Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (buv. vid. mokykla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 11

LSG baigusių moksleivių gyvenimo istorijos

Autorius:
Sukurta: 2007-10-14 22:24
Nomeda Drazdienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-10-14 22:24

Mūsų mokykla dalyvauja projekte drąsinkime ateitį. Kiekvienais metais mokyklą palieka gausus abiturientų burys. Tikrai daug įvairių kelių, daug likimų, gyvenimo istorijų. Šioje temoje norėčiau , kad prisimintume tuos žmones, kurie kažką yra pasiekę gyvenime, o gal šiaip atradę laimės formulę. Rašykite apie save, apie draugus ,kuriuos pažystate, apie visus tuos kurių gyvenimo istorijos galėtų tapti pavyzdžiu dabar besimokantiems.
Giedre Bareckaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-20 11:38

baigiau sia mokykla,jus buvote musu klases aukletoja,per paskutini skambuti mes raseme ko noretume kad kas bus po penkiu metu su mumis,ir meteme i sampano tuscia buteli.pamenat.tai galiu pasakyt kad man tai isipilde.turiu graze 4men.mergyte,drauga,kuris greit bus mano vyras,esu uzsienyje.ir esu labai laiminga tai ka turiu,man to uztenka.galiu pasakyt siekit ko norit.bet tik nebijokit pasakyt ACIU KAD ESATE

Redagavo: (2009-05-20 11:49)
vitalija piktelyte

2009-05-29 08:55

as esu irgi laiminga, kad turiu tokius draugus ir savo mylima vyra. toliau mokausi ir dirbu. noreciau buti destytoja, tikiuosi taip ir bus!

Rima Lašakevičiūtė-Paškelevičienė

2009-06-17 11:29

Labutis. Aš taip pat baigiau Širvintų Lauryno-Stuokos Gucevičiaus vidurinę (dabar gimnazija).Ten sutikau daug nuostabių draugų, mokytojų,su kai kurias iki šiol bendraujame.Esu dėkinga visam mokytojų kolektyvui,o ypač buvusiai tikybos mokytojai A.A., kurios pažiūros,mintys ir palaikymas įtakojo mano tolesnį gyvenimo būdą.Esu išties laiminga:turiu gražią šeimą,įdomias veiklas, kilnius tikslus,duok Dieve sveikatos ir išminties juos įgyvendinti! TAD IR JŪS SEMKITĖS IŠ GYVENIMO VISA, KAS DORA,NUOŠIRDU IR PRASMINGA! SĖKMĖS!!! Šypsena

Kristina Tamašauskienė

Pasisakymų: 2

2009-07-08 14:49

Sveikučiai. Prieš trejus metus baigiau šią mokyklą. Iki šiol atminty nešioju tas gražias dienas, kurių tada, aišku, nevertinau. Šiuo metu mokausi ir dirbu. Deja, pirmuosius savo mokslus turejau mesti, bet nei kiek dėl to nesigailiu. Įgijau įvairiapusės patirties ir dabar studijuoju mėgiamą specialybę Alytaus kolegijoje. Jau dvejus metus esu ištekėjusi. Įsigijom namuką ir dabar kuriam jaukų mūsų meilės lizdelį. Laukiam, kada gandrai aplankys...

Apie savo buvusią mokyklą galiu atsiliepti tik geruoju, nes čia buvo antrieji namai... Kiek mokytojų buvo, kurie skleidė savo šilumą mums, kiek prakaito išlieta per šokių repeticijas - kiek daug nepakartojamų akimirkų liko už šių durų... Net širdis apsipila ašaromis, viską prisiminus ir suvokus, jog laiko atgal nebegrąžinsi... Matyt, visą likusį savo gyvenimą nešiosiu širdyje MEILĘ ir PAGARBĄ savo mokyklai ir mokytojams. Ačiū Jums visiems!!!

Neegzistuojantis vartotojas
2009-07-09 21:07

nu

Redagavo:
userPhoto
(2009-11-06 14:27)
2009-07-10 17:53

Manau, tie visi, kurie kartas nuo karto prisijungia ir zilgteli i  buvusiu "zemieciu - bendramoksliu" mintis, jau yra rade savo laimes formule, nes yra likes noras grizti i savo vaikystes kiema, o griztama ten, kur buvo gera (nes blogis turi savybe pasimirsti : ))

ilona Tamosiunaite

2009-10-12 22:50

keista, bet daugiau nei pries 6 metus baigiau sia mokykla Šypsena Istojau i VU, lenkijos filologija, baigiau puikiai, vidurkis 9,5 Šypsena O dar mokytojas Stankevicius sake, kad as prapulsiu, jei taip kalsiu Liežuvis Ne velnio. Šypsena Dabar esu MRU ES politikos magistrante, viliuosi, sausi laikyti ir sio universiteto diploma Šypsena

Vaiku neturiu, kaip ir vyro Šypsena Nieks neima Šypsena

Sekmes visiems besimokantiesm Šypsena

Julius Kendeforas

2009-12-22 00:23

ka jau bepridurti viskas pasakyta

Liuba  IIIIIIIII

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2010-01-29 19:49

Prieš 17 metu baigiau  baigiau šią mokyklą. Iki šiol atminty nešioju tas gražias dienas, kurių tada, aišku, nevertinau.Apie savo buvusią mokyklą galiu atsiliepti tik geruoju, nes čia buvo antri namai. Mokytojai  buvo, ne visi geranoriski, taciau  buvo tokiu   kurie skleidė savo šilumą mums.Viską prisiminu ir suvokiu, jog laiko atgal nebegrąžinsi.Visą likusį savo gyvenimą atsiminsiu ir nešiosiu širdyje MEILĘ ir PAGARBĄ savo mokyklai ir mokytojams. Ačiū mokyklai ir mokytojams kurie moke ir kuriems uzteko kantrybes  !!!

Valdas Sakalauskas

2010-04-15 20:20

NEZINAU,nezinau TAIP ir liko kompleksas.

kai lituaniste terorizuodavo del ilgu vaikinu plauku.....kiekviena karta

Iš viso įrašų: 11

Mūsų stafukai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama