Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 233

Ką jums reiškia, būt kilusiu iš ŠANČIŲ?

Autorius:
Sukurta: 2008-02-12 02:03
vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2008-02-12 02:03

taip klausiu dėl to, kad neretai pasisakius iš kur esu kilus, sulaukiu įdomių reakcijų Kvatotis :B ... Vieni išsyk ima pastebėt "šančiovską" tarimą, ko lig šiol nejuto... kiti šiaip nusistebi, kad vis dar gyva "iš tokio banditų" rajono Kvatotis ... Treti pasijunta artimesniais, nes patys iš Šančių Kvatotis :B
Rita Petraitytė

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2008-02-12 08:19

Na galiu pasakyti tiems neišmanėliams, kad Šančiai yra pats saugiausias rajonas. Aš iš Šančių bet nesijaučiu banditas, o į dūlę kartais tenka duoti, bet duoda ne tik "šančiovski". Akcentas - taip kažkokio šarmo turi. Beje tai vienas iš seniausių rajonų apie kurį pasistatė Kaunas.
Robertas Č

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2008-02-12 09:39

As su pasididziavimu sakau, kad esu is Sanciu. Sigitas teisus del to, kad tai saugiausias rajonas. Jau visa eile metu Panemunes policijos komisariate fiksuojamas maziausias nusikalstamumas mieste. Kaip zinote, i to komisariato valdas ieina ir Sanciai. Be to, mes esam tarsi kazkokie gimines, ko tikrai apie save negali pasakyti nei dainacvos, nei Silainiu gyventojai-imigrantai. Sanciai-jega!
vardaitė pavardaitė

2008-02-12 14:24

Smagu girdėt, kad didžiuojatės Mirktelėti ... Turbūt aš kažkiek irgi tuo didžiuojuosi, nors... yra tekę ir teisintis Kvatotis : ir dėl to, kad ne visi Šančiuose klauso vien Pūko ir, kad merginos iš Šančių toli gražu ne visos fyfos Kvatotis, ir kad "pankavimo" laikais nesu Šančiuse akin gavus Kvatotis ...
Nors visai netyčia gavau Šiaulietį vyrą, kilusį iš Šančių Kvatotis :up: ...
Jonas Rukšėnas

Pasisakymų: 19

2008-02-13 12:16

Kaip dainavo maestro S. Povilaitis - neisiu į Laisvę, užteks ir Šančiu Rimtuolis :B
Neegzistuojantis vartotojas
2008-02-14 16:18

na, as visai gerai jauciuosi, sakydama, kad kilusi is Sanciu Liežuvis
ten dar gyvena mano brolio ir pusbrolio seimos, tad gan daznai ten uzsuku ir juaciuos gerai, nors per naujameti prie azuolo susirenka vis nauji zmones, tik vienas kitas ale kazkur matytas...viskas keiciasi...
sutinku su Roberto mintimi apie gimines Šypsena
ir niekada nebijodavau veliau grizti namo, nors kartais is dailes mokyklos tekdavo ziemos metu ir apie 21val. i kalna pedinti, ir ne visi zibintai sviesdavo, bet nepamenu, kad baisu labai butu B)
Ausra Pranskaityte-Meskeriene

Pasisakymų: 8

2008-02-14 20:04

Kol kas neturejau jokių nepatogumų, kai pasakydavau, kad aš iš Šančių.Kad ir kaip retai ten besilankau,kai tenka pravažiuoti pro gimtas vietas, net širdelę suspaudžia.ten kiekvienas kampas, kiekviena gatvė sava ir iki skausmo pažystama.Ne kartą yra buvę taip, kad bekalbant apie praeitį, kai išsiaiškini, kad abu su pašnekovu iš to pačio rajono, pokalbis pasidaro daug draugiškesnis ir šiltesnis.Greičiau randi bendrą kalbą Kvatotis
Jurate Pranskaityte-Strasunskiene

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 1

2008-02-17 16:22

as irgi gerai jauciuosi budama is Sanciu-mieli zmones,fainos gatveles ir nuostabus Azuolynas...su nostalgija tai prisimenu...as-tikru tikriausia Sanciova Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Giedrė Valiaugaitė

Pasisakymų: 7

2008-02-18 00:42

Kaip buvau mergina iš Šančių, tai taip ja ir likau. Dabar mano vaikai "šančiovski" trina 6-osios suolus (nors Žiburio arčiau). Likau čia gyenti ne dėl to ,kad neturėjau galimybės kitur išvažiuoti.Man čia gerai. :up: Jokių pastabų ar replikų "dėl kilmės" savo adresu neteko išgirsti.Linkėjimai visiems!
andrius kalesnykas

Pasisakymų: 2

2008-02-18 13:54

yra didelis skirtumas, kokie šančiai buvo prieš 10 ir daugiau metų ir kokie yra dabar - didžioji dalis pažįstamų, jaunimo yra išsivažinėję, gyvena kituose miestuose. tiesą pasakius, dabar nenorėčiau ten gyvent ;|
o viska pasako kad iš Šančių kilę tokie žmonės:
* poetai Eduardas Mieželaitis, Janina Degutytė
* rašytojai Jurgis Gimberis, Vytautas Petkevičius.
* aktoriai Monika Mironaitė, Viktoras Šinkariukas,Kostas Smoriginas.
* estrados dainininkai Aleksas Lemanas, Laima Žemaitytė, Egidijus Sipavičius
* ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Virginijus Kundrotas,
* sporto veteranas, Europos bokso čempionas Algirdas Šocikas,
* LR Karinių jūrų pajėgų vadas Raimundas Baltuška,
* politikai Aleksandras Abišala, Linas Linkevičius, Juozas Bernatonis, Henrikas Žukauskas ir kt.
Albertas Romanasinas

Pasisakymų: 1

2008-02-18 17:00

As uzaugau sanciuose,bet tiesa pasakius nenoreciau ten gyventi.Kazkoks suruges rajonas.Daug apgriuvusiu pastatu,kyla klausimas kaip jie izviso dar stovi ir negriuna.Reiktu daug ka ten pakeisti ir gal visai butu gerai.Beje,gatves labai prastos,asfaltas duobetas.Vaizdeliai kai kur labai jau nekokie Nuliūdes
2008-02-18 23:02

kol gyvenau Sanciuose baisu nebuvo Šypsena ipratimo reikalas... Dabar jau bijociau tamsoj pavaiksciot Šypsena ir zmones pasikeite...
Pamirsote i sanciu izimybiu sarasa itraukti Juriju Smorigina (kuris vis nepamirsta savo laidose pamineti savo gimtojo rajono) Kvatotis
vardaitė pavardaitė

2008-02-19 11:43

aišku, kas šuniui pakels uodegą, jei ne jis pats Mirktelėti Šypsena , bet smagu turėt kažkokį aiškesnį identitetą :mobil: B),"su charakteriu", net jei ka kam jis atgrasusi 9) Kvatotis
Inesa Kranitskaja Levy

Pasisakymų: 5

2008-02-19 12:48

Perdaug to nesureiksminu kad esu is sanciu, bet cia gera vieta gyventi Šypsena
Vitalija Umbrasaitė

Pasisakymų: 1

2008-02-19 14:08

ką reiškia būti kilusiu iš Šančių, ne manau kad tai kaža daug reiškia, tiesiog patys Šančiai kažką reiškia , tai geri prisiminimai apie vaikystę, mokyklos dieneles ir.pan. Dabar kai tenka lankytis Šančiuose nesijaučiu kažkaip ypatingai, sutiksiu su kai kurių išsakyta nuomone, kad kai gyvenau čia jie buvo kitokie, na ir mes buvome ko gero kitokie Kvatotis tada viskas buvo pažystama ir artima, dabar nauji veidai, gatvės tos pačios tik viskas dar labiau apgriuve ir pasene Šypsena
Šarūnas Končius

Pasisakymų: 15

2008-02-23 10:52

Kad ir ką kalbėtų, Šančiai yra vienas iš žinomiausių miesto dalių Lietuvoje, kuri labai dažnai minima tiek spaudoje, tiek interneto forumų komentaruose. Šypsena Tikrai nemažai žymių žmonių yra kilę iš Šančių: http://lt.wikipedia.org/wiki/Šančiai. Ir aš didžiuojuosi, kad čia užaugau ir baigiau mokyklą. Aš Šančiuose visuomet gerai jaučiausi, ir nors dabar ten jau nebegyvenu, bet kiekvienas apsilankymas būna tikrai malonus. Savo šeimyną dažnai pavedžioju po Šančių gatveles, ąžuolyną, Karių kapus.
Beje, kelis pastaruosius metus matau, kad jaunos šeimos kuriasi tuose senuosiuose mediniuose nameliuose ir juos rimtai pertvarko bei atnaujina. Gal tokių namų dar nėra daug, bet tendencija pastebima. Aš ir pats ieškočiau vietelės Šančiuose, jeigu galvočiau apie nuosavą namą miesto ribose.
Joana Petronyte - Bakune

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 1

2008-02-24 14:20

Saunus zmones ten gyvena :up:
Šarūnas Končius

Pasisakymų: 15

2008-02-28 23:33

Visiems Šančių romantikams yra būtina perskaityti mūsų mokyklą baigusio satyriko Jurgio Gimberio knygą „Barakų bliuzas“ [Y]
2008-03-04 10:06

Kazkada ex. grupioke savo pasakojime paminejo... "vaziavom pro toki lusnu rajona, sanciai atrodo, jezau kaip ten baisu ir kas ten gyventi gali..." tuo metu kazkaip nejaukiai pasijutau budamas is Sanciu.

O siaip jega, dziugu, kad aplinkuj smarkiai renovuojami namai, malonus kaimynai, apskritai jau dabar ten visai grazu ir esu tikras, kad po keleto meteliu bus isvis super Mirktelėti
vardaitė pavardaitė

2008-03-05 16:51

keista... nes man (gal kad ten nebegyvenu0, bet ir veža autentika... Dabar kai neturim, ką veikt ar reikia migdyt mazgę, dažnai važiuojam pasivažinėt po žemuosius šančius Liežuvis. Jie tokie tapybiški :up:, vis kirminas gražia, kad nepavyksta su fotiku pasiganyt :T
Iš viso įrašų: 233

Aš.;)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama