Alytaus r. Pivašiūnų vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 32

Kas ka veikia po mokyklos baigimo?

Autorius:
Sukurta: 2008-03-08 16:13
Jurate Zakareviciute-Vaitkeviciene

Pasisakymų: 18

Sukurta temų: 2

2008-03-08 16:13

baigus mokykla,istojau i teises specialybe,sekmingai ja baigiau 2004m Šypsena

2008-03-08 16:15

veliau istekejau.turiu beveik vieneriu metuku suneli. Šypsena [L] siuo metu gyvenu Anglijoje,o teisingiau jau 3metai kaip su seima gyvenam Londone Šypsena
Zivile Lekaviciute-Leonaviciene

Pasisakymų: 25

Sukurta temų: 5

2008-03-12 15:36

:B ilgai jau. Bet gana ten, griskit cia biskeli pagyvent :B
Rolandas Verikas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2008-03-15 19:21

grysim grysim,kaip sulauksim pensijos!!! :-~ :-~ Kvatotis Kvatotis

2008-03-15 23:51

kad ner ka toj Lietuvoj veikt,nebent atostogu atvaziuoti Mirktelėti
Neegzistuojantis vartotojas
2008-03-16 00:37

na kaip cia pasakius..ziurint ka lygint..aisku UK aksciau pagal kainu lygi, bet jei ten viska pirktumet ir gyventumete.. tai vos ne tas pats..kas LT.. o aisku jei gristi valiuta padaugini is x5 ir jautiesi verkas Mirktelėti sory baby... it's no good

2008-03-16 12:34

ne pinigus turiu omeni,boy Mirktelėti

2008-03-16 12:38

jeigu ka mes cia ir gyvenam,o ne tik dirbam.ir niekas cia nepasikeles,kaip tu Sarunai issireiski verchas. zinai kas buna pasikele,kai grizta is UK tik tie kurie absoliusiai nieko neturi, o nori atrodyk kazkuo pranasesni uz kitus,tai va.o kas buvo paprasti tie tokie ir liko Šypsena [email protected]
2008-03-16 17:29

na aisku ne visi Mirktelėti
Rolandas Verikas

Pasisakymų: 5

2008-03-16 17:44

Yra kas veikt,kaip cia dirbi,taip ir lietuvoje dirbsi.

2008-03-21 08:34

:B :B :B galima ir Lietuvoj uzsidirbti. Sukaupi patirti, pasieki geru rezultatu, jei netenkina atlyginimas tai arba reikalauji kad pakeltu arba eini kur daugiau moka :B Ir zinau kad yra kur moka daugiau. O kai viskas su atlyginimu susitvarko vel sieki geresniu rezultatu ir t.t. :B Man pavyko. Tad nesiskundziu :B Gerai ir Lietuvoj :B Bent kol kas :B
Aurimas Krivickas

Pasisakymų: 12

2008-03-26 13:20

Idomios discusios verda. Mano nuomone abi salys turi savo privalumus ir minusus. pavyzdiui Abedeen 'didelis kaimas' vieni kitus pazysta ir jei tavo diedukai cia negyveno vadinasi tu uzsienietis, reisizmas didelis, aisku londone kitai, nes ten jau nera vietiniu visi uzsienieciai, ir as nekalbu apie reisizma tik rytu europieciu, bet visu tiek amerikieciu, australieciu... bet yra ir geru dalyku del kuriu verta cia pasilikti. Lituva - ten musu gimines, tevai.... pragyvenimo lygis gereja, kaip as palikau saly buvo virs 300Lt dabar girdejau apie 800Lt, sarunas teisus, jei pridesi viena prie vieno pas pat pragyvenimas. dousiu pavyzdy, preita savaite nuvariau masina pas remontinika man pakeite 1 rato stabdziu kaladeles ir isorino (ali oro prileido..) tai suplojau netoli £200. buciau lietuvoje nuvaryciau masina pas teva ir man masina sutverkytu ir speju nieko nekainuotu. Cia tik mano nuomone, na nesvarbu iki greito Mirktelėti
2008-03-26 21:55

tai ir uk pas teva nemokamai ;| o ir lt reiks moketi servise.. ;|

2008-03-28 10:09

:B o kodel beveik niekas nepasisako kas ka veikia po mokyklos baigimo? Šypsena
O saliu tai cia nereikia lygint :B kaip Lietuvoj, kaip Anglijoj. Kas kaip moka ir nori tas taip ir gyvena :B ir isgyvena.
2008-03-28 18:41

Na jap, pritariu Laurai,
o todel nesipasakoja kad nedrista sakyt, arba kas cia kalba daugiau maziau zino kas kad riba.. Kvatotis

O ko Laura neatsiskleidi>? Mirktelėti

P.S. na del saves tai jai kam reiks klausos aparatu tai gali kreiptis i mane, kokybe ir nuolaidas garantuoju, kaip LT o ir siaip in the word nelabai ka geriau ir rasit.. (veiksmas galimas Vilniuje ir Kaune Šypsena
Aurimas Krivickas

2008-03-29 15:38

siaip tai turejau moraline vertybe, ne piniginine, kaip tevai salia, kaip taves neskaito kiekvienam zinksny uzsieniete...

Jeigu grisztum sneketi i tema. Dar kolkas niekur nedirbu, studijuoju magistratura (human resource management) universitete sake po siu studiju 95% studentu gauna darbus. ir man atrodo daug tiesos yra, nes kaip atlikinejau practika (Rolls Wood Group) ir dariau interview su kitu kompaniju vadybininkais of zmoniu resursu valdymas tai daug buvo baige mano specialybe viena penale sake baige tik pries du metus ir iskart po univiero gavo darbo. ai cia bandavau save itikinti kad po studiju gausiu darbo, bet niekas neaisku. jei yra klausimu prasau klauskit, nes nezinau ka sakyti (turiu omenyje jei kas domisi studijomes ar kitais klausimais norit pasikonsultouti klauskit). kaip kitiems einasi? linkejimai Sarunui
Mirktelėti

2008-03-31 09:51

:B Matai Linute, jei nori kad salia taves butu tevai ir neskaitytu taves kiekvienam zingsny uzsieniete, yra vienas budas tai padaryti Šypsena Tiesiog grizti i Lietuva ir cia gyventi :B Bet reiketu mokytis tai daryti is naujo :B

Ech, galvojau praslysiu Kvatotis bet Sarunas prigavo mane Kvatotis
Na ka as :B pabaigiau mokslus VU bibliotekininkystes ir informacijos bakalaura Šypsena ir dabar dirbu. Tik ne pagal specialybe. Dirbu reklamos srity. Gyvenu vilniuj :B Pivasiunuose ne daznas svecias Šypsena

2008-03-31 09:53

Skirtingai nei Jurate ir Zilvinas esu netekejusi Kvatotis ir neturiu vaiku.
Bet kada nors ir tai bus Kvatotis
Aurimas Krivickas

2008-04-01 14:20

hey laura, nebutina i lietuva grizti, reikia persikraustyti i ta miesta kur yra daugiausia uzsienieciu, e.g. Londona ar dublina ar edinburga, ir man atrodo greitai taip ivyks nes Ali prieme i King's College London studijuoti doctorantura. jeigu iki jo studiju pradzios susirasim buta tai rudene turbut pesikraustysim ten, bet kolkas dabar lieka 'jeigu'.

o kiti ka veikiate? apie kitus daugiau maziau girdejus, bet butu idomu is ju paciu isgirsti.

2008-04-01 16:47

aga tikrai butu idomu,kad prisijungtu daugiau chebrytes Šypsena
Iš viso įrašų: 32

Pietų Prancūzija-10

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]