemokykloje tai kur kitur... svarbiausia, kad isvis kazkas butu Šypsena
Erika Popovič

2008-02-03 17:57

SANDRA,KO TU TIEK "PUTOJIESI"? Erzinti VISKUO,KAS LIECIA MOKYKLA, ESI NEPATENKINTA. PYKSTI ANT KLASIOKU,KURIE TAU,TIPO,LABAS NEPASAKO. O GI,KAI PATI KAIMINYSTEJE GYVENAI,TAI VOS ISLEMENDAVAI "LABAS"... Nuliūdes TAD NERA KO TAIP BAISIAI PYKTI ANT KITU!
IR DAR,SVARBIAUSIA,KAD IVYKTU MOKYKLOS JUBILIEJUS IR NESVARBU KUR - PACIOJE MOKYKLOJE AR KUR KITUR. Liežuvis Mirktelėti
ingrida raicheliene

2008-02-03 19:39

Mergaitės, ramiau į viską reaguokim Mirktelėti.Na kas buvo, tai jau praėjo [Y].Reikia tikėtis, kad apsilankiusiųjų mentalitetas ir kultūra bus aukštesnio lygio, nei iki tol [Y].
Man atrodo, kad mes per ,, baisiai" Erzinti reaguojam viena į kitos pasisakymus [Y],juk neuždrausta reikšti savo nuomonę Mirktelėti...
2008-02-04 20:58

natai jaunesnis vyresniam turi labas pralementi
Erika Popovič

2008-02-04 21:24

TU TEISI,INGRIDA,- TIKRAI REIKIA I VISKA REAGUOTI RAMIAU... [Y] IR NESISTENGTI PAKEISTI TO,KO MES NEGALIM PAKEISTI (T.Y. MES NEGALIM BUTI ATSAKINGI UZ KITU ELGESI,KULTURA IR PAN.) NEBESIPIKTINKIM ANT TU,KURIE MOKYKLOS JUBILIEJUJ ELGESI KAIP KIAULES IR PO SAVES PALIKO BARDAKA.TEGUL TAI PALIEKA ANT JU SAZINES.
GERIAU PASIDOMEKIM,KAS KA ZINO APIE ARTEJANTI MOKYKLOS JUBILIEJU,AR JIS BUS,O JEI BUS TAI KUR IR KADA.
TAD VISIEMS SEKMES! IR IKI SUSITIKIMO MOKYKLOS SVENTEJE! Pabučiuoti [email protected]
Iš viso įrašų: 29

Kvietkai:)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama