Pakruojo r. Rozalimo vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 54

Lietuvos kaimo spindulys

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-11-11 16:41
Neegzistuojantis vartotojas
2007-11-11 16:41

Balsuokime visi už Rozalimo mokytoją Genovaitę Valčiukienę žemės ūkio ministerijos rengiamo "Lietuvos kaimo spindulys" konkurse nominacijai "Kaimo mokytoja" laimėti. Ji moko vaikus ne tik lietuvių kalbos. Ji juos moko mylėti ir saugoti gamtą. Nebijo kovoti prieš mūsų nesąžiningus valdžios atstovus. Savo pastangomis išsaugojo Rozalimo pušyną. Šiuo metu ji drąsiai pasisako prieš kiaulių kompleksų statybą Pakruojo rajone.

Jeigu nori, kad Pakruojo rajonas netaptų Danų kiaulių ferma - balsuok internetu.
Anketą rasi http://www.kaimospindulys.lt/ tinklalapyje.

Siūlomo kandidato vardas, pavardė:
Genovaitė Valčiukienė

Siūloma nominacijai
Kaimo mokytojas

Pažymėkite, kodėl siūlote kandidatą šiai nominacijai. Pridėkite trumpą kandidato veiklos, nuveiktų darbų aprašymą
[Parašykite savo nuomonę apie mokytoją. Apie jos pastangas visų mūsų labui, ne tik mokant vaikus Lietuvių kalbos, bet ir mokant saugoti gamtą.]

Kandidato arba kontaktinio asmens adresas, telefonas:
Parkuojo raj., Rozalimas. Tel.: 842143297

Kandidatą pasiūlė (nurodyti organizacijos pavadinimą ar asmens vardą, pavardę, adresą):
[Nurodykite savo vardą, pavardę bei adresą.]
2007-11-11 21:44

shaunuolis, pritariu
2007-11-12 21:01

Geras Šypsena kaip tik ketinau šitą temą sukurti Šypsena

Parašykit kas užpildote, idomu kiek bus mūsų tokių Šypsena

Aš jau Šypsena
2007-11-13 00:49

Na reikia, kad kuo daugiau mūsų nubalsuotų. Tai būtų jai atsidėkojimas už pastagas, kurias ji deda visuomenės labui.
Ernesta Matinkeviciene

Pasisakymų: 61

Sukurta temų: 0

2007-11-13 13:55

as taipat jau balsavau
2007-11-14 11:09

as yrgi Šypsena
Daiva Giedraitiene

Pasisakymų: 2

2007-11-14 15:46

As irgi [Y]
Asta Macijauskaite

Pasisakymų: 5

2007-11-14 17:23

:up:
Jurgita Jockutė

Pasisakymų: 1

2007-11-14 22:43

būtinai balsuosiu :up:
2007-11-15 21:35

man atrodo, kad valčiukienė laimės šitą nominaciją :B
2007-11-16 06:21

Nu pažiūrėsim Kvatotis
Inesa Šaurskiene

Pasisakymų: 152

2007-11-17 20:20

na siaip ji saunuole, bet siandien nebalsuosiu bo galva labai skauda ir tyngiu kokias tai anketas pildyti ;| reikes ryt susiimti [Y]
Audrius Kazlauskas

Pasisakymų: 13

2008-05-21 03:07

Na, matau, kad yra labai palaikanciu p. Valciukiene.. Gal as per jaunas ir man neteko susidurti su ja, kai ji dar buvo pakankamai sviesaus ir blaivaus proto...
Siuo metu, tikrai galeciau padekoti jai uz jos zygdarbi, issaugota pusyna, taciau noreciau jai priminti, kad ji reiketu ir puoseleti.. Kaip zinia, jos meile pusynui baigesi su lyg tuo, kai jis buvo patvirtintas misko parku..
ir siaip, visi puikiai zinome jos "neeilini vaidmeni" Pakruojo r., kuris daugeli vercia tiesiog imtis uz galvos...
Inesa Šaurskiene

Pasisakymų: 152

2008-05-21 21:27

nu nu pasakok kas cia per vaidmuo
2008-05-21 22:10

mh, nu ka del Valciukienes galiu pasakyt, man su ja teko daug susidurt - ir aukletoja buvo, ir lietuviu deste. tada, kai patys buvom paaugliai, maistaujancios sielos, taip sakant, ji pati ii jos veikla kiek kitaip atrode. dabar vel poziuris kitas. man ta jos iniciatyva del pusyno, del kiaulidziu visai nebloga atrodo, na gal visu niuansu iki galo nezinau, ypac del kiaulidziu. siaip, sveikintina, kai zmogus ne tik skundziai, dejuoja, reiskia nepasitenkinima, bet ir daro kazka. aisku, visada galima padaryti kazka geriau ar tiesiog kitaip. bet kad tu daranciu ne prudai. gera ta mintis, kad visada reikia nuo saves pradet, jei nori, kad pasaulis keistusi.
Audrius Kazlauskas

Pasisakymų: 13

2008-05-22 03:04

na tas vaidmuo tai pasireiskia tuo, kad ji randa kiekviename dalyke (pvz., naujo zvyro kajero atidarymas, naujo dolomito karjero, tos pacios bendruomenes namu veikla jai yra uzkliuvusi)korupcija, zala aplinkai ir pan. del jos tokios "veiklos", visi pakruojo r. ir ne tik zmones jau ja zino ir ne is gerosios puses... plaukai jau kai kuriem siausiasi, kai isgirsta jos pavarde...
2008-05-24 00:07

Jau nuo pirmo pasisakymo, kai pamaciau, kad siuloma p. Valciukiene, norejau parasyti savo priestaraujancia nuomone, bet kuo toliau, tuo labiau matau, kad ji cia kaip ir nebereikalinga. Bet vistie pasisakyti norisi Šypsena As tai atsimenu, kaip p. Lanzbergis buvo atvaziaves i miela Rozalimo miesteli kai as pati dar buvau 11 ar 12 kl. mokine, tada ji po susiburimo pire "angelo", budama mano lietuviu kalbos Mokytoja (mokytoja turetu buti visada is didziosios raides), man sedint klaseje, "vare" ant politiku ir Seimo nariu, vis minedama man artima zmogu, sakydama, kad jie miegojo savo siltose lovose, kai Lietuvos nepriklausomybe gyne nekalti zmones, nezinodama tiksliai kaip istikruju buvo (kai as zinau tiksliai, ka tas Zmogus dare istikruju). As tikrai nepasirasyciau, kad Valciukiene verta nominacijai, kuriai jus ja siulote.
2008-05-25 15:56

Turbut ne vienas ant jos turi asmeniniu nuoskaudu... kurios niekada neleis i ta zmogu paziureti kitaip.
Jos politikavimas per pamokas tikrai uzknisdavo :down: kazi, ar dar tebemyli Landzbergi?.. Rimtuolis
2008-05-27 17:37

Ne visi mes idealūs Kvatotis Visi prikrečia ir šunybių ir padaro daug gerų darbų. Apie politikus matyt ten jos asmeninė nuomonė buvo Šypsena Mano nuomonė apie politikus irgi nėra iš geriausiųjų, nors apie Tavo, Aušrine, minimą Žmogų esu geros nuomonės ir tikrai jaučiu pagarbą.

O šiaip, kad Valčiukienė kovoja už tai, kad nebūtų teršiama Lietuva tų danų paršų tai yra sveikintina :up:
Donaldas Ivanauskas

Pasisakymų: 423

Sukurta temų: 1

2008-05-28 10:24

Bent jau pilietiskumo is jos galima pasimokyti, nes dauguma vis dar pasirenka "tyluji protesta" vietoj aktyviu veiksmu. Mokykloje tiesiogiai su ja teko mazai susidurti, bet kaip sako "kiek teko tiek uzteko" Šypsena
Iš viso įrašų: 54

Naktinukai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama