Vilniaus "Gabijos" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 7

Kaip musate savo antraja puse [ vyrams ]

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-03-24 13:03
Neegzistuojantis vartotojas
2008-03-24 13:03

Tikiu, kad dauguma Gabyjos gymnazyjos mokyniu arba buvusiu mokiniu ( moksleiviu ) nemusa sawo antruju pusiu, bet vystiek gi buna, kat gryztat isgere. Na o isgerusi yra puikus metas pamokit savo antraja puse.

Tajgi, kajp taj darote. Stipriai musate, spardote, o gal jus esate bailys ir apsiribojate tiktai rekimu ir iskoneveikimu rusiskais keiksmazodziais.
2008-03-25 11:27

Oi, labai gera tema, kaip tik man knietejo pasisakyti sia tematika.
As turiu tokia pat problema, kai griztu is darbo ikauses puolu must Vyganta (mano antra puse). As turiu laiptineje pasidejes kocela ir su juo iejes is karto puolu Vyganta. Siaip sunku su juo kautis, nes Vygantas jaunas, stiprus vyrukas. Tai kartais netgi as gaunu su savo kocelu per nugara.
O ryte tai man buna geda del savo tokio agresyvumo... Vistik gi myliu as ji!
2008-03-25 15:43

O tai su Remigijum jau nebe pora jus? Dar girdejau, kad Saulius prie taves labai lindo. Man tai jis visai fainas. Ramus toks, bet labai geras ir vyriskas.

As tai zinok viena karta kai nuo Gedo gavau per kupra tai uzlenkiau su vyrais.
Matai, su boba paprasciau. Atejai, trenkai pora kartu ir ji sedi ir zliumbia. As tada labai gerai jauciuosiu - toks kietas, fainas ir labai stiprus.
Nukoves boba visada virtuveje sukertu statoile nusipirkta submarina ir savo megstama Kalnapilis in Ice alu. Labai geras alus.
2008-03-26 17:44

Oi, su Remigijum tai jau seniai issiskyrem, net nepamenu kaka.
O tas Saulius, tai zinai: kai nori sekso, tai ir vandens parnesa ir bulves nuskuta ir rubus praskalbia, zodziu tada jis svelnus kaip katinelis. O siaip tai pats gi zinai ta Sauliu, juk 3 metus kartu gyvenot. Tai ana savaite issiskyriau su juo.
Dabar su Vygantuku kartu gyvenam. Tikrai geras zmogus ir vyras.
Ka tu ten su tom bobom zaidi? Neidomu su jom, nera apie ka pasneketi, pasvajoti. Nei fiziskai atsikirst negali.
2008-03-26 20:15

Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2008-03-26 20:16

Pyze, aktoriai jus is sudegusio teatro Kvatotis
2008-08-13 14:13

Vakar is darbo parejau truputi girtas (lengvai isgeres). Ir pakeliui toks didelis noras atsirado paaukleti zmona, parodyti, kas seimoj stipresnis!
Tai tik grizes galvoju prie ko cia prisikabinti. Tai sugalvojau, kad isskalbe mano triusikus ir jie dar neisdziuvo, slapi kabo. Tai kaip paemiau dirza, kaip pradejau po namus vaikyti!
Bet kaimynai milicija iskviete, tai aprimau biski.

Bet jauciausi toks stiprus!
Iš viso įrašų: 7

Bulgarija, 2005 m...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama