Marijampolės 7-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 29

Mano mokyklos jubiliejus. Atsiminimai, ispūdžiai...

Autorius:
Sukurta: 2007-10-08 12:04
Lina Bagdonaite-Spudiene

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-10-08 12:04

tai kad kažkaip dar to jubiliejaus nesijautė 8)
Lina Bagdonaite-Spudiene

2007-10-08 12:06

prilankstėm tų paukščių ir pish..... Kvatotis
zydrunas anzulevicius

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 1

2007-10-08 20:26

o tai ką nieko nebuvo? o kiek metų tai mūsų mokyklai? Blin šimtas metų kaip ten nebuvęs...
RASA M

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2007-10-12 16:31

Lina, ką buvai sutikus iš klasiokų, iš Tavo ir mano klasės, ar buvo kas? Kaip ten mokytojos atrodo? Man tai Kunickienė kartais dar vis prisisapnuoja, iš blogosios pusės.....o va Žibūdienę norėčiau sutikti man ji labai gera buvo Šypsena)
Lina Bagdonaite-Spudiene

2007-10-15 07:20

su savo klase tai mes nuolat susitinkam, o vat is jūsų tai ne kas matosi, dažnokai matom Dalę, gal nekaži kas čia likę toj Marijampolėj jūsų

o vat mokytojai gerai atrodo, man net pasirodė, kad kai kurie net geriau atrodo kaip tada kai mes mokėmės Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-10-15 13:47

Mokytojai tikrai nepasikeite :up: labai smagu buvo pavaiksciot po mokykla [Y]
RASA M

Pasisakymų: 9

2007-10-29 10:28

Man atrodo, kad nedaug A klasės žmogėnų Marijampolėj likę, aš pati labai retai grįžtu, tas nežmoniškas tempas, leki leki, va taip ir gaunasi Nuliūdes( Šimtą metų nemačiau savo klasiokų, na žinoma išskyrus Liną D. Jums smagu, kad bendraujat Šypsena) šaunuoliai, perduok linkėjimus visiem, kaip vėl susitiksit!!!
Lina Bagdonaite-Spudiene

2007-10-30 07:03

o beje tas mokyklos jubiliejus dar tik organizuojamas, berods lapkričio 16 (bijau sumeluot) vyks mišios, o po to mokykloje - visų laidų susitikimai su klasės auklėtojais

Kiek man teko girdėti vienos iš pirmųjų laidų net rengia kažkokį prisistatymą, žodžiu bus su programa Mirktelėti
Birutė Kursvietyte-Tamašauskienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-11-08 20:22

Taip,lapkricio 16d.15val.vyks renginys ,skirtas sios mokyklos 30-meciui.Tik jis nebus toks,kaip skirtas 20m jubiliejui pamineti,tuomet buvome susirinke is ivairiu laidu,o dabar musu niekas nekviecia.Gal tai tik uzdaras renginys?
2007-11-10 11:32

Kad be reikalo nespeliotumete, tai surasysiu, ka as zinau del sio renginio:
renginys vyks lapkricio 16 d (penktadienis);
12 val. misios;
13-13.30 laidu registracija;
13.30-14.45 laidu susitikimai su aukletojom;
15-17 sventinis renginys aktu saleje;
19 kazkas organizuojama mokytojams (atrodo), bet ne mokykloj.
Tai tiek informacijos. Kiek zinau, kviecia visus [Y]
2007-11-10 19:55

Kviečia visus, bet įdomu kaip paprastam abituriantui, t.y. tam, kurio vaikas nesimoko mokykloje, sužinoti apie jubiliejų apskritai?
Vytautas Blėdis

2007-11-11 17:14

Na vaizdelis nekoks,jeigu data ir renginių pradžia teisinga.Panašu,kad norima sulaukti kuo mažiau žmonių.
Irma Kazakevičienė

Pasisakymų: 1

2007-11-11 17:24

Labai ačiū už šventinio renginio programa Linai V. Nors ir esu pačioje Marijampolėje kažkaip reklamos labai mažokai.O kaimynų berniukas paklaustas, kad tas jubiliejinis renginys atsakė,kad jau -lygtai ir buvo...Nors pats mokinasi 7-oje vid.mokykloje 4 klasėje.
Ką jau kalbėti, jeigu mokyklos internetinėje svetaineje apie tai nėra nė vieno žodžio.
Reikėtų sudalyvauti....bet mūsų auklėtoja buvo Kopolinskienė, o kai ji išėjo į dekretą jos pareigas perėmė Karužas.O šis jau amžinatelsį........
Bet vistiek šaunu,kad organizuoja ir kviečia Šypsena Šypsena Šypsena
Irma U.,1983m.11b
lita rakauskaitė

Pasisakymų: 1

2007-11-14 10:48

Na puikumėlis Nuliūdes ir diena ir laikas parikti tikrai,kad kuo mažiau susirinktų žmonių.Organizatoriai savo stiliuje :down:
Vytautas Blėdis

2007-11-14 20:33

O kaip "operatyviai" paskelbta mokyklos tinklapyje http://rytomok.ten.lt/
2007-11-15 07:54

Sutinku su Vytautu B. :up: pirma man sovusi mintis buvo lygiai tokia pati - nori kad kuo maziau susirinktu ;| bent jau toks ispudis. O del reklamos tai kadangi gyvenu toli toli nuo Marijampoles, tai jokios reklamos negavau ir nemaciau [N] Turiu rysininku septintukej Kvatotis Kvatotis
2007-11-15 14:12

internetinis puslapis www.rytomok.lt
Vaida Grinevičiūtė

Pasisakymų: 8

2007-11-16 22:17

Aciu uz tinklalapio adresa, labai buvo malonu bent jau taip prisiminti senus gerus laikus ir pamatyti mokytojus pasikeitusius, pasirodo nemazai ju ten dar like Šypsena is mano kartos Šypsena. Tikrai aciu, buvo labai malonu Mirktelėti
Lina Bagdonaite-Spudiene

2007-11-19 12:15

kad tie mokytojai visai nepasikeite ;| bent jau man
Vaida Grinevičiūtė

Pasisakymų: 8

2007-11-19 21:29

per daug nepasikeite tik siek tiek kai kurie pasitaise kuno formomis ir siaip jau amzius savo visdelto daro Šypsena bet tai cia visi mokytojai tai nemazai ir isejusiu yra Rimtuolis
Iš viso įrašų: 29

Lietuvos kampeliai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama