Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 13

Anketa... pamenat tokius anketų sąsiuvinukus mokykloje :)

Autorius:
Sukurta: 2008-02-20 17:50
vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2008-02-20 17:50

sveiki,

galbūt ne visi rašė, galbūt nepamena, bet buvo tokie topiniai mokykliniai "užsiėmimai": klasės albumas" (čia labiau link abiturijientų), atminimai - ne vežimai Kvatotis ir anketos :handsup: (kurias užpildžius dar turėdavai parašyt , kad visur rašei teisybę B)... Kvatotis
Jonas Rukšėnas

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 0

2008-02-20 18:01

Kvatotis [Y]
vardaitė pavardaitė

2008-02-20 18:04

tai štai, siūlau čia užuvesti "savotišką anketą. Junktis klausinėt ir atsakinėt gali visi - tsakant visi velkam Mirktelėti.
Paklausus, būt gerai parašyt ir savo atsakymus... atsakinėt galima į visus klausimus, kurie užkabina...

1. Kaip dažnai apsilankote mokykloje po baigimo?
2. Ryškiausias mokyklinis prisiminimas.
3. Atitrūkstant nuo mokyklos: svajonių šalis, miestas - tada ir dabar?
1. aš esu buvus gal tik kokius 2 kartus o:o
2. Kaip mane ketvirtokėlę ,bežaidžiant "žalia gyva nė iš vietos" ir nuskynusią gėlės lapą iš vazoniko, sučiupo "Kobra" ir tasė po mokytojų kambarį grasindama iškviest tėvus į mokyklą - baimės buvo daugiau nei pilnos kelnės Kvatotis , gal dėl to paskui patapau jos olimpiadininke Kvatotis.
3.tada svajojau apie Leningradą Šypsena, dabar B)...suviliotų Kuba (tikiuosi greitu laiku ten nuvykt...), JAV, AUSTRALIJA :-~
Neegzistuojantis vartotojas
2008-02-20 22:28

1. buvau pora kartu... netycia.. pas mama o:o
2. juokingiausias - direktore turbut iki siol galvoja, kad budama 8-oj klasej suspradziau ir sumusiau (!) musu klases pirmuna Kvatotis ne as, ne as ten buvau Kvatotis as buvau is pamoku pabegus (turbut tada pirma karta gyvenime).
3. em, siuo metu noriu atostogu i JAV (Florida konkreciau).
2008-02-20 22:51

Aha pamenu toki idomu tu laiku "anketų" klasuma - keistai sambejo tada pvz.: "Kur sutiksi 2000 metus", kai iki ju buvo ~15metų likę Kvatotis
vardaitė pavardaitė

2008-02-20 22:58

na ir kur sutikai? Kvatotis o kur svajojai :-~
2008-02-22 05:53

sutikau pajuryje, su `dalyvių kolektyvu`Šypsena , bet kiek save pamenu tai tie visi `anketiniai` klausimai man nepatikdavo ir ash tų anketų niekad nepildydavau Šypsena
vardaitė pavardaitė

2008-02-22 10:14

na jei ir mano užduoti nepatinka, užduok savo... Mirktelėti
Darius Korablikovas

Pasisakymų: 32

2008-02-22 20:46

1.Po baigimo...gal pora kartu buvau :T
2.Daug tu ryshkiu prisiminimu ir visi :devil:
Darius Korablikovas

Pasisakymų: 32

2008-02-22 20:49

3.Na,o shalis ar miestas tai norechiau ishsikaustyt i Chikaga
Joana Petronyte - Bakune

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 1

2008-02-22 21:12

1. nebuvo progos apsilankyti ;| 2.nepamenu tiksliai Liežuvis kurioje klaseja, bet kaip isgertuves padareme merginu dusuose klasiokai irgi buvo ateja pas mus zagares gerti, o paskui linksmi per kuno kultura lakstem ,o Karpovas nesuprato kas mums darosi [D].... Kvatotis. po to veliau buvau itraukta i juodaji sarasa B) . 3. aplankyti KUBA , JAPONIJA
2008-02-23 10:19

Dabar tie anketų sąsiuvinukai labai praverčia, kai susitinki su klasiokais po daug metų - labai linksma būna paskaityti. O jeigu dar liepi užpildyti dabartinį variantą, o tik po to parodai mokyklinį ir palygini... Šypsena Būna vienas iš linksmesnių epizodų susitikimų metu.
Rasa Katinienė (Valentaitė)

Pasisakymų: 33

2008-03-04 19:11

Vat cia tai smagumas toki dalyka islaikyt iki dabartiniu laiku . Kai esi vaikas tie sasiuvinukai tokie nereiksmingi atrodo, kad juos ismeti lengva ranka B)
Iš viso įrašų: 13

ORCHIDĖJOS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama