Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 74

Kuogi mes tapome baigę Simono Daukanto mokyklą? Kuo dirbame? Ką baigėme?

Autorius:
Sukurta: 2008-01-21 19:25
Neegzistuojantis vartotojas
2008-03-20 13:44

Aciu Irmute. Va dar viena ydomi tema butu. Zodziai turinty keista reiksme ar aplomai keisti pavadinimai. As vis randu kokiu negirdetu pavadinimu abejose kalbose.

Gretukai,

aciu uz nuotrauku yvertinimus, zinojau kad tau patiks ypac kai pati uzsiemi tokiu darbu ar hobiu?!
2008-03-21 16:39

2008-03-21 16:42

taip, mano hobis fotografija Šypsena Laikui begant tai pasidare ir mano laisvalaikio darbas Šypsena Tikiuosi, kad salygos ir galimybes leis ir visa ateinanti laika tik sitoj sriti suktis, nes man tai ziauriai patinka Šypsena
2008-03-21 20:33

Man irgi fotografija prie sirdies. Ypac keliauti ir fotografuoti. Turiu labai daug nuotrauku bet neturiu laiko ju tvarkyti. Labai noreciau atsidaryti savo studija bet tam reiketu paskirti visa mano laika. Problema ta kad man nusibosta daryti ta pati. Tai turiu tureti daug hobiu.
2008-03-21 22:31

Na nezinau del viso laiko Šypsena
Kadangi as turiu studijele savo namuose, tai as ten dirbu kada noriu ir kiek noriu Šypsena Kai turesiu kazkur uz namu sienu... kada vaikai paaugs (gal kada nors jie paaugs... nes mamoms vaikai visada mazi) gal tai uzims daugiau laiko Šypsena O dabar, tai mano malonumas, kuris kainuoja mano vyrui Šypsena
Ineta, kuo domiesi tu?
2008-03-22 22:58

As siaip daug kuo uzsiimu. Jei turiu kelias iseigines, tai sedziu prie siuvinejimo. Siuvineju kryziuku didelius paveikslus- tik va beda per kelias dienas neissiuvinesi didelio tai uzima gana ilgai.

Patinka fotografuoti. Mano vyrui tai ir pinigus kainuoja ir kantrybe. Kai buvom Australijoj parsivezem 3000 nuotrauku. Visa menesi buvom tai dar visai nedaug. Dar po siai dienai nevisas atrinkau ir nevisas pataisiau.

Su vyru norim sunis auginti, parodom ir veisimui. Grazus, malonus tik daug darbo, istvermes ir laiko prasantis uzsiemimas. Zmones turi silpnybe zirgams o mes silpnybe sunims.

Vat.
jovita ausiuriene

Pasisakymų: 29

Sukurta temų: 0

2008-03-25 19:39

as irgi buvau susirgus siuvinejimo kryzeliu liga,tai issiuvinejau du paveikslus,o trecias,dar pradinej stadijoj laukia kampe Šypsena
Ernesta Žudytė-Čaplikienė

Pasisakymų: 11

2008-03-26 12:27

O mano hobis žvejyba Kvatotis
Labai gerai praėjusią vasarą atrodžiau su pilvu ir su meškere rankose :up:
2008-04-12 00:30

Pinci,kad fotografuoti megsti,tai zinau Šypsenaper tavo 3000 foto vos velyku nepraziopsojom,bet,kad tu siuvineji,tai sorry negaliu isivaizduoti :B
2008-04-12 00:32

kt kart,kai susibegsim teks tau parodyti tuos savo paveikslus niekur jau nedingsi chi chi chi Kvatotis ir :mobil:,nes negaliu taves rasti......auuuuuuuuuuuuuuu......
2008-04-13 18:56

ziopla merga visai, Sandrusia. Atvaziuok greiciau nezadejus, o kai atvaziuosi tada ir parodysiu. iki kito savaitgalio Pabučiuoti Pabučiuoti Pabučiuoti Pabučiuoti Pabučiuoti Pabučiuoti
Laima Ciolkeviciute/Slavinskiene

Pasisakymų: 8

2010-12-03 10:38

jetus kaip paskaiciau tai tik direktoriai ar firmu savininkai na as toli nuo ju nors mano vyras tai turi labai populiarias siais laikais vadybininko pareigas o as puse savo gyvenimo dirbau mama nes uzauginau 4vaikus tik nepradekit gaileti nes tikrai esu labai labai laiminga mama

andrius  kairaitis

Pasisakymų: 2

2010-12-03 17:06

shakal ja parshivij,vsio varuuuju da varuuuuju....Nuliūdes

ineta Vaiciukynaite-Stanley

Pasisakymų: 4

2012-08-23 16:24

gebetoja, sporto klubo vadybininke, sunu dresiruotoja, plaukimo trenere o dabar dar ir mama. Šypsena

nesvarbu kuo svarbu kad patiktu ta kai darai.

Iš viso įrašų: 74

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama