Vilniaus Naujosios Vilnios vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 9

Ar leistumėte, o gal ir leidžiate savo vaikus vaikus į mūsų buvusią mokyklą?

Autorius:
Sukurta: 2007-11-05 10:06
Kristina Ribinskiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-11-05 10:06

Artėja mano vyresnėlei mokyklinės dienelės. [Y] Kadangi gyvenam Pavilny, tai dabar mąstau - ar leisti į savo buvusiąją mokyklą ar visgi rinktis kitą mokyklą. Labai būtų įdomu pasiskaitinėti kitų nuomonių. Lauksiu [Y]
Valentina  Klimavičiūtė - Solovejienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-11-07 13:02

Taip, turiu dvi dukrytes, kurios lanko mūsų mokyklą. Kol kas jokių problemų neturiu. Manau, kad viskas (bent jau daug kas) priklauso ne nuo mokyklos, o nuo pačių vaikų ir tėvų, nuo jų nusiteikimo. Kas visur ieško tik blogybių, tai jas ir randa. O jei vaikas mokosi, stengiasi, tai ir išmoks visko, ko reikia. O kai laksto iš mokyklos į mokyklą, tai galų gale neturi nei draugų, nei mokytis žmoniškai negali, nes vis tenka pratintis prie naujų mokytojų, perprasti jų reikalavimus ir pan.
Nors tai tik mano nuomonė, gal kiti mąsto kitaip.
Vilma Auglytė

Pasisakymų: 4

2007-11-19 13:24

Sveika Rimante, tai ką, jau ir tau mokykliniai rūpesčiai artėja? Šypsena
Aš savo dukrą leidžiu į mūsų mokyklą. Iš pradžių dar abejojau, mąsčiau apie visokias populiarias ir mandras vietas, o paskui ramiai pagalvojau, kad pradinėse klasėse pati svarbiausia yra mokytoja. Mes patekom pas puikią mokytoją - Jolantą Falentinienę - negaliu ja atsidžiaugti: ir gera, ir griežta, ir visokia, kokios reikia. Aš labai patenkinta.
Kita vertus mokykla didelė, triukšminga, kai pamačiau, kad pirmokai vieni į valgyklą eina per koridorius, kuriuose 100 km/h greičiu laksto vaikai, tai truputį baugu pasidarė, bet gal čia nieko blogo? Vaikai nuo mažų dienų mokosi būti savarankiški, atsargūs. Žodžiu, geriausia tau būtų pasidomėti, kokios mokytojos kitąmet turės pirmokus ir tada spręsti. Tiesa, prisiminiau vieną gerą dalyką. Mūsų mokykloje lietuvių kalbai skiriamas didelis dėmesys: klasės vaikai yra skeliami į dvi grupes. Taigi lietuvių kalbos vienu metu mokosi grupė, sudaryta iš maždaug 10-12 vaikų. Žodžiu, daug ką būtų galima parašyti, bet gal nelabai reikia. Jei kils konkrečių klausimų, rašyk Šypsena
Kristina Ribinskiene

Sukurta temų: 1

2007-11-29 11:21

Aciu Valentinai ir Vilmai uz atsakymus. Lauksiu dar ir daugiau atsiliepimu[C] , nes laiko dar turiu, dukrytei sesi sukaks tik pavasari, o mokykla zadam lankyti nuo septyniu.

Vilma, o kelintoke tavo dukryte? Man matyt reikia susizinoti kas dabar treciokus moko, nes jos greiciausiai ims pirmokus 2009m

O gal kas pazistat mokytoja Rodiene, idomu ar ji dar dirba?

Musu pavilnieciai pradines klases dar daug kas i darzeli eina, tai dar galvoju kaip vaikui geriau - ar is karto didele mokykla, ar dar tokia ramesne darzelio aplinka.
Valentina  Klimavičiūtė - Solovejienė

Pasisakymų: 3

2007-11-30 10:18

Mano mažoji dabar eina į 3 klasę. Jos mokytoja Asta Zarembienė. Fantastiška mokytoja, visiems tokių palinkėčiau. Geresnės tikrai nereikia. Rodienė gal ir nebloga, bet Asta geresnė.
Vilma Auglytė

Pasisakymų: 4

2007-12-17 11:04

Mano Saulė dabar antrokė, taigi mūsų mokytoja Tau, matyt, nepaklius.

Rodienė dirba, bet daugiau nieko pasakyt ir negaliu, net pletkų jokių negirdėjau.

O dėl aplinkos, tai čia jau tik tau ir teks nuspręsti. Man buvo toks truputį šokas, kai pamačiau, kokia energija kunkuliuoja Barboroj Šypsena, bet, kaip sakiau, gal taip ir geriau? Ar anksčiau, ar vėliau, vis tiek pateks į triukšmingesnę aplinką, tai gal geriau anksčiau?
Beata K.

Pasisakymų: 1

2007-12-27 23:17

na as saviski leisiu nuo rugsejo i musu mokykla, siaip labai delto nesukau galvos, nes pasirinkimo ir nera, kur arciausiai, dar galvojau apie atzalyno, bet kazkodel visi labai atkalbineja....
tei va....siaip manau, kad labai daug reiskia pas kuria mokytoja pakliusi ;|
inga baubliene

2008-05-20 09:40

kaip matau diskusija vyksta apie mokykla. pirmiausia manau, kad viskas priklauso nuo vaiko ir tevu poziurio i mokslus, o poto nuo mokytojos. juk mokytoja negali padaryt stebuklo, jei vaikas nesimoko. ji juk tik suteikia zinias, o viskas itvirtinama namuose.o del mokytoju, tai kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu. pvz. apie mokytoja jolanta girdejau blogu atsiliepimu , o cia vienai mamytei ji puiki. ruodiene?na nenoreciau vesti savo vaiko gal jau noretusi siek tiek pas jaunesne, o kitiems gali but, kad mokytoja turi daug patirties ir tt.
inga baubliene

2008-05-20 09:42

tiesa nezinau kodel atkalbineja nuo atzalyno mokyklos, bet teko girdeti, kad ten ir visai neblogai. Kvatotis
Iš viso įrašų: 9

Dirbu kai netingiu..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama