Kauno J. Jablonskio gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 39

Ar leistumete savo vaika i Jablonskine mokytis jei ne kodel, jei taip kodel

Autorius:
Sukurta: 2008-01-29 01:22
Saulius Trucinskas

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2008-01-29 01:22

Gal kas zino kiek dabar kainuoja? Šypsena
Nerijus Bakšys

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-01-29 17:44

Cia ta ironija norejai pasigirti, kad per blata papuolei?
Galva ant peciu reikia tureti, ta ir kainuoja.
Antanas Burakas

Pasisakymų: 15

2008-01-29 22:29

donatai nenusisnekek. mano sesuo norejo savo vaika leist tai direktorius tiesiai sviesiai pasake suma. Šypsena
Saulius Trucinskas

Pasisakymų: 4

2008-01-30 00:32

Donatui P-Jei savo didele galva norejai pasigirt,tai galiu pasakyt ,kad tuo metu kau tu po stalu stacias vaiksciojai,dvyliktokai kai kuriems mokytojams ant duru buvo isklijave kainorascius,pvz.5-100rub.Kiek atsimenu tai buvo simtadienis, o triuksmas po to dar ilgai netilo.Tau asmenishkai galiu pasakyt,kad as papuoliau ne per blata,mano atvejis siek tiek kitas,o tau siulau pasiklaust tevu kokiais budais jiems pasiseke tave itaisyt. Mirktelėti
vytautas j

Pasisakymų: 23

2008-01-30 12:47

ooo matau ir galvotu vyru atsirado ir jiems nepritarianciuKvatotis manau galava tai dar visko nenuliame, reikia ir is kisenes kazka istrauktiŠypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2008-01-30 21:32

vyrai ne vietoj tokią temą nagrinėjat, jeigu savo vaikus ten norit leist. o jeigu norit kažkam atkeršyt, tai idomiau būtų pavardėmis ir skaičiais :-)
A Bykovas

Pasisakymų: 20

2008-01-31 00:26

Jo ziuriu gerai cia isivaziavom.Tik truputi nuo temos nukrypom.Bet tai niekis uztat davet minti dar vienam topikui.
Ansciau tai buvo grynas blatas nes ranka ranka plove ir uz paslaugas reikejo paslaugomis moketi.Dabar ytariu kitaip.Tik su stora pinigine gali pradeti kalbas.Cia jau su buteliu Napoleono gali tik pradeti pokalbi.
Monika Grendiene

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 2

2008-01-31 09:03

Kazkada jau rasiau, jog gyvenau Aleksote, o mane prieme be jokiu pazinciu ir be jokiu pinigu.Jokiu geru dedziu nei tetu neturejau, o tevai neuzeme ypatingu pareigu...Tiesiog pasiseke. Labai jaunas ir iskalbingas mano tevelis tada buvo. Matyt uzbure Kvatotis
vytautas j

Pasisakymų: 23

2008-01-31 10:00

Na sakkim kad tau kazkiek pasiseke GitanaŠypsena)))
mane priem ir taip, nes priklause man ten pagal gyvenama vieta, bet nesti reikejo, tipo vietu nebuvoŠypsena
2008-01-31 11:39

Jau musu mokykla tai buvo pagarsejusi blatu, ir manau vienetai kurie ten papuole be blato, na jei tik pagal gyvenama vieta priklause ir "vietu buvo" Mirktelėti.
O atsakant i topika, zinoma kad leisciau savo vaikus, nes gerai ismoke mane, praverte gyvenime. [D]
Mindaugas(nacis Navickas

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 4

2008-01-31 12:41

gera tema :up:

as papuoliau ne pagal blata....
tikiuso neikyresiu jums cia bet istorija mazdaug tokia- mano sesuo 2 metais vyresne...gyvenom mes pries Saules gimazija ir mama musu baisiai norejo kad ji i ta Saules ir eitu...bet ne...pagal rajona nuvare i Jablonskine Kvatotis jai besimokant antroje klaseje persikrausteme....arciau Jablonskines....ir ka man buvo laikas eit i mokykla....nusiunte mane i S. Neries Kvatotis
Mama musu si karta nuejo pas direktore Piotuchoviene...ir tiesiai sviesiai paklause....ar eit skustis i svietimo ministerija ar priimsit vaika? prieme Liežuvis be kysio.....

o dabar i tema.

as savo sunu i Jablonskine leisciau...jei gyevnciau Kaune,
kadang gyvenu Roterdame....radau cia Jablonskiens atitikmeni savo sunui ir labai dziaugiuosi. Nei vienam musu truputis per daug mokslo ir disciplinos nepakenke [N]
2008-01-31 18:20

...o as pamenu Piotuchoviene...man vis pasirodydavo nebloga moteris (nors as dar buvau tik pradinese klasese)....nors as buvau maza ir is brolio pasakojimu (jis uz mane vos ne 12 metu vyresnis) taip pat ja prisimenu....manau blatu buvo papulti (greiciausiai reiketu paklausti tevu apie tai)....bet jei mokinaisi...gerai issimokinti...man atrodo tu blatu nereikejo....o apskritai...musu salyje reiketu kazka daryti su tais "blatais": mokyklos, universitetai, ligonines ir visos kitos valst. istaigos...kazkoks kosmaras....gerai, kad nuo viso to atitrukau....bet pamenu mokytoju, is kuriu reikedavo bilietus egzaminams pirkti Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis...jei turi is praeitu metu-tie netinka... Kvatotis Kvatotis Kvatotis Liežuvis Liežuvis Liežuvis ...o as manau, kad savo vaika leisciau...nes si mokykla, man TIKRAI dave daug daug gero...ir tikrai buvo nuostabiu mokytoju...kuriuos iki siol miniu tik geruoju...yra ir tokiu, kuriu geruoju neminiu Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis [C] [C] [C]...kaip ir visur...gyvenimas ivairus Šypsena....
...peace Šypsena Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Monika Grendiene

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 2

2008-02-01 09:21

Ar leisciau cia mokytis? Kodel gi ne? Jei salia butu. Kai man visa gyvenima reikejo vazineti i mokykla ir nemenkais atstumais - tiesiog gaila savo mergaiciu ir laiko. Vistik ir uzklasine veikla daug laiko atima, o dar ir laisvo laiko norisi... Rimtuolis Lietuviu kalbos gramatikos ir apskritai anglu kalbos pagrindai-patys ryskiausi ir giliausi po siai dienai man isliko :up:
2008-02-04 21:25

Nelabai supratau... Niekas už mane nemokėjo, buvome neturtingi, gyvenau kitame Kauno gale, ir buvau priimta. Mano sesutė trumpai mokėsi, kelios mano kaimynės, niekas už nieką nemokėjo. Taip kad aš čia su Donatu.
Ir apskritai - aš kyšiais nesigirčiau. Nedemonstruoja tai nei jūsų turtų, nei, juolabiau, proto.
Vaikų neturiu. Jei turėsiu ir gyvensiu Kaune, ir jei jie bus pakankamai protingi, būtinai leisiu.
A Bykovas

Pasisakymų: 20

2008-02-07 21:32

Malonu girdeti kad ne visi per blata papuole o gal tevai nenorejo daug pasakoti bet tai ne svarbu dabar.Svarbu tad kad dauguma izvelge musu mokykloje daug geru pusiu nei blogu.O ypac panos kurios noretu leisti savo vaikus i Jablonskine.
2008-02-08 19:57

Tėvai kažką nutyėjo... apgailėtina.
2008-02-08 22:33

nu siaip tai , jei gyvenai ne pagal rajona, tai visi ar per pazintis ar su dovanelem ejo manau Šypsena netikiu kad siaip sau eme ir prieme, cia kalbu apie pirma klase, bent jau as zinau tai kad tevai nese sakoti ir vokeli Kvatotis
2008-02-10 14:38

Gyvenau Šančiuose, reiškia, tikrai ne pagal rajoną. O nešti nieko nenešėmė, nes neturėjome, ką nešti. Pamenu, buvo kažkoks konkursas dailės klasėje - sėdėjo mokytojos, ir prie jų priėjus kažko klausdavo. Tikrai pamenu, kad reikėjo kažkokį matematikos uždavinį išspręsti. Kitų dalių nepamenu.
Šiaip ar taip, paskui ir priėmė.
2008-02-10 18:35

nuo kada einant i pirma klase duoda uzdavini spresti????testus dare po pirmos klases,pavaduotoja stockuviene sake angliskus zodzius o mes turejom atkartoti,tada taip,jaukas savo jegom,tai ir likoKvatotis kas ziopliukas visai tai teveliam,beda buvo Kvatotis
2008-02-11 14:30

Aš į Jablonskinę nuo antros klasės pradėjau eiti Liežuvis
Iš viso įrašų: 39

NUOTRAUKOS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital