Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 6

Ar dažnai sutinkate pažįstamus iš savo mokyklos? Kaip sutikę elgiatės?

Autorius:
Sukurta: 2008-02-12 01:57
vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2008-02-12 01:57

Sveiki,

pastaruoju metu vis dažniau šen, bei ten sutinku žmones iš savo buvusios mokyklos :-~ ... Kartais vos pavyksta prisimint, kur tas ar anas žmogas matytas, kartais išsyk prieš akis iškyla anų laikų prisiminimai, bet... tikrai ne visada drįstu prisistatyt, ar pasitikslint, ar tikrai tas asmuo iš mano vidurinės [N] o:o . Net ir čia šiam puslapy, parašyt mokslo laikų pažįstamam žinutę kartais nejauku o:o ... nesmagu Kvatotis ... Gal abejoui ar mane prisimins, o gal ir kaip risimins Kvatotis ...
O kaip jums?
Jurate Pranskaityte-Strasunskiene

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 1

2008-02-17 16:18

Labux,
as sutinku retai,nes i pajuri islekus gyvent esu Šypsena...bet jei sutikdavau ar sutikciau ateity mielai bendrauju ir prisimenu senus gerus laikus...miela cia surast zmogeliukus seniai matytus ir regetus...beje,visus su praejusia sv.Valentino diena Pabučiuoti
Eugenija Kuosaite-Miseviciene

Pasisakymų: 48

Sukurta temų: 0

2010-10-02 22:35

Pavarciau mokyklos forumo temas ir kokios jos mielos- pabandykim jas testi .Ir vel atsinaujins bendravimas. Gyvenu toli , uz juru mariuŠypsena Bet parvykus i savo gimta Kauna ir mielus Sancius - tikrai daznai sutinku daug pazystamu -ir buvusiu absolventu ,ir musu mielu mokytoju. Tuom labai dziaugiuosi. Ir jei tik imanoma ,-pati juos kalbinu ,kuriuos paystu ! Gal sakysit esu labai  priekabi Šypsena

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

zana desukaite

Pasisakymų: 10

2010-10-30 00:35

labai maloniai bendrauju su buvusiais mokyklos mokiniais,nors gyvenu,toli usa,bet cia musu yra tiek daug,ir vyresniu ir jaunesniu ir labai dziaugiames ,kiekvienu susitikimu,o chicagoje ypac gyvena daug musu mokyklos mokiniu,tai tiesiog per bet koki rengini susitinki buvuius mokyklos draugus,net nesijaucia,kad mes ne lietuvoje,linkiu visiems bendrauti,mylekite vieni kitus ir jus myles

Ruta Luksaityte

Pasisakymų: 8

2010-11-06 11:20

Malonu girdeti,kad esant toli nuo Lt,galima jaustis,lyg butum ir neisvykes.Noreciau kreiptis i Zana.Jus uzsiminet,kad Jumi supa daug lietuviu,ir netgi is musu mokyklos atvykusiu mokiniu.Is ties malonu jaustis tokioj aplinkoj,kaip galima susibegti per vienokius ir kitokius renginius.Saunu!Noriu Jumi paklausti,gal tiesiog Jus pazystat mano klasioke Zita Podgurskyte,ji taip ogi Cikagoje.Kaip bebutu gaila,likimas mus isskyre ir nutruko rysiai.Ji gyveno zemuose sanciuose Drobes gatvej.Butu malonu,jei turit kokiu ziniu,kad zinot ja,esant progai perduokit nors mano skypo kordinates esterute95  .Su Pagarba

Rasa Panceroviene

Pasisakymų: 1

2010-11-06 17:57

Rutele, raso Rasa, vaikuti, Zita gyvena ne Cikagoje, o Colorado valstijoje. Mes gi kalbejom apie tai. Tik Raminta tau gali padeti ja surasti. Nebent palauk klases susitikimo, gal bus jos brolis, tai ir suzinosi. Atia, parasysiu tau zinute...

Iš viso įrašų: 6

atostogos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama