Pagėgių mokykla-internatas - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 7

Aukletiniai gyvenantys sveciose salyse

Autorius:
Sukurta: 2008-04-30 00:08
Ieva Savickaite

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 5

2008-04-30 00:08

Siulyciau atsiliepti buvusius mokyklos aukletinius, kurie gyvena sveciose salyse. Idomu, kaip jiems klostosi gyvenimas. Rasykite, siuskite nuotraukas.

Ieva Savickaite

2008-05-13 11:44

Antroji mano salis sauletoji Ispanija. Cia jau ileido saknis visa mano seima. Zinoma, pradzia buvo sunki. Kur tu isvyktumei visur ta pati pradzia. Mane tenkina klimatas. Gyvenu pietineje dalyje, nera ziema, minusines temperaturos. Pragyvenimo lygis aukstesnis, palyginus su savo salimi. Taciau ilgesys savosios teviskes didelis.
Rasykite, lauksiu !
Rimtuolis :up:
Eglė Zalieckienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-06-05 20:37

Na man tai neteko laimes ileist saknis svecioj saly..Matyt kaltas didelis mano uzimtumas. Ir ne tik darbinej sferoj, bet ir buity, uzklasineje veikloje. Ir niekad nesusimasciau apie tai, kaip svecioj saly gera...Šypsena Deja, Ievut, negaliu sioje diskusijoj ir dalyvaut, nes Europa pagrinde tik per TV ir dar autobuso langa matesŠypsena
Ana Kasiulyte

2008-09-23 01:41

Labas as baigiau mokykla 1975 nerandu mano klasioku siuose sarasuose mano buvo 13 laida.Paminesiu kelis klasiokus tai gal ir mane prisiminsite Grosas,Armalyte,Kervelyte,Jakstaite Onute na ir as Kasiulyte Onute (Ana).as irgi esu svetur Kanadoje Toronto mieste jau 17 metu,ilgas laikas bet dar nenusibodo.Y lietuva parvaziuoju kas antri metai.Jus baigete mokykla po musu mes buvome vyresni tai gal ir prisiminsite mane.tai tiek sekmes jums aciu ir lauksiu zinutes.sudiev
Ieva Savickaite

2008-09-23 20:23

Labas Ana. Tikrai pamenu tave. Tavo teta deste anglu kalba, ar ne. O mano pussesere Elyte Stankute. Tai daugeli gerai pamenu. As is klasioku pakol kas bendrauju su trimis. Labai malonu palaikyti glaudzius rysius. As Ispanojoje jau devintus metus gyvenu su seima. O Lietuvoje pakutini karta buvau pries 4 metus, taip, kad eina jau penkti metai.Ana parasyki apie save. Kaip tau sekasi uz vandenyno gyvenimas? Kas kiek laiko aplankai artimuosius Lietuvoje?
Dekinga tau, kad atsiliepei. Šypsena [email protected] [email protected]
Arunas Satkus

2008-09-26 22:04

Sveiki gyvi,Ana, Ieva, zigmai..Šypsena
na, Zigma puikiai atsimenu..o jusu ne ypatingai..matyt per mazas buvau ar kaip chia..pasakyti.
Bet,naudojuosi prora paplepeti su jumis del vienos tokios priezasties.Nupirkau www.pmi.com domena(pmi-pagegiu mokykla internatas).padariau web dizaina ir palyginti nesudetingos navigacijos web saita,bet..truksta informacijos.tad chebryte, jei turite dar noro,galimybiu ir laiko,labai prasau,-atsiuskite viska man( fotografiju,atsiminimu,pasiulymu,etc.Viska viska sudesiu i web saita,labai noriu kad tai butu vieta kur sugrizta visos praejusios musi visu dienos,nepriklausomai nuo mokyklos baigimo laidos.
adresas toksai: [email protected]
nurodykite description P.M.IŠypsena)
Lieku su viltimi kad atsiliepsite ar dar kam nors perduosite sia info.
Nuosirdziai jusu Arunas Satkus 1979 m laida Šypsena Šypsena
Ieva Savickaite

2008-10-01 20:14

Arunai, taip pamenu tave, nesvarbu , kad ir jaunesnis buvai.Gera dalyka sumastei. Tai kur randiesi? Trumpai parasyki apie save, gi tiek metu praejo.........
Iš viso įrašų: 7

Mano akimis....

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama