Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 74

Kuogi mes tapome baigę Simono Daukanto mokyklą? Kuo dirbame? Ką baigėme?

Autorius:
Sukurta: 2008-01-21 19:25
Neegzistuojantis vartotojas
2008-02-15 12:15

as uzsieni negaleciau gyvent nuproteciau Kvatotis
Man lb gerai ir Lietuvoj Šypsena
Gyvenu sau, mokaus, dirbu mylima darba ir tuom esu patenkintA Šypsena
ausra banyte

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-02-15 13:54

Visi issilakstem ( beveik) is Lietuveles.. Ir as Anglijoj gyvenu. Pripratau , susiradau draugu ir galiu pasakyt, kad LT zymiai sunkiau yra ir ten gristi nesiruosiu. Šypsena
2008-02-16 16:15

Visiem kazkur geriau negu kitiem. Gal ir buciau pasilikus lt bet visada svajojau apie koledza uzsienio salyje. Patekau, pramokau kalbos ir netgi sertifikata gavau, tai laksciu isisiepus.

As gal ir grysciau bet man asmeniskai lietuvoje zmones per grubus. Neisizeiskit as tik patirti ne kokia turiu kiekviena karta kai grystu.

Gyvenau menesi Australijoj ir siuo metu atiduociau viska kad tik galeciau gyventi ten. Prie vandens, kalnu ir saules,mandagiu zmoniu, visi neskuba atsipalaidave.
Olga Prokopovič

Pasisakymų: 4

2008-02-16 16:25

Siandien sveinciame nepriklausomybes diena, pirmi metai ja sutinku ne Lietuvoje, skirtumas tikrai jauciasi, lietuviai labiau organizuoti labai jau rupinasi viena kitais, as cia pasakoju apie Belgija, kuri dabar yra laikini mano namai, bet as zinau, kad niekada Lietuvos i jokia kita valstybe neiskeiciu

greitai prabegs tie 5 menesiukai

cia visi mazdaug kalba kas kuom tapo, tai as vis dar studentas ir matyt dar ilgai juo busiu kol daktaro laipsni gausiu
Robertas Kumstys

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 2

2008-02-17 21:46

As tai nieko pries emigravusius neturiu, mano pacios sesuo ir mama uzsenyje jau senokasi gyvena. Tik keista kai sakome, kad lietuvoje zmones pikti, nemandagus, salti ir tt... Esame kokie esame. Man irgi gerai lietuvoje ir nekeisciau jos ne uz ka, na nebent kazkas kardinaliai pasikeistu.
Darius Bertašius

Pasisakymų: 3

2008-02-18 12:24

Nu pasisakitai ir kaip sako Viktorija nusijuoki Šypsena
Man rodos kad ir Lietuvoj gera gyventi... kiekvienas zodi gerai supranta skirtingai... Mokslus ir lt galima baigti Šypsena Darbo taip pat rasti galima, cia kaip toj reklamoj ir Kaune gyventi galima Kvatotis
Dirbu ir vis dar mokaus, na liko tik magistro darba parasyt, gal kas neturit ka vejkt? Kvatotis joke Gyvenimas bega ir neklausia nori tu to ar ne, kiekvienas renkasi kaip jam gyventi Šypsena Egle juk niekad nevelu kvalifikacija keisti, ma rods jau dabar ir link aukletojos galetum Kvatotis
Jolanta Čikštaitė-Vaitiekienė

2008-02-18 18:53

labukas mielieji,
man tai lietuvoj geriausia nors kas ka besakytų cia sava kalba savi draugai , tevai ir t.t.ten visvien jautiesi svetimas (sneku apie Anglija-Londona)Mirktelėti
ir labaiusiai skaudu kad norint kazko pasiekt reikia art be proto kam tada cia lietuvoj baigt aukstaji kad svetur eiline padaveja dirbt.... [N]cia tik mano nuomone Mirktelėti o sisiap tai viskas labai super cia lietuvoj nors ir zmones biskuliuka piktesni gal but Mirktelėti
jovita ausiuriene

Pasisakymų: 29

2008-02-19 09:43

Man teko pagyventi ir užsienyje pora metelių.Viena tikrai žinau-užsienyje lengviau,nes net ir dirbdamas paprastą darbą gali jaustis žmogumi.Lietuvėlė ritasi į gilią infliacijos duobę,o tai tikrai neramina.Kas liečia perspektyvas,tai man atrodo,kad visur gali ir mokslus baigt ir karjerą padaryt,tik Lietuvoj gal dar koks dėdė yra,kuris užpakaliuką plaukuota ranka prilaiko,o užsienyje viskas ant pačio pečių ir nuo nulio... Rimtuolis
2008-02-19 19:22

Man Lietuvoje butu truputi riesta, nes visur baisiai reikalauja "aukstojo issilavinimo" as jo neturiu ir niekada nesistengiau tureti. Nors ir su patirtim kuria turiu, darbo namie negauciau (bandziau siaip pajieskot). Tuo nesididziuoju bet manes mokslai niekada nedomino.
Cia Dirbti tai ka megstu auksto mokslo nereikejo- tik kalbos ir drasos. Cia reikalinga tik kalba o toliau viskas pakankamai lengva.

2008-02-19 22:26

Taip taip Ineta,tu teisi........... Šypsenanet kartais ir kalbos NELABAI nereikia Kvatotis,uztenka tik DRASOS [Y] :up:!!!!!!!!!
Monika Juskeviciene (Jankauskaite)

Pasisakymų: 11

2008-02-21 12:17

Gyvenam virs 2metu Airijoj. Salygos emigrantams isties neblogos-visokio lietuvisko maisto galima gaut, pinigai geri, daug tautieciu. Bet Lietuva yra Lietuva-nervina tas airiu-anglu bukumas, nervuoja klausimas "where are you from?". Norisi savu gimtu vietu, piktu lietuviu, kaviniu, pasiilgsti giminiu, tevu. O emigravom, nes jaunai seimai Lietuvoj nera visiskai jokiu galimybiu net paskolai pasiimt, nekalbant apie pradini inasa... Erzinti o kur dar buities daiktus susipirkt. Nesinorejo pradet gyvenima be nieko. o dabar kai grisim tai jau sioks toks pagrindas bus po kojom. Universiteta baigem, tai manau su laiku ir lietuvoj uzsidirbsim.
Jolanta Čikštaitė-Vaitiekienė

2008-02-22 18:22

kaip sakant kiek vienam savo geriausia, gerai kad zmoniu daug ir kiekvienas turi savo nuomone Mirktelėti Šypsena
niekad neturejau jokiu geru dėdžiu ar tetų ar turtingų tėvų ar uošvių , o visko siekiau pati savom jėgom ir labai patenkinta gyvenimu Lietuvoj( nes pabuvus Anglijoj jaučiausi kaip eilinis milijoninis pilietis, kurio niekas nelaukia šioj šaly) o neduok dieve dar ten susirgtum ar i ligonine atsigultum tai išvis butu žiauru........
2008-02-26 10:35

Nera cia toj LT taip blogai Šypsena Bent man labai gerai :up: nors jokio aukstojo taip ir nebaigiau Šypsena Tik dabar supratau, kokio mokslo aukstojo noriu siekti [Y] Baigiau mokslus susijusius su fotografija. Dabar tai mano hobis ir dirbu sitoj sriti su vaikais Šypsena
Ruta D-R

Pasisakymų: 2

2008-03-02 14:45

Nu taip Lietuvoje gerai kol gerai Mirktelėti Kainos kyla kaip ant mieliu, o atlyginimai beveik stovi [N]-nors jei moki skaiciuoti uztenka ir kelionem ir butui ir siaip pagyventi..
O uzsienyje, aisku daug lengviau..kiti pinigai, bet ten buvai ir busi svetimas..
Nors LT vienu metu vos ne soka patyriau..:
trumpai apie save: baigiau 2 univerus, gavau 2 magistrus, turiu tikrai nemazai patirties, daug bendradarbiavau su uzisniu (eksportas. ir tt..), anglu geriau nei lietuviu sneku, bet kai vienu metu ieskojau darbo Lietuvoje tai pasijutau biski diskriminuojama:visi klausia vieno ir to paties:ar nezadu artimiausiu metu tapti mama..Sakes, tai ka as nenormali!!!-juk normali esu...
O tuo tarpu uzsienyje tokio klausimo net klaust negali!!
O ka kalbeti apie atlyginima!!!Jei uzsienietis man uz tarpininkavima 1000euru/men duoda ir negaila, tai Lietuvoje teko labai juokingu pasiulymu isgisrsti Kvatotis-siule ir 800lt, 1500/men,,,-blin tai kam as mokinausi???Vos ne vos radau darba uz 3000 i rankas-o juk cia nera tiek jau daug, juk kainos kokios!!!
O USA tada dar net patirties neturejau, vos mokslus buvau baigus, o jau siule dirbt pagal specialybe ir 100tukst kontrakta siule!!!-o cia LT lauk tokiu salygu, nesulauksi..
Ypac sunku moterims..Diskriminacija kazkokia..Ai kai prisimenu tai pikta darosi!! Erzinti..Vyrams lengviau...
Ruta D-R

Pasisakymų: 2

2008-03-02 15:00

Kvatotis Erzinti prisiminiau viena is "fainiausiu-geriausiu" darbo pasiulymu: rasyti projektus anglu kalba tiesiai i Briuleli SF (strukturiniu fondu paramai gauti)-jei kas zinot tai cia ne siaip sau darbas:ir finansiskai vsika sudelioti, sukurti reikia, viska pagristi ir dar anglu kalba..Jau vien lietuviu kalba rojekta parasyti yra nelengva, nes labai griezti reikalavimai,o ka jau kalbeti anglu kalba..juk vis kita tema, srituis ir kita terminai...
tai va,..atejau i pokalbi;ten mane pirmiau egzaminavo-visa valanda, o poto pasiule 1000lt i rankas Erzinti
2008-03-18 13:35

Nu va klausykit ir vel baigesi diskusijos. Butu gerai palikti ta tema apie lietuva ir uzsieni nes vieni kitu niekada nesuprasime. Visur gerai kur musu daug. O jei kas Londone ir galiu kuo padeti prasome kreiptis, padesim kuo galesim

2008-03-18 13:38

O jei pradetumem tema apie hobius. Visi esame uzsieme mokslais, darbais, seimomis. Bet gyvenimas tuo nesiriboja. Kiekvienas musu megsta kazka paveikti radus laisva minutele, nors pradejus negali sustoti. Laip traskuciu reklamoj.

Kas uz sia tema? Any one?
jovita ausiuriene

Pasisakymų: 29

2008-03-19 10:35

Aš už.Mano hobis labiau panašus į gyvenimo būdą.Aš turiu du žirgus ir užsiėmu konkūru. Šypsena
2008-03-19 11:17

Jovitukai,
ka reiskia konkuras? Geda klausti bet niekada negirdejau tokio zodzio.
Irma Janaviciene(Mykolaityte)

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2008-03-20 10:22

Konkuras tai yra kai raitelis ant zirgo iveikia lengvai verciamas dirbtinias kliutis Šypsena

Man tai nepatinka labai tas naujas klase.lt veidas

Iš viso įrašų: 74

Meškos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama