Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 18

Kaip reaguojate sutikę iš mokyklos ventiškį, nors ir ne klasioką, kitame mieste?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-04-04 17:28
Neegzistuojantis vartotojas
2008-04-04 17:28

Kad ir kur bebūčiau, pamačiusi ventiškį, su kuriuo mokiausi mokykloje, jaučiuosi labai pakiliai ir visada pasisveikinu - nesvarbu, ar bendravome mokykloje, ar ne. Būtenk kitur, ne Ventoje, sutiktas, jis kažkoks artimas artimas, savas savas palieka. Saviškis Mirktelėti Visiems iš fantastiškiausio miestelio kilusiems - didžiausios sėkmės :up:
2008-04-04 18:15

pritariu Vilhelminai :up:
Romas Mockus

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2008-04-07 14:34

Visada sveikinuosi ŠypsenaTai labai smagu ir sužadina malonius
prisiminimus :up:
2008-04-07 16:04

Na, draugiškai šypteliu visada, o šiaip tai, kad ne visi laimingi kraštietį sutikę, ignoruoja, apsimeta nematą , turbūt ne visi tą Ventą ir ventiškius myli... Kvatotis
Ramūnas Teniukas

Pasisakymų: 2

2008-04-10 00:30

labai retai pasitaiko,bet sutiksiu padarysim zebenksties "ale"

je ,as pagruosu country,atsibuoda swedams country styliui lietuvskai daniaut

Audrius Jatkauskas

2008-04-10 17:41

Sveiki,ventiskiai :up:.But ventiskiu tai garbe Kvatotis.O sveikintis reikia tikrai nors kartais ir nera noro to daryti.Šaunu but kazkur tarp jusu.Nors ir ... .
2008-04-11 18:13

As irgi labai apsidziaugiu, kazkaip uzlieja silti prisimnimai apie Venta, mokykla ir t.t. kartais buna taip, kad Ventoj net nebendrave, pasisveikini, pasikalbi... [Y] Šypsena
2008-04-12 12:39

Man irgi taip buna. Cia tas pats kas uzsienyje (atostogaujant) netycia sutikti kita lietuvi ir jis buna labai savas. Šypsena
Isskyrus tuos atvejus, kai gyvenama tam paciam viesbuty ir panasiai Kvatotis
Jolanta  Lukauskiene

2009-05-14 14:49

Man visada malonu sutikt kažką iš ventiškių. Nors , tiesą pasakius, tai labai retai bepasitaiko Mirktelėti Sveikinuosi ir džiaugiuos visada

2009-05-14 17:34

ir man labai malonu sutikti Ventiskius ypac jei keli metai pragyveni visai salia ir tik kur nors netycia sutinki gatveje ar autobuse... Tik kartais stebi is salies ir bijai apsirikti ar cia tikrai ventiskis...ypac kai tai vyksta kokioje nors neiprastoje vietoje...pvz nedidialiame Panevezio turgelyje

Jolanta  Lukauskiene

2009-05-14 17:36

Būna ir man, kad suabejoju...

2009-05-14 20:25

pvz tris-keturis metus vazinejau pro pat vienos ventiskes kaima aukstaitijoje,net nezinojau kad ji ten gyvena, kol autobuse nesusitikome

Nerija M

Sukurta temų: 1

2009-05-18 23:29

Labai faina  Prieš kelis metus sutikau. Pasirodo tame pačiame aukšte gyvenome , o vienas kito nepažinojome. Nemažas metų skirtumas Šypsena Tai ir dabar, nors seniai nebe kaimynai, mielai susiskambinę ar susitikę pabendraujame.

Eglė Spygliuks :)

Pasisakymų: 1

2009-05-19 20:45

pritariu visiems Mirktelėti irgi visada apsidžiaugiu, smagumėlis

Nerijus Nezinau

Pasisakymų: 4

2009-05-26 15:03

as tai supanikuoju ir pabegu KvatotisKvatotisKvatotis

Kazimieras Špokauskas

Pasisakymų: 8

2009-06-07 14:37

Labai malonu buna, kai susitinki kitame mieste, o kartais ir pacioje Ventoje,Ventiskius,nes vaikyste ir paauglyste praejo tame nuostabiame miestelyje,kur sutikau ir savo gyvenimo moteri, savo zmona .

saulius molis

2009-06-19 23:25

Labai malonu susitikti kitame mieste kazkada taip gerbiamus klasiokus nors man asmeniskai nedaug teko mazai ten ju atklysta i ta krasta ,bet kaip bebutu  visada dziaugiuos .

Jurgita Kilpytė

2009-07-23 15:00

Sveiki ventiškiai. Lyg ir pati esu iiš ten bet žiuriu kad mažai ką ir beatpažystu Mirktelėti

Smagu sutikti pažystamus kitam mieste.

Iš viso įrašų: 18

Praha-Madonos konc..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama